HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




@Mrgud28

Mrgud ne ljuti se.Oni ionako nisu iz Splita pa ko ih šiša.Zalutali na temu HT pa rovare.

S udjelom od 942 dionice, sumljam da sam ovdje slušajno zalutao [bye]
[/quote]
Jel se ti to hvališ?.Pa i nije baš neki broj dionica,dapaće čak manje od 1000.Ja sam toliko kupio odjednom.

@Mrgud
,samo ti radi i objavljuj TA.To je ionako za znalce.






@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Neki dan si drukao da će dionica ići oho ho dole, si zaboravio?? [lol]
[/quote]




@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Neki dan si drukao da će dionica ići oho ho dole, si zaboravio?? [lol]
[/quote]
Nije on drukao on je crtao grafove koji su se pokazali kao i obično niškorisni i potpuno pogrešni jer je dionica otišla u drugom smjeru.
[/quote]
Vidim ja da Vas dva,neću biti bezobrazan a mogao bih, pojma nemate. Ostavite se burze, traže u ĐĐ u jednoj od hala hranioce pilića. Toga se Vas dvojica uhvatite. A kad skužite čitati grafove i objašnjenja, onda se javite. No o tom potom. Nikada nisam rekao ići će OHO ho dole ali da hoće kada sam rekao i je. da znate brojati valiće kada sam to rekao, nađite post pa ćete vidjeti da je išla cijena dole. Jedan prijtelj je tada rekao da če kupiti kad dotakne 250 kn, nije bila je najnižr 252. Rekao sam i nacrtao graf da če dole do 245 čini mi se, radi se o valu 5, ali to je za Vas viša matematika. Da če kasnije gore na 3xx hoče i to sam rekao. Sada samo za vas dvojicu … u ponedjeljk ide DOLE PRODAJTE SVE AKO IMATE ŠTO !! [yawn]
[/quote]
Vidim da neznanje pokušavate opravdati bezobrazlukom, nekulturom i drskosti, sve je dokumentovano na forumu pa tako i vaši grafovi, briga mene za vaše neznanje cijenu neznanja će te ionako vi platiti.
[/quote]
"Dokumentovano" riječ u hrvatskom riječniku ne postoji. moje neznanje je Vaše tzv. znanje, ubuduće kad je UP s moje strane, Vi prodajte, Kada ja DOWN, Vi kupite i bezobrazluka 2x debeli NEMA !!
Lijepi pozdrav i Vama i molim Vas više na PS poruke ne šaljite.. HVALA !!
[/quote]
He he kada je bila na 252 tvrdio si da ide dole a išla je gore sada na 258 tvdiš da ide gore a ide 100% dole, najbolje da će tebe slušati kada trgujem brzo bi ispario sa TK da slušam takve kao ti što prodaju na dnu a kupuju na vrhu.

debeli2x a tko kaže da ja prodajem na dnu,,, ja uvijek kupujem PRI dnu a prodajem kada mi je dosta, no ti si zlovoljan koliko vidim pa si se požurio prodati.. žao mi te je, ali bit će opet 252 kn, ako ne HT, bit če nešto NEŠTO, ali zapamti bit će i HT pa stoga pričekaj malo !! [pray]

I very much love INGRA !!

Toliko o HAKOM-u.

Regulatorne agencije dijele plaće godinu dana nakon smjene
Novom odredbom članovi Vijeća Hrvatske agencije za poštu i elektroničke komunikacije dobivali bi novac čak ako ih se razriješi jer ne ispunjavaju ciljeve.
http://www.vecernji.hr/vijesti/regulatorne-agencije-dijele-place-godinu-dana-nakon-smjene-clanak-285157

Kakve ovo ima veze s HT-om? S njegovim poslovanjem?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kakve ovo ima veze s HT-om? S njegovim poslovanjem?

Čoće pa gdje ti živiš.Pa oni su glavni štetoćine za ulaganje HT-a i nas HT dioničare.


Toliko o HAKOM-u.

Regulatorne agencije dijele plaće godinu dana nakon smjene
Novom odredbom članovi Vijeća Hrvatske agencije za poštu i elektroničke komunikacije dobivali bi novac čak ako ih se razriješi jer ne ispunjavaju ciljeve.
http://www.vecernji.hr/vijesti/regulatorne-agencije-dijele-place-godinu-dana-nakon-smjene-clanak-285157

G. Poštar vama su Hakomovci koji su smijenjeni krajem 2009g. bili dobri.
Uspješno su sprečavali liberalizaciju i pad cijena, zamalo su svi propali pa bi HT opet bio jedini.
Koliko su oni zaradili novaca korupcijom plaća im nije ni trebala…

Od 29.04. do 06.05.2011.

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00%
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.732.197 7,00%
3. Raiffeisen OMF 3.668.246 4,48%
+ 116 126
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./UMIROVLJENIČKI … 2.859.148 3,49%
5. PBZ D.D. 1.770.038 2,16%
6. PBZ Croatia osiguranje OMF 1.188.298 1,45%
7. Erste Plavi OMF 858.356 1,05%
8. AZ OMF 600.269 0,73%
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 440.775 0,54%
+5 500
10. PBZ D.D. 426.870 0,52%
-4 600



Toliko o HAKOM-u.

Regulatorne agencije dijele plaće godinu dana nakon smjene
Novom odredbom članovi Vijeća Hrvatske agencije za poštu i elektroničke komunikacije dobivali bi novac čak ako ih se razriješi jer ne ispunjavaju ciljeve.
http://www.vecernji.hr/vijesti/regulatorne-agencije-dijele-place-godinu-dana-nakon-smjene-clanak-285157

G. Poštar vama su Hakomovci koji su smijenjeni krajem 2009g. bili dobri.
Uspješno su sprečavali liberalizaciju i pad cijena, zamalo su svi propali pa bi HT opet bio jedini.
Koliko su oni zaradili novaca korupcijom plaća im nije ni trebala…
[/quote]
Jesu i jel ti krivo?

ovdje danima nitko ništa…
čak ni mrguda da nam lupi target, cca 245.
a dionica lagano raste u tišini…
pred kraj trgovanja lagana metla po asku a nitko ni riječi…

skupljaj u tišini i šuti,
previše halabuke može samo podić cijenu [proud]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM


skupljaj u tišini i šuti,
previše halabuke može samo podić cijenu [proud]

Poslije onog pada sam nešto strejdo, od 255,00 lagano skupljam – svaki dan se diže po 50 lipa, a u narednim danima očekujem cjenu 265kn, kako sam pisao zadnji dan prije DD, 265 je psihološka razina na kojoj će se zadržat duže vrijeme.

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close