HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Mislim da su prošle godine od 01.7 smanjene roming cijene, Combis je konsolidiran od svibnja te niže su interkonekcijske cijene od početka ove godine. Imati će rast internet prihoda i nešto veći ARPU zbog isteka promotivnih razdoblja.

Mislim da će ovo najviše utjecat na rezultat u Q2.
Očekujem pad prihoda od 10% i dobiti 10-15%

Nije dobro da dionica pred izvješće radi "lower low", HT je danas završio na najnižoj cijeni u zadnjih godinu i pol.

izašlo izvješće,kao da ga je Antiša napisao [sealed]
[/quote]

a meni se čini da je antiša razočaran izvješćem…
[/quote]

Meni se isto čini da Antiša nije zadvoljan izvješćem. A što da se radi, možda bi mu bilo vrijeme da proda onaj gubitaški telekom i pređe u kompaniju koja ostvaruje najveću dobit u Hrvatskoj. [cool]

Meni ovo bolje izgleda nego sam mislio da bi moglo biti. Ovaj pad prihoda mi nešto čisto normalno, nisam ni mislio da je za sada moguće drugačije, iako će s vremenom vjerojatno postati moguće, tj. stabilizirati će se kada se udjeli svih aktera tržišta dovedu na neke dugoročno održive razine, ali ja sam mislio da bi i pad dobiti bar još neko kraće vrijeme išao u skladu sa prihodima, da povećanje efkikasnosti poslovanja sa ovih visokih razina nije moguće u tako brzom roku toliko poboljšavati.
Tu su me malo iznenadili i konačni rezultat sa padom EBITDA sporije od pada prihoda je svakako mrvicu bolje od onoga što bih mogao nazvati svojim "očekivanjem".

Nitko ne spominje PTK? Izgleda da HT odustaje…
Nešto spominju korupciju i potplaćivanje…


http://www.seebiz.eu/raiffeisen-omf-jedini-aktivni-mirovinac-proteklog-tjedna/ar-9406/

Raiffeisen OMF kupio je najmanje (9.369 dionica) Podravke, ali je zato kupio veliki paket od 18.684 dionice HT-a (ZSE:HT-R-A) i učvrstio treće mjesto s 4,78 posto udjela. Kupio je i 359 dionica Atlantic Grupe (ZSE:ATGR-R-A) gdje je učvrstio drugu poziciju s 9,20 posto udjela.

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.913.389 4,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA


Na dan 29.7. 2011. promjene od prošlog petka(22.7.):

Raiffeisen OMF 3.946.049 4,82% +32.660

Štednja je mudrost trošenja.

bliži se kraj ljeta,a to znači da treba hvatati pozicije,jesen /zima raste i tu se da nešto uhvatiti

daaaaaaa


bliži se kraj ljeta,a to znači da treba hvatati pozicije,jesen /zima raste i tu se da nešto uhvatiti

Mislim da je još prerano i da će biti vremena i početkom rujna.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

a kosovo zna li ko sta —

jel razlog malih prometa i u tome kaj navodno ht ima manje od 200000 dioničara?


a kosovo zna li ko sta —

Pa u samom FI stoji da se premišljaju o povlačenju iz utrke za Kosovo.

http://www.vecernji.hr/biznis/google-voice-sada-dostupan-hrvatskoj-clanak-316054

[undecid]
ovo će odnositi sve više para našim operaterima kako HT-u tako i ostalima

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!



a kosovo zna li ko sta —

Pa u samom FI stoji da se premišljaju o povlačenju iz utrke za Kosovo.
[/quote]
Gdje je sada Postar da ovo prokomentira …
[cool]

New Report

Close