HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 11:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,00
22.471
749
29,90
30,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




a kosovo zna li ko sta —

Pa u samom FI stoji da se premišljaju o povlačenju iz utrke za Kosovo.
[/quote]
Gdje je sada Postar da ovo prokomentira …
[cool]
[/quote]
Nema toga u nikakvom FI. [proud]Uostalom nadavno su ostali u utrci zajedno sa Austrijancima. [smiley]Kužite?

pozdrav ht–ovci–1–moze misljenje ou toj kupnji kosova 2–pazi ovo–kaze mi prijatelj laik uopče za dionice kaze on POVUCI SVE SA BURZE–HM SVE BI MOGLO OTIČ K VRAGU MOZE MISJENJE

1. Nijedna cijena nije premala ako je rizik prevelik.
2 . Nije uzeo terapiju?





a kosovo zna li ko sta —

Pa u samom FI stoji da se premišljaju o povlačenju iz utrke za Kosovo.
[/quote]
Gdje je sada Postar da ovo prokomentira …
[cool]
[/quote]
Nema toga u nikakvom FI. [proud]Uostalom nadavno su ostali u utrci zajedno sa Austrijancima. [smiley]Kužite?
[/quote]

Kužim ja dobro, ali vi ne kužite jer niste čitali FI.
Str. 4:
"Međutim, u svjetlu nedavnih optužnica podignutih protiv određenih rukovoditelja PTK koji su
osumnjičeni za korupciju, T-HT trenutačno razmatra svoje daljnje sudjelovanje u procesu privatizacije."

http://www.t.ht.hr/investitori/pdf/q2_2011rezultati.pdf

vidi-vidi, netko roknuo 1,25 milja kuna jutros..jel to trigger za rast?! [rolleyes]

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Rezultati-poslovanja/Hrvatska-sampion-profitabilnosti-DT-a?homesrclink=carousel

Pa mi imamo šampionske cijene, kako nebi bili tako profitabilni-samo do kada.Rođo Antiša , aj malo baci komentar






a kosovo zna li ko sta —

Pa u samom FI stoji da se premišljaju o povlačenju iz utrke za Kosovo.
[/quote]
Gdje je sada Postar da ovo prokomentira …
[cool]
[/quote]
Nema toga u nikakvom FI. [proud]Uostalom nadavno su ostali u utrci zajedno sa Austrijancima. [smiley]Kužite?
[/quote]

Kužim ja dobro, ali vi ne kužite jer niste čitali FI.
Str. 4:
"Međutim, u svjetlu nedavnih optužnica podignutih protiv određenih rukovoditelja PTK koji su
osumnjičeni za korupciju, T-HT trenutačno razmatra svoje daljnje sudjelovanje u procesu privatizacije."

http://www.t.ht.hr/investitori/pdf/q2_2011rezultati.pdf
[/quote]
Kumpa,razmatraju.Nisu rekli ni napisali,pa pa !!!

S obzirom na stanje na svjetskim burzama najradije bih prodao sve dionice!
Ali ima tu jedan veeliki problem! Što napraviti s lovom?
Oročiti u Kunama? Ne, hvala, stvarno sam zabrinut za stabilnost kune najesen.
Oročiti u Eurima? Vjerojatno će Euro propasti kroz koju godinu.
Kupiti dolare? SAD je pred bankrotom iz kojeg će se izvući devalvacijom dolara.
Kupovati zlato ili švicarce na najvišim razinama? Prerizično za mene!
I zato ću ostati ovdje do daljnjeg, u ovoj dionici. Ovdje znam da ću sredinom iduće godine dobiti obilnu dividendu koja je veća od kamate u banci, znam ako sada rokne podignut će se prije dividende.
Ovo je dionica, na ovim razinama, za ziheraše, a trenutno je možda najbolje igrati na sigurno!
Može biti da će i jako pasti, već viđeno, tada dižem kredit i dodatno kupujem!
Pozdrav i puno sreće svim vlasnicima dionice!

OVO STA STE NAPISALI G.TGLAVICA TO JE ,,,FANTASTIČNO ,,TO JE SVETO PISMO I JA MISLIM KO I VI,,BRAVO——-







a kosovo zna li ko sta —

Pa u samom FI stoji da se premišljaju o povlačenju iz utrke za Kosovo.
[/quote]
Gdje je sada Postar da ovo prokomentira …
[cool]
[/quote]
Nema toga u nikakvom FI. [proud]Uostalom nadavno su ostali u utrci zajedno sa Austrijancima. [smiley]Kužite?
[/quote]

Kužim ja dobro, ali vi ne kužite jer niste čitali FI.
Str. 4:
"Međutim, u svjetlu nedavnih optužnica podignutih protiv određenih rukovoditelja PTK koji su
osumnjičeni za korupciju, T-HT trenutačno razmatra svoje daljnje sudjelovanje u procesu privatizacije."

http://www.t.ht.hr/investitori/pdf/q2_2011rezultati.pdf
[/quote]
Kumpa,razmatraju.Nisu rekli ni napisali,pa pa !!!
[/quote]

nisam ni rekao da su već odlučili, već da razmišljaju. ali meni je i to znakovito.


http://www.business.hr/hr/Kompanije/Rezultati-poslovanja/Hrvatska-sampion-profitabilnosti-DT-a?homesrclink=carousel

Pa mi imamo šampionske cijene, kako nebi bili tako profitabilni-samo do kada.Rođo Antiša , aj malo baci komentar

Ja mislim da je DT trebao dati neki nagradu i nama hrvatima kao najvećim ovcama na svijetu. Nisu mi nikada ni bili jasni ljudi koji koriste brojeve koji počinju s 098.

Nego g. Pilapila znate li vi da je HT odmah iza Adrisa najveći kršitelj zakona o tržišnom natjecanju. Pošto brzo ulazimo u EU mislim da bi u Savsku mogle početi dolaziti uplatnice s brojem računa državnog proračuna.
Kazne su do 10% prihoda a HT radi više od 8 mlrd kn, ja bi osobno bio zadovoljan i s kaznom od 5% prihoda tako i da mojim prijateljima dioničarima HT-a ipak ostane nešto za dividendu.

@MyMoney
nisam ni rekao da su već odlučili, već da razmišljaju. ali meni je i to znakovito.

Ja se oko toga nimalo ne brinem.Kupie li PT ko bog.Ne kupe ga opet ko bog,bit će love.No o svemu odlučuje kako sam ranije pisao,mama u Njemačkoj.

@Antiša,nemoj se ti brinuti za nas.Imaš ti i previše svojih muka.

New Report

Close