HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 12:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




jel moguće da kad uđemo u EU ht košta negdi oko 100-ak eura?

max cijena HT-a je bila prije godinu-dvije. EU je nebitan jer cijena može samo dolje.
[/quote]

ako se složimo u tome da špekulantima ovdje nema baš previše mjesta
[/quote]
to vi kažete jel? vidim nick vam je baš špekulantski! lp STFACA


[

HT je jedna skupa i riskantna dionica dugoročno, tj. bezperspektivna na ovim cijenama.

pa dobro drzi se ti svoje optime i ocekuj med i mlijeko….
usput prije nego si investirao u navedenu firmu mogao si bar probati nazvati sluzbu za korisnike pa onda lupetaj o efikasnsti ht-a…
optima ti je jos srednji vijek za ht.

”Radimir Čačić, predsjednik HNS-a otkriva da Kukuriku ima u planu podržati HT-ov projekt uvođenja optičke infrastrukture” – moj glas imaju 🙂


to vi kažete jel? vidim nick vam je baš špekulantski! lp STFACA

🙂 kažem samo ono što mislim. Dakle, HT je za mene dugoročna investicija isključivo radi dividendnog prinosa. Ne živim od toga tako da mi je trenutna cijena beznačajna i uvijek se mogu strpjeti do vremena pred dividendu ako mi baš treba lova. Ne kažem da ne bih prodao kad bi cijena skočila na 350 no to je SF i po meni će cijena (barem u slijedećih par godina) uredno pratiti normalnu distribuciju oko one na IPO. Bude li tako – ja turbo zadovoljan.
Na odstupanja bi recimo moglo utjecati i ukidanje harača. Osim ako i to već nije uračunato u trenutnu cijenu ?

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


”Radimir Čačić, predsjednik HNS-a otkriva da Kukuriku ima u planu podržati HT-ov projekt uvođenja optičke infrastrukture” – moj glas imaju 🙂

Iskreno nisam čuo gluplji razloga zbog čega bi netko glasao za nekogaa pogotovo kada to dolazi iz usta prošlog glavnog muljatora (pored Fižulića) i još malo osuđenog kriminalca.
Tomo je onda isto u igri!
BTW, koliko HT-a imate?

[undecid]


”Radimir Čačić, predsjednik HNS-a otkriva da Kukuriku ima u planu podržati HT-ov projekt uvođenja optičke infrastrukture” – moj glas imaju 🙂

Molim Vas lijepo, pa tko još vjeruje političarima prije izbora ???????????? Ni oni sami ne vjeruju u to što kažu…

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

S obzirom tko je savjetnik Josipoviću – razumljive su ovakve izjave opozicije.
A kolegi Funky-u upit:” A što bi me to trebalo motivirat pri izboru vladajuće stranke ako ne njezin program ?”
Dionica HT-a imam sasvim pristojan broj.

kota 245 brani se sa skoro dva milijuna kuna [sealed]


S obzirom tko je savjetnik Josipoviću – razumljive su ovakve izjave opozicije.
A kolegi Funky-u upit:” A što bi me to trebalo motivirat pri izboru vladajuće stranke ako ne njezin program ?”
Dionica HT-a imam sasvim pristojan broj.

Pa valjda još nešto “u programu” osim navedenog HT-R-A … koja je sasvim usput rečeno nevažna u ovom trenu za našu zemlju i ljude u njoj.
Ali je zato jako važna onima kojima budućnost i zarada ovisi o njoj …

Kako se zovu takvi, koji svoje NAJUŽE financijske interese, predstavljaju kao javni interes ne bih objašnjavao.
Čak sada još više zasupam ono što sam rekao u svom prvom postu.
[thumbsup]



S obzirom tko je savjetnik Josipoviću – razumljive su ovakve izjave opozicije.
A kolegi Funky-u upit:” A što bi me to trebalo motivirat pri izboru vladajuće stranke ako ne njezin program ?”
Dionica HT-a imam sasvim pristojan broj.

Pa valjda još nešto "u programu" osim navedenog HT-R-A … koja je sasvim usput rečeno nevažna u ovom trenu za našu zemlju i ljude u njoj.
Ali je zato jako važna onima kojima budućnost i zarada ovisi o njoj …

Kako se zovu takvi, koji svoje NAJUŽE financijske interese, predstavljaju kao javni interes ne bih objašnjavao.
Čak sada još više zasupam ono što sam rekao u svom prvom postu.
[thumbsup]
[/quote]

HT je samo jedna stavka u programu – koja mene veseli , Vas ne mora.
”Kako se zovu takvi, koji svoje NAJUŽE financijske interese, predstavljaju kao javni interes ”
nakon ove rečenice samo Vas mogu pitat u kojem svijetu Vi živite ?




S obzirom tko je savjetnik Josipoviću – razumljive su ovakve izjave opozicije.
A kolegi Funky-u upit:” A što bi me to trebalo motivirat pri izboru vladajuće stranke ako ne njezin program ?”
Dionica HT-a imam sasvim pristojan broj.

Pa valjda još nešto "u programu" osim navedenog HT-R-A … koja je sasvim usput rečeno nevažna u ovom trenu za našu zemlju i ljude u njoj.
Ali je zato jako važna onima kojima budućnost i zarada ovisi o njoj …

Kako se zovu takvi, koji svoje NAJUŽE financijske interese, predstavljaju kao javni interes ne bih objašnjavao.
Čak sada još više zasupam ono što sam rekao u svom prvom postu.
[thumbsup]
[/quote]

HT je samo jedna stavka u programu – koja mene veseli , Vas ne mora.
”Kako se zovu takvi, koji svoje NAJUŽE financijske interese, predstavljaju kao javni interes ”
nakon ove rečenice samo Vas mogu pitat u kojem svijetu Vi živite ?
[/quote]
Očito ne u vašem!
[bye]

zašto su fondovi dozvolili da HT padne tako nisko?

Što će biti s našim penzijama ako cijena još padne, a dividenda bude manja?

New Report

Close