HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I u zabi 🙂 na žirac…..
Pih kako loša dionica, samo ovoliko dividende a Antiša silne miljune na Optimi diže…..

A šta je s onim porezom na dividendu?


A šta je s onim porezom na dividendu?

Ne postoji porez na dividendu u RH.

PBZ, na tekući 🙂

Ovdje je najveću dividendu dobio AZ, na 310 kn je on ovo kipao, više od 50 kn dividende i to unaprijed.
Joj kada se sjetim kako su se ljudi ovdje veselili što kupuju na 310 kn od AZ-a…

Meni na žirac PBZ, ženi na tekućiOTP, ali ne sinu na tekući HYPO, ZAŠTO?

Kune nisu problem, kuna nema


Meni na žirac PBZ, ženi na tekućiOTP, ali ne sinu na tekući HYPO, ZAŠTO?

Sjelo je na HYPO tekući već ujutro. Provjeri sa SKDD u čemu je problem.


Ovdje je najveću dividendu dobio AZ, na 310 kn je on ovo kipao, više od 50 kn dividende i to unaprijed.
Joj kada se sjetim kako su se ljudi ovdje veselili što kupuju na 310 kn od AZ-a…

Antiša malo ti je kriv izračun nije 50 kn već se kretala oko 300 kuna a to znači
300-260+23 i to ti ispadne 17 kuna do 310 je bila vrlo kratko.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ipak Antišin pesimizam nije samo Antišin – cijena dionice je trenutno ispod IPO-a. Primili smo već 4 dividende od tada mislim, te zlatnu dionicu. Dakle, puno smo dobili novaca od tada, da li kupujemo kao na IPOu? Prisjetimo se, tada je ponuda u kunama bila gotovo 3 x veća nego ponuda dionica na prodaji te su nam rezani paketi. Sjećam se da su ljudi satima čekali u redovima. Što se dogodilo od tada? Napominjem da je cijena manja nego na IPO…

proklet bio na božić 2010.



Ovdje je najveću dividendu dobio AZ, na 310 kn je on ovo kipao, više od 50 kn dividende i to unaprijed.
Joj kada se sjetim kako su se ljudi ovdje veselili što kupuju na 310 kn od AZ-a…

Antiša malo ti je kriv izračun nije 50 kn već se kretala oko 300 kuna a to znači
300-260+23 i to ti ispadne 17 kuna do 310 je bila vrlo kratko.
[/quote]

Ne može moj izračun biti netočan.
Bila je par dana oko 310 kn čak se vi i Ivano7 hvalili da ste kupovali od AZ-a i iznad te cijene.
Znači AZ sada može kupiti isti broj dionica i ostaje mu 50 kn(310-260) po dionici "dividende"!

[wink]

Ht još nije ni krenuo dole kako treba.. ako krene, mogao bi ravno na 220-30.. s druge strane, uvijek očekuj neočekivano [huh]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ni meni nije stiglo za sina, sigurno sad ima neka frka oko dividende, kao što je i sa prodajom dionica djece. MOžda su u platili u korist centra za soc skrb. Stvarno smo zemlja budala i prokletih birkokratskih parazita koji samo smišljaju kako otežati stvari.FUJ.

New Report

Close