HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da g. Poštar slažem se da će biti puno razočaranih vidim da ste i vi progledali.
Ove godine HT sigurno neće preko 290 kn a upitno je i hoće li preko 270 kn. Guštajte dok raste… [smiley] [wink]
[/quote]
He,he,koji si ti igrač.Stalno kuriš i to bez veze.

Ima ko kaku informaciju di mogu u Šibenika prenit dionice hta na priju?

Ovjeri izjavu o prijenosu dionica kod javnog bilježnika i pošalji poštom na SKDD. Za više imformacija formi izjave, adresi i sl. nazovi SKDD


Ovjeri izjavu o prijenosu dionica kod javnog bilježnika i pošalji poštom na SKDD. Za više imformacija formi izjave, adresi i sl. nazovi SKDD

lipa ti hvala

znači ja ođem u onog bilježnika onda zovu ja onog u zagrebu kako se zove ono….miša mu… agenta u kući za dijonice i može da prija ima dionice…ajd bravo hvala ti lipi puno

HAKOM je dionio zakonsku odluku po kojem HT i ostali mora ponuditi i samo internet.
Jedino HT nudi mogućnost ugovaranja samo interneta, ali kako ?

Telefon + ADSL 10Mbips/sec ( isporučuju Mbipsa do 10 , znači od 0 do 10 kako im se svidi )= 189 Kuna

Samo ADSL 10Mbips/sec ( isporučuju Mbipsa do 10 , znači od 0 do 10 kako im se svidi ) = 220 Kuna

Znači pola usluge je znatno skuplje , pa kada se HAKOM pravi pametan HT je pokazao tko je i dalje gazda u ovoj priči .

Za razliku od HT drugi HR operateri uopće HAKOM ne doživljavaju pa ni ne nude samo internet.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Nitko ne komentira… jedina dionica koja se vratila na istu cifru prije ovoga zadnjeg propada. I koja je onda najbolja dionica… pa HT 🙂

Vani sve u crvenom, crobex u blagom padu, HT se još drži, predvidjam do 12:00, dok naše bilmezine ne dobiju vijest iz vani putem brze HT veze [lol]

Prebrzo se HT oporavio da ga nebi opet rušili!

Ovo je moje osobno mišljenje i nije nagovor ni na šta.

Prebrzo se HT oporavio da ga nebi opet rušili!

Ovo je moje osobno mišljenje i nije nagovor ni na šta.

ali ako je sa razlogom brzo porastao i još će porast onda ga se neće stići uloviti zar ne?

I i iiiiii. Koja je najbolja dionica. Ona strogo kontrolirana. Budući da je predizborno vrijeme HT nesmije pasti i točka 🙂


I i iiiiii. Koja je najbolja dionica. Ona strogo kontrolirana. Budući da je predizborno vrijeme HT nesmije pasti i točka 🙂

kao da još puno malih ulagača drži HT …..mnogi su prodali zbog krize, a preostali rasprodaju i dalje tako da cijena HT-a na burzi gotovo više nikoga ne zanima, pogotovo osiromašen narod [yawn]

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!



I i iiiiii. Koja je najbolja dionica. Ona strogo kontrolirana. Budući da je predizborno vrijeme HT nesmije pasti i točka 🙂

kao da još puno malih ulagača drži HT …..mnogi su prodali zbog krize, a preostali rasprodaju i dalje tako da cijena HT-a na burzi gotovo više nikoga ne zanima, pogotovo osiromašen narod [yawn]
[/quote]
Ima još oko 200 000 malih dioničara i itekako ih zanima cijena na burzi.




I i iiiiii. Koja je najbolja dionica. Ona strogo kontrolirana. Budući da je predizborno vrijeme HT nesmije pasti i točka 🙂

Kontolirana je samo što kod"konkurencije" dobije puno više GB za manju cijenu(Tele2 20 GB za 100 kuna) jeftinije nego fiksni internet.
[/quote]
Samo naprijed.To ti bude radilo samo na Jelačić placu.
Inače o jeftinoči.To imaš isto i na ISKON-u i HT-u
[/quote]
Možete se Vi zavaravat ali cijene moraju ići dolje, do sad da bi imali internet morali ste imati i fiksni telefon ,a sad pošto je mobilnom intrnetu pala drastično cijena zašto bi se plačala fiksna pretplata kad znamo da se veliki broj korisnika služi mobitelom, a opet konkurencija daje puno više minuta i mobilnog prometa za znatno manje kuna (pad cijena, pad dobiti, mala dividenda ako će je uopće bit u dogledno vrijeme)


I i iiiiii. Koja je najbolja dionica. Ona strogo kontrolirana. Budući da je predizborno vrijeme HT nesmije pasti i točka 🙂

Na žalost, na korak je da ponovno zaroni ispod 250 kn. Gotovo je neminovno da se otvori put prema 24X,00 kn ako se tijekom rujna vani nastavi ovaj pad, a nastaviti će se.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close