HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




ništa od ove dionice…
Mudri dobije 699 999 tisućica bonusa..
i ne kupi niti jednu tisućicu… Schaden, Schaden
past će ona, past a onda se kupuje… a tko zna ako on ne zna
dakle uskoro pad / 250,245,240,235,230… dosta, kupujem

eto 240,17 kunica smo dotakli… i ja se malo natrpao….
možda sam trebao malo više al nisam stigao… bum sutra…
[/quote]
Bolje da si još malo pričekao,
[/quote]

pred sam kraj bilo je najslađe … mljac [thumbsup]


zao mi je ljudi koji prodaju ili misle prodat po ovim cijenama, i usput drago jel sam nadokupio, ali kad razmisle ovu cijenu im ht kroz dividendu isplati za 10 god, mogu i kredit dic da im ht isplati sa svojom dividendom

Al ti nisi prodao prošli tjedan po 250 kn da bi kupio Dioki po 75kn?

Možda griješim ali teško ćeš dobiti kredit ispod 10% EKS, što znači da s dividendom ne možeš ni plaćati kamate, kamo li glavnicu. A za 10godina dionica će prije na 100 kn, nego 300 kn, ali o tome vi i ne razmišljate.

Ameri opet rone 4-5%, pripremite lovu jer sutra kupujete još jeftinije,
što se tiče perspektive ht-a, bilo bi nešto od njih da nisu lihvari sa narod masovno prelazi na sve drugo samo da nisu u ht-u.

SLAVONAC (malo san maka)



zao mi je ljudi koji prodaju ili misle prodat po ovim cijenama, i usput drago jel sam nadokupio, ali kad razmisle ovu cijenu im ht kroz dividendu isplati za 10 god, mogu i kredit dic da im ht isplati sa svojom dividendom

Al ti nisi prodao prošli tjedan po 250 kn da bi kupio Dioki po 75kn?

Možda griješim ali teško ćeš dobiti kredit ispod 10% EKS, što znači da s dividendom ne možeš ni plaćati kamate, kamo li glavnicu. A za 10godina dionica će prije na 100 kn, nego 300 kn, ali o tome vi i ne razmišljate.
[/quote]

vidim da pratite sto se zbiva a to je pohvalno prodao ht u cetvrtak ali sitno oko 300-400kom, nesjecam se, uglavnom nije ni bitno nego da vam ispricam sta dalje, prodao po 252,8 i neznam imam lovu na investoru postavim nalog od 200 kom na dioki kad me neko prede i onda postavim iznad svih jos 200 kad opet zaj……., vratim se na nalog ispod da ga promjenim nekako ga promjenim na 132kom a cijena ista, hocu promijeniti kolicinu neko nas poklopi ja sretan i istododobno pi…. jel koristim investora sve mi skace ponuda i potraznja, idem dati nalog na kupnju jos 200 ( koristim male naloge da ne poplasim srne koje idem ustrijelit [lol] ), a ono 16h i burza zatvorena, ostao kes kontam sutra cu, sutra zastava na kucu i uzivancija, preko tjedna snizavanje rejtinga sastanci po svijetu (inace pratim forex- zato pratim sve vijesti), danas dok se okrenem vidim HT na 240, pogledam dioki a on miran na 74, kontam evo goluba na grani i lupim ht na 242 oko 200i nest dionica, e sada slucajem okolnosti kako sam vam objasnio vratio sam dio novaca u ht, poslje vidim diokija je netko lupio do 60kn, sto smatram izuzetno dobrom prilikom ali i ht je pao na 235 pa nije u redu da ga prodam, taman dok meni neki novci stignu nakupit ce se prodaja na diokiju (nadam se jel bi ovako sa 5te dosao do 80kn), i ht ce biti negdje tu da podebljam jos poziciju kada je diskont, svi veci inestitori se smiju jel sisaju ovce zbog straha i neznanja, sto se tice kredita 8,99% nenamjenski eks 10,5%, to je 5% na 10 godina to znaci da bi th prema ovoj cijeni trebao narasti do 247kn u 10 godina mislim da ce rasti preko ove cijene do kraja 10mj., ali tu nezelim raspravljat s vama o rasti ht ili optime i ovako sam otisao presiroko, sorry svima ali htio sam vam docarat srecu na djelu [wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male


…to znaci da bi th prema ovoj cijeni trebao narasti do 247kn u 10 godina mislim da ce rasti preko ove cijene do kraja 10mj.,…

Ha, ha, legenda si jarane, daj nam reci kako i kada će završiti kriza u USA i EU ?
Nisi napisao do kraja 10. mj. koje godine – 2015., 2025…?
Sigurno pušiš neku opaku žižu [lol]

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

vidim da pratite sto se zbiva a to je pohvalno prodao ht u cetvrtak ali sitno oko 300-400kom, nesjecam se, uglavnom nije ni bitno nego da vam ispricam sta dalje, prodao po 252,8 i neznam imam lovu na investoru postavim nalog od 200 kom na dioki kad me neko prede i onda postavim iznad svih jos 200 kad opet zaj…….,

HT i Dioki su moje omiljene teme.
Prijateljski savjet,
ne žurite s kupovinom dionica, bar dok se ne rasčisti ovo u americi. Uvijek je bolje platiti 10-ak posto skuplje nego ciljti dno.
Dugo ste na forumu vjerujem da ste svjesni što strah i panika mogu napraviti na burzi.
Jeftino uvijek može biti još jeftinije…





ništa od ove dionice…
Mudri dobije 699 999 tisućica bonusa..
i ne kupi niti jednu tisućicu… Schaden, Schaden
past će ona, past a onda se kupuje… a tko zna ako on ne zna
dakle uskoro pad / 250,245,240,235,230… dosta, kupujem

eto 240,17 kunica smo dotakli… i ja se malo natrpao….
možda sam trebao malo više al nisam stigao… bum sutra…
[/quote]
Bolje da si još malo pričekao,
[/quote]

pred sam kraj bilo je najslađe … mljac [thumbsup]
[/quote]
da, istina ali ste zaboravili moj niz 225,220,215… dosta kupujem
ono malo, to je stotinjak dionićica e’sad krećemo ozbiljnije ulagati…

Ako je nekom promaklo… u 11:20 -> 50K komada po 227kn. Ide ovo jos dolje i dolje… 🙁

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Nastavljen-potop-Neki-ulagaci-sretni-sto-su-HT-utopili-za-225-kuna?homesrclink=carousel
da mi je znati koji su to ulagaći, ja sam bio sretan kad sam kupio po 228 – samo nek prodaju (eh da je još keša)

Znači,bedaci kupuju,a pametni prodavaju.Promet 28 000 000 kn.



Prijateljski savjet,
ne žurite s kupovinom dionica, bar dok se ne rasčisti ovo u americi. Uvijek je bolje platiti 10-ak posto skuplje nego ciljti dno.
Dugo ste na forumu vjerujem da ste svjesni što strah i panika mogu napraviti na burzi.
Jeftino uvijek može biti još jeftinije…

Hmm, hmm, isto tako i skupo može biti još skuplje, posebice ako netko dovoljno moćan okrene prekidač na drugu stranu. Dosad je to bilo u dužem trajanju, a u buduće možda okrene pa traje i kraće… Matanova logika na burzi uvijek ‘pali’.
Kada fondovi počnu trejdat treba ih se čuvati, čak i kad darove (savjete) donose. Problem malih investitora je uvijek dvostruk: 1. mali su pa ne vode ‘igru’, a 2. predugo pamte samo bolje dane.
Prika Antiša, što misliš, kada će krenuti oporavak Gospodina T?

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Pravi oporavak će krenuti kada krene i BDP nekim pristojnijim stopama, a to ne vidim nigdje u bližoj budućnosti. Veliki dio naše ekonomije se naslanjao na državnu potrošnju koja u zadnjih par godina izostaje. Uz ovakve idiote na vlasti najbolja stvar za TK ove godine će biti izbori, ali ne znam baš tko u oporbi ima znanja da nešto pokrene.

Ameri su me šokirali, ne pratim ih zadnjih godinu dana, a ova dva dana što sam pratio kao da gledam 2008g Vjerujem da će se sada malo stabilizirati, ali čini mi se da je ovo još daleko od kraja. Sada ćemo svi pratiti amere i držati prst na okidaču, a to uvijek završi paljbom…

Najpametnije mi se čini držati lovu u Eurima, ako baš volite dionice telekoma imate u europi hrpu telekoma P/E <10 i yld-om 5-10%. Nije dobro kada se HT bavi "kreativnim računovodstvom".

New Report

Close