HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pozdrav ko zna kako ce se placat porez na dividendu ako ga uvedu mislim cisto tehnički i koliko posto moze misljenje–

Vidim Antišda da si kupio još:
Simbol Količina Promet
OPTE-R-A 1 36,14

sada da to usporedim s HT-om:
Simbol Količina Promet
HT-R-A 46.041 10.981.341,52

zanimljivo kako se kod HT-a na ovoj cijeni podigao promet…….

Ovo je strašno koliko skrivenih naloga na asku .

Među prvih 10 naloga osam ih je skrivenih ili svaki nalog pomnožite s 10 pa imate otprilike stavrni broj naloga na asku( prodaji )

Posebno je zanimljiv skriveni nalog po 240 Kuna na 1500 dionica, a u stavri radi se o 10.500 dionica !

OPREZ kolege mali dioničari !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Netko me ocjenom pokušava degradirati, ali istina je istina, a ovo samo nagovještava veliki pad HT-a.

Pritisak je ogroman i ozbiljne količine na prodaju, možda RBA sve pomete, ali za sada je tako !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Netko me ocjenom pokušava degradirati, ali istina je istina, a ovo samo nagovještava veliki pad HT-a.

Pritisak je ogroman i ozbiljne količine na prodaju, možda RBA sve pomete, ali za sada je tako !

pa dobro, loris, kad se ti konačno misliš nakrcat tog HT-a? na koliko će tebi to biti jeftino? ha?
nije moguće da stalno pišeš o nekom padu zbog dobrobiti nas koji smo unutra? [rolleyes]



http://www.seebiz.eu/raiffeisen-omf-jedini-aktivni-mirovinac-proteklog-tjedna/ar-9406/

Raiffeisen OMF kupio je najmanje (9.369 dionica) Podravke, ali je zato kupio veliki paket od 18.684 dionice HT-a (ZSE:HT-R-A) i učvrstio treće mjesto s 4,78 posto udjela. Kupio je i 359 dionica Atlantic Grupe (ZSE:ATGR-R-A) gdje je učvrstio drugu poziciju s 9,20 posto udjela.

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.913.389 4,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA


Na dan 29.7. 2011. promjene od prošlog petka(22.7.):

Raiffeisen OMF 3.946.049 4,82% +32.660
[/quote]
Na dan 10.8.2011. promjene.
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.974.020 4,85 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 27 971

Bit će zanimljiv vidit promjene od ponedjeljka i ovih dana kad su prošle značajne količine ali ukoliko bude kao i dosad to je skupio RBA OMF u prosjeku 30% protrgovane količine.

Štednja je mudrost trošenja.




http://www.seebiz.eu/raiffeisen-omf-jedini-aktivni-mirovinac-proteklog-tjedna/ar-9406/

Raiffeisen OMF kupio je najmanje (9.369 dionica) Podravke, ali je zato kupio veliki paket od 18.684 dionice HT-a (ZSE:HT-R-A) i učvrstio treće mjesto s 4,78 posto udjela. Kupio je i 359 dionica Atlantic Grupe (ZSE:ATGR-R-A) gdje je učvrstio drugu poziciju s 9,20 posto udjela.

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.913.389 4,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA


Na dan 29.7. 2011. promjene od prošlog petka(22.7.):

Raiffeisen OMF 3.946.049 4,82% +32.660
[/quote]
Na dan 10.8.2011. promjene.
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.974.020 4,85 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 27 971

Bit će zanimljiv vidit promjene od ponedjeljka i ovih dana kad su prošle značajne količine ali ukoliko bude kao i dosad to je skupio RBA OMF u prosjeku 30% protrgovane količine.
[/quote]

Negdje sam pročitao članak da zaposlenici HT uplaćuju 2. stup u RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND, lijepo je vidjet da fond podržava dionicu svojih štediša.
Ne znam da li je to slučaj kod drugih fondova.
Ali jedno je sigurno da zaposlenici HT moraju zapet ako žele pristojne mirovine [thumbsup].
A ovaj pad je samo igra velikih – kakve veze ima globalno tržište s HT-om, pa ova dionica i u ova teška recesijska doba posluje s dobitkom.

HT-R-A 232,01 73.567 12:54:19 – koje se tu igre igraju …..

[lol] 73457 komada u jednoj transakciji, bum po bidu, ovo jos nisam vidio, netko bjezi glavom bez obzira ili netko kupuje misleci da ce profitirati. Ujutro Europske burze u plusu, za sad u vrlo blagom plusu, ponavlja se jucerasnji dan sve mi se cini, pa ce zavrsiti naravno u crvenom. Franak pada nadam se da nece dugo ^_^.

Rusitelj vlade ^_^.


[lol] 73457 komada u jednoj transakciji, bum po bidu, ovo jos nisam vidio, netko bjezi glavom bez obzira ili netko kupuje misleci da ce profitirati. Ujutro Europske burze u plusu, za sad u vrlo blagom plusu, ponavlja se jucerasnji dan sve mi se cini, pa ce zavrsiti naravno u crvenom. Franak pada nadam se da nece dugo ^_^.

ili se pretaće s jednog raćuna na drugi da bi se moglo nastavit šišat ovćice 🙂

@Craig
Radi se o zatvorenom MF za radnike HT-a i nema nikakve veze sa OMF ili II i III stupom.Ja već dobivam od RBA iz ZMF HT-a neku lovu.Jeda dio love je dao HT,a drugi dio uplačuju šljakeri.Naravno tko želi.

vidio sam i ja taj blok ali kontam da je dogovoreno oslo za 10 sec, inace bi se s njime mrcvarili ajme, mozda je i nekom margin puko, i ja sam danas 5 puta prodao i kupio ht, uglavnom na nuli sam ali sam napravio promet od 500tk,normalno da sam i dalje vlasnik ht-a, po ovim cijenama nebi ga prodao ni bratu (sala- krv je krv),

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close