HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



I i iiiiii. Koja je najbolja dionica. Ona strogo kontrolirana. Budući da je predizborno vrijeme HT nesmije pasti i točka 🙂

Na žalost, na korak je da ponovno zaroni ispod 250 kn. Gotovo je neminovno da se otvori put prema 24X,00 kn ako se tijekom rujna vani nastavi ovaj pad, a nastaviti će se.
[/quote]

Ma ovisi, ovaj tjedan je bitan. Vjerujem da će Obama ići u infrastrutkurne radove ali jakih razmjera. Ako se taj program uvede – to će i biti drastično konkretno smanjivanje nezaposlenosti. Također vjerujem da su brojke nezaposlenosti tj bilanca na 0 bila ipak poremećena Verizonom. Ako se pokaže za rujan rast i od par desetaka tisuća poslova – to će biti jako dobar pokazatelj. Fed ima taj QE broj 3 na raspolaganju. Tržište je jako volatilno, preplašeno, sjećamo se svi 2008. Opet, ne vjerujem da će ishod biti isti. NIje niti uzrok.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.




I i iiiiii. Koja je najbolja dionica. Ona strogo kontrolirana. Budući da je predizborno vrijeme HT nesmije pasti i točka 🙂

Na žalost, na korak je da ponovno zaroni ispod 250 kn. Gotovo je neminovno da se otvori put prema 24X,00 kn ako se tijekom rujna vani nastavi ovaj pad, a nastaviti će se.
[/quote]

Ma ovisi, ovaj tjedan je bitan. Vjerujem da će Obama ići u infrastrutkurne radove ali jakih razmjera. Ako se taj program uvede – to će i biti drastično konkretno smanjivanje nezaposlenosti. Također vjerujem da su brojke nezaposlenosti tj bilanca na 0 bila ipak poremećena Verizonom. Ako se pokaže za rujan rast i od par desetaka tisuća poslova – to će biti jako dobar pokazatelj. Fed ima taj QE broj 3 na raspolaganju. Tržište je jako volatilno, preplašeno, sjećamo se svi 2008. Opet, ne vjerujem da će ishod biti isti. NIje niti uzrok.
[/quote]
Da li ima šanse da HT-R-A padne na razinu oko 215,00 HRK? Ako se pad na svjetskim burzama nastavi- mogi bi i ispod 200,00 HRK? Ja ću ući na 200,00 HRK!

...biti najbrži čovijek na svijetu...

[/quote]
Da li ima šanse da HT-R-A padne na razinu oko 215,00 HRK? Ako se pad na svjetskim burzama nastavi- mogi bi i ispod 200,00 HRK? Ja ću ući na 200,00 HRK!
[/quote]
Ne vjerujem da ne znam što se dogodi da ova dionica ide ispod 232 kn…
Znam samo jedno da se u ovom kvartalu odlučuje o PTK – kad se odluka donese bit će kasno za ćekat na nižim razinama jer raketa polijeće prema 400 kn…
L.P.





I i iiiiii. Koja je najbolja dionica. Ona strogo kontrolirana. Budući da je predizborno vrijeme HT nesmije pasti i točka 🙂

Na žalost, na korak je da ponovno zaroni ispod 250 kn. Gotovo je neminovno da se otvori put prema 24X,00 kn ako se tijekom rujna vani nastavi ovaj pad, a nastaviti će se.
[/quote]

Ma ovisi, ovaj tjedan je bitan. Vjerujem da će Obama ići u infrastrutkurne radove ali jakih razmjera. Ako se taj program uvede – to će i biti drastično konkretno smanjivanje nezaposlenosti. Također vjerujem da su brojke nezaposlenosti tj bilanca na 0 bila ipak poremećena Verizonom. Ako se pokaže za rujan rast i od par desetaka tisuća poslova – to će biti jako dobar pokazatelj. Fed ima taj QE broj 3 na raspolaganju. Tržište je jako volatilno, preplašeno, sjećamo se svi 2008. Opet, ne vjerujem da će ishod biti isti. NIje niti uzrok.
[/quote]
Da li ima šanse da HT-R-A padne na razinu oko 215,00 HRK? Ako se pad na svjetskim burzama nastavi- mogi bi i ispod 200,00 HRK? Ja ću ući na 200,00 HRK!
[/quote]
Gospodine Raikkonen,

nemojte žuriti s kupovinom, čekajte da cijena padne na 20,00 kn, a ako budete dovoljno strpljivi HT će se dijeliti besplatno. [lol] [lol] [lol]

A PTK je u stanju kompenzirati manjak dobiti koju HT svake godine ostvari u HR?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

A PTK je u stanju kompenzirati manjak dobiti koju HT svake godine ostvari u HR?


”plus 1.200.000 korisnika” ja mislim da bi to malo više nego kompenziralo gubiak dobiti..
Najprofitabilnija tvrtka na Kosovu (kad se očisti korupcija što će Njemci sigurno pomest ko što su kod nas napravili – isplatit će tu investiciju u par godina)


…jer raketa polijeće prema 400 kn…
L.P.

[lol] [lol] [lol]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!


Ne vjerujem da ne znam što se dogodi da ova dionica ide ispod 232 kn…
Znam samo jedno da se u ovom kvartalu odlučuje o PTK – kad se odluka donese bit će kasno za ćekat na nižim razinama jer raketa polijeće prema 400 kn…
L.P.

Obično cijena dionice tvrtke koja preuzima neku drugu tvrtku – padne.

HT-u bi cijena znatno porasla, kad bi se nešto konkretno izrodilo iz ovih glasina što su počele kolati u veljači ove godine: http://www.telecompaper.com/news/jp-morgan-nomura-seek-shares-in-ht-report

Nažalost, rekla-kazala, barem za sada.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


A PTK je u stanju kompenzirati manjak dobiti koju HT svake godine ostvari u HR?

trenutno dobit stagnira (čak je mizerno povećana) iako prihod pada.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Dionice HT čine više od 50 % prometa na ZSE. Dakle, oni koji se klade u njen rast idu u svijestan gubitak. Malo vjerovatno.

Da li ima šanse da HT-R-A padne na razinu oko 215,00 HRK? Ako se pad na svjetskim burzama nastavi- mogi bi i ispod 200,00 HRK? Ja ću ući na 200,00 HRK!

Ali vi niste prije par mjeseci dok ste bili ukrcani prognozirali 400 kn?

samo nebo zna u kojem pravcu če iči.

New Report

Close