HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



skupljaj u tišini i šuti,
previše halabuke može samo podić cijenu [proud]

Poslije onog pada sam nešto strejdo, od 255,00 lagano skupljam – svaki dan se diže po 50 lipa, a u narednim danima očekujem cjenu 265kn, kako sam pisao zadnji dan prije DD, 265 je psihološka razina na kojoj će se zadržat duže vrijeme.

LP
[/quote]
vidjet ćemo u idućih 7-8 dana…
na račune sjeda dividenda što znači svježa lova koja će jednim dijelom sigurno u ht.
a red je da se i ina odblokira pa da i ta lova krene na burzu.

Kolege,
može li info ; otac mi ima ht pa ni sam više ne znam treba li žiro poslati u skdd ,jer bilo je govora da može dividenda i na tekući!
Hvala

Da, može na tekući, ali mora biti njegov tekući (vlastiti), ne može biti od opunomoćenika.
Inače, možete mijenjati broj tekućeg ili žira i preko SKDD internetom od 10.05.
Pozdrav

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:10:553822576677564
10.05.2011

Poštovani,

Obavještavamo vas da je od danas, 10.5.2011. godine preko naše internetske stranice (www.skdd.hr) moguće upisati podatak o računu za isplatu novčanih sredstava iz korporativnih akcija. Potrebno je upisati podatak o Vašem OIB-u, Vašem računu u banci i Vašoj e-mail adresi.

Upis podatka moguć je samo za fizičke osobe. Račun mora biti konstrukcije 31xxxxxxxx ili 32xxxxxxxx ili 36xxxxxxxx, u skladu s Odlukom HNB-a o načinu otvaranja transakcijskih računa (NN 3/2011). SKDD će provesti upis isključivo Vašeg broja računa, a nikako broja računa za koji imate punomoć.

Ako su podaci koje ste upisali ispravni, bit će izmijenjeni u sustavu SKDD-a. Informaciju o uspješnosti upisa prijavljenog podatka SKDD će Vam poslati na prijavljenu e-mail adresu. Upisom zahtjeva za izmjenu podatka o računu za isplatu novčanih sredstava iz korporativnih akcija, ovlašćujete SKDD da te podatke koristi i za sve buduće isplate iz korporativnih akcija. Podatak o računu za isplatu bit će izmijenjen za Vaš osnovni račun vrijednosnih papira, kao i za zajednički račun, ako ste upisani kao vlasnik/nositelj tog računa.

Za upis štednog računa ili računa nerezidenta otvorenog u inozemstvu potrebno je poštom ili osobno SKDD-u dostaviti dokumentaciju za upis računa.

Puno hvala

Bez tajni u T-HT-u
Mudrinićeva neto plaća lani je iznosila 83,3 tisuće kuna mjesečno, a dobio je na kraju godine još 666,2 tisuće kuna menadžerskog bonusa.

U odnosu na 2008., Mudriniću je fiksna neto plaća lani bila za tri tisuće kuna veća.

Krizni je porez troje članova uprave T-HT-a – Irenu Jolić Šimović, Božidara Poldrugača i Branku Skaramuču – zajedno stajao 118,8 milijuna kuna,. ( Jutarnji list-http://www.jutarnji.hr/tko-su-najbolje-placeni-menadzeri-u-hrvatskoj/946201/ )

Ovih 4 djelatnika HT-a košta više od svih ostalih djelatnika HT-a zajedno ?

Koliko je to manje dividende za dioničare ?

DT dosta dobro plaća vjernost !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ne shvaćam kako je Krizni porez mogao nekoga koštati 119 mil kuna kad je bio na visini 4%. Očito greška (namjera??) i umjesto milijuna treba staviti tisuće – dakle tri menadžera HTa zarade godišnje netto 990 tisuća svaki – a generalni direktor 999 tisuća. Sve skupa 4 mil. kuna. Plaće menadžera u odnosu na neto dobit tvrtke iznose 2 promila.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Pozdrav, ne bih ovo pitao da nisam sam probao naći odgovor, ali jel netko zna kako se računa ovaj postotak dnevnog rasta/pada vrijednosti dionice? Za HT je trenutna cijena 262,18, a u petak je zadnja b ila 261,01. Dakle povećanje bi trebalo biti (262,18-261,01)/261,01 = 0,45%, ali službeno je to 0.49%? Znam da ima neka varijabla koja mi je izmakla, kad bi netko mogao ljubazno mi to kratko objasniti, thanks.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

računa se u odnosu na prosječnu cijenu u petak ako sam dobro zapamtio

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


dakle tri menadžera HTa zarade godišnje netto 990 tisuća svaki – a generalni direktor 999 tisuća. Sve skupa 4 mil. kuna. Plaće menadžera u odnosu na neto dobit tvrtke iznose 2 promila.

Mislim da su puno zanimljiviji bruto iznosi:
– Mudrinić 3,2 mil kn
– Jolić Šimonović 1 mil kn
– Poldrugač 1,8 mil kn
– Skaramuč 1,7 mil kn

Iznosi se odnose na 2009g.

Ne sumnjam da su zaradili te plaće.
U državnim gubitašima ima sigurno managera koji primaju veće plaće od HT-ovaca…


računa se u odnosu na prosječnu cijenu u petak ako sam dobro zapamtio

Hvala.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Vaš link

Kako stvari stoje u HT bi se opet mogao vratiti na 255

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close