HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ne komentiram često ali … dok je financijski savjetnik u SG onaj Zdeslav Šantić, ne gledam poslovne poteze te banke.
Pored toga znam da deru male korisnike na CHF krteditima pa se onda mogu razbacivati s lovom i promašajima na drugoj strani
[cool]


@hans

Kod SG je otvoren samo skrbnički račun kojim upravlja fond-manager AZ OMF-a.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Merkelica će u turneji posjetit i Kosovo, hmm lijepo tempiran posjet….
Tlko zna o čemu će prićat tamo…
🙂

hahahahahahaha [lol]

Evo, dam se kladit kako premjerka ekonomski najrazvijenije zemlje u Europi ide osobno njima na Kosovo reći "prodajte Kosovski telekom DT-u"… [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Rijetko se javljam, ali čini mi se da sam vidio na TV-u Mudrinića na Kosovu. Sada sam već pomalo znatiželjan. [shocked]



Ne komentiram često ali … dok je financijski savjetnik u SG onaj Zdeslav Šantić, ne gledam poslovne poteze te banke.
Pored toga znam da deru male korisnike na CHF krteditima pa se onda mogu razbacivati s lovom i promašajima na drugoj strani
[cool]


@hans

Kod SG je otvoren samo skrbnički račun kojim upravlja fond-manager AZ OMF-a.
[/quote]
Hvala makr mi je čudno da ne koriste vlastite snage Zaba-e … koje ipak manje koštaju.




@Craig

Radi se o zatvorenom MF za radnike HT-a i nema nikakve veze sa OMF ili II i III stupom.Ja već dobivam od RBA iz ZMF HT-a neku lovu.Jeda dio love je dao HT,a drugi dio uplačuju šljakeri.Naravno tko želi.

Još jedan koji je znao što će se dogoditi ali to nije htio iskoristiti i zaraditi već je samo upozoravao i pomagao nama ostalima koji ga eto baš nismo htjeli slušati.
Altruizam sada ima novo ime Anteizam!

g. Poštar kako je ovo krenulo nećete samo na burzi ostaviti gaće, već ćete ostati i bez penzije.[cry]
E da ste me slušali prošle godine kada je HT bio na 300 kn koliko bi sada novaca šuškalo po džepovima [wink]
[/quote]





@Craig

Radi se o zatvorenom MF za radnike HT-a i nema nikakve veze sa OMF ili II i III stupom.Ja već dobivam od RBA iz ZMF HT-a neku lovu.Jeda dio love je dao HT,a drugi dio uplačuju šljakeri.Naravno tko želi.

Još jedan koji je znao što će se dogoditi ali to nije htio iskoristiti i zaraditi već je samo upozoravao i pomagao nama ostalima koji ga eto baš nismo htjeli slušati.
Altruizam sada ima novo ime Anteizam!

g. Poštar kako je ovo krenulo nećete samo na burzi ostaviti gaće, već ćete ostati i bez penzije.[cry]
E da ste me slušali prošle godine kada je HT bio na 300 kn koliko bi sada novaca šuškalo po džepovima [wink]
[/quote]

[/quote]

Ma bude šuškalo još i više kad HT bude na 400+ (al ja ne bu prodavao, čak niti tad… hihi, pozz…)

proklet bio na božić 2010.


Na dan 17.8.2011. promjene:

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.045.236 4,94 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSK + 31 061

* Važeći podaci za uredovni dan 25.08.2011. promjene i nastavak kupovanja RBA OMF.

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.091.828 5,00 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKa +46 592

Štednja je mudrost trošenja.

Bit če jako razočaranih.Antiša?
Novi zakon: Puno vike nizašto
http://www.pametnakuna.hr/kod-kuce/novi-zakon:-puno-vike-nizasto

Nitko ne komentira… jedina dionica koja se vratila na istu cifru prije ovoga zadnjeg propada. I koja je onda najbolja dionica… pa HT 🙂

Kad se sjetim onih natpisa da se jedva HT-R-a prodava po 225 kn -lol…
Izgleda da je počelo pozicioniranje prije rezultata natječaja za PTK – ušli smo u quartal kad se odlučuje :)…
Moglo bi ovo vrlo brzo preko 300, a kad se objavi da je HT dobitnik samo je nebo granica

Meni ove oscilacije u cijeni nisu baš previše važne… HT više liči na novčani fond (samo sa nešto većom dobiti). Ove propade koristim jedino za dokup.

BTW, Jaca će prije ili kasnije morati ukinuti onih 6% harača. Zna li netko jel to baš mora napraviti prije ulaska u EU ili ne ?

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Ma bude šuškalo još i više kad HT bude na 400+


Moglo bi ovo vrlo brzo preko 300


Bit če jako razočaranih.Antiša?

Da g. Poštar slažem se da će biti puno razočaranih vidim da ste i vi progledali.
Ove godine HT sigurno neće preko 290 kn a upitno je i hoće li preko 270 kn. Guštajte dok raste… [smiley] [wink]

New Report

Close