HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

uhhh sta ce bit u ponedeljak

@ investac

u ponedjeljak će biti ono što bude, za HT zacijelo lakše nego za ostale dionice. Kriza je bilo i bit će i dalje, a rješenja su se uvijek našla i naći će se. Padovi i rast na burzama su neminovni, a najuspješnji u svakoj vide priliku za dobru zaradu. Ako se netko brine za HT, kako li se tek vlasnici OPTE trebaju bojati za istu, koju nisu mogali prodati ni prije desetak dana kad je globalna situacija bila puno bolja, a sada je nitko neće niti besplatno.

koliki pad bi mogo biti 240kn-

Širenje panike je mač sa dvije oštrice.


koliki pad bi mogo biti 240kn-

Godine 2009. cijena HT pala je dobrano ispod 200 kn, i nakon nekoh vremena se vratila na razine IPO, da bi se kasnije prije isplate dividende za 2009. popela preko 330 kn. Mnogi ulagači koji su nepromišljeno prodavali, žalili su za učinjenim. Mnogi špekulanti jedva čekaju ovakve prilike za jako dobru zaradu. Slično je bilo i s drugim kvalitetnijim dionicama. U svakom slučaju tvrtke će raiti i zarađivati bez obzira na trenutnu globalnu gospodarsku situaciju. Mnoge će se prilagoditi, a neke našalost neće. One prvospomenute valja prepoznati i bojazni nema.

a sutra ht ‘raste—

oglasnik pun ht-a po 350kn hahahha, što bi svi ath 😀

ode sve v.rit…


ništa od ove dionice…
Mudri dobije 699 999 tisućica bonusa..
i ne kupi niti jednu tisućicu… Schaden, Schaden
past će ona, past a onda se kupuje… a tko zna ako on ne zna
dakle uskoro pad / 250,245,240,235,230… dosta, kupujem

eto 240,17 kunica smo dotakli… i ja se malo natrpao….
možda sam trebao malo više al nisam stigao… bum sutra…



ništa od ove dionice…
Mudri dobije 699 999 tisućica bonusa..
i ne kupi niti jednu tisućicu… Schaden, Schaden
past će ona, past a onda se kupuje… a tko zna ako on ne zna
dakle uskoro pad / 250,245,240,235,230… dosta, kupujem

eto 240,17 kunica smo dotakli… i ja se malo natrpao….
možda sam trebao malo više al nisam stigao… bum sutra…
[/quote]
Bolje da si još malo pričekao,

SLAVONAC (malo san maka)

HT je jedan od rijetkih društava koji imaju budućnost. Zašto?

Zato što mnoštvo ulažu u ravoj i inovacije, napredak već postojeće tehnologije, LTE i sl.

Istina, prihodi im padaju zbog konkurencije kao što su TELE 2, Tomato i drugi alternativni operateri, no na mladima svijet ostaje. MLADIMA! A, mladi sve više koriste mobilni internet za besplatno slanje poruka (VIBER), besplatne pozive preko interneta i sl. Nama je sada nezamislivo to pojmiti, no u budućnosti će samo "starčad" koristiti danas poznati način komunikacije… valja se prilagoditi, a HT tu ima primat budući da drugi operateri nemaju pojma što je LTE, važnost interneta i sl.

Ja sam danas nadokupio HT, nije mnogo no čovjeka veseli!

Lijep pozdrav!

zao mi je ljudi koji prodaju ili misle prodat po ovim cijenama, i usput drago jel sam nadokupio, ali kad razmisle ovu cijenu im ht kroz dividendu isplati za 10 god, mogu i kredit dic da im ht isplati sa svojom dividendom

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close