HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a ne popunjava se GAP? moram priznati da mi taj dio nije bio najjasniji.. ah, kada mene svi šišaju ko malu ovčicu.. [embarass]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@Mrgud28
Mrgud ne ljuti se.Oni ionako nisu iz Splita pa ko ih šiša.Zalutali na temu HT pa rovare.

Ma oko te TA … vjerujete li vi stvarno u to ?
Meni se to čini kao igrica za dokone. Malo teža varijanta onoga kad razgovaraju dva hobi-igrača malog nogometa u lokalnoj birtiji o tome hoće li Braga dobiti Benficu ili obratno.
Vodim se jednostavnom logikom – da je TA jednoznačna i točna onda bi se svi poznavatelji TA (a takvih je par milijona) enormno obogatili. No kako vidimo u TOP 10 najbogatijih ljudi svijeta nema nikoga tko se služi tim čudom. Za Buffeta znamo da se ne služi time. Možda moja skepsa izlazi iz neznanja ali da bih nešto krenuo učiti moram imati vjere u to a u TA vjere nemam i baš me zanima jesam li u pravu. Ajmo ovako na banci se godišnje može zaraditi 4%, na dividendama (ako pogodite firmu) i do 15% sada me zanima jeste li vi koji koristite TA zaradili više od tih 15% prošle godine.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

to je kolega zato jer vi ne njegujete pravi znanstveni način razmišljanja. TA je prava znanstvena multifaktoralna analiza koja rijetko griješi, seže daleko u povijest (mnogo prije dionica) i višestruko je dokazana u praksi. TOP 10 najbogatijih ljudi u svijetu tom se metodom koriste već stoljećima.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


I meni je žao što su ove godine zaradili samo 480 mil Eur, a ne 750 kao i prošle.
Suze mi idu, rasplakat ću se…

Ma ne brini Antiša, već će oni otpustite sve radnike osim Mudrinića i šefa računovodstva da mogu isplatiti veliku dividendu DT-u ili nećemo u EU [rolleyes]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

1.TA kreće od pretpostavke da su sve bitne vijesti, obavijesti, rezultati i slične stvari uračunate u cijenu.
2. TA se bazira na statističkim podatcima, dakle TA pokušava izmjeriti blesvost dionice u nekom vremenskom razdoblju- beta-korelacija,iz takvih prikupljenih podataka pokušava dati neke targete (ciljene cijene)
3. TA slijedi trend ne koristiti TA protiv trenda ili je koristiti u netrendu nešto kao sada kad je tržište zaspalo
4. Nakon što se utvrdio trend , beta-korelacija ,formacija potencijalni target pristupiti WHAT IF analizi falija sam cili balun te utvrdit na kolikim gubitcima se povoći jer očito je nešto pošlo krivo.

5.Tek sad pristupiti kupnji dionica po mogućnosti napraviti striking zonu u 10% raspona cijene dionice
ovakav pristup omogućava mikro trejdanje ako te poklopi samo po "gornjim dionicama" te ako cijena
propadne na niže razine ne moraš odmah pristupiti stop-lossu.

6.Ako se koristio stop loss na neko vrijeme odmaknuti se od burze kriva procjena i gubitak love zamagle um pa je moguća ponovna greška u trgovanju i vađenju

7.Biti DOSLIJEDAN u svoj taktici i strategiji trgovanja.

Za uspješno trgovanje po TA potrebno je nešto znati o TA, nešto o samim kompanijama koje se trguju
nešto o upravljanju novcem nešto o sebi samome, nešto o indikatorima što to oni zapravo pokazuju i što mjere. Tako da nije TA baš samo povuci dvi crte i eto targeta. To je posao koji zahtjeva znanje, vrijeme i iskustvo.

@Mrgud 28

Lijepi pozdrav ekipi s HT-a. Ja ovdje ne vidim niti jedan graf, nema TA, samo puste priče. Znate li vi uopće kuda HT ide, koji ja val, čega. Isplati li se kupovati radi dividende i sl. Mene da se pita ja nebih dvoumio ni sekunde o kupovini poradi dividende jer HT ide dole u rupu. Odrađuje val c od vala B (ABC). Tek je započet, znači da če dole oho, ho !! E ali kad se odradi val B onda počinak i mirno more. Tad dolaze najave, kupovina, ugovoreni poslovi i raketa, jer A je zgotovljen, napravljen veliki GAP, kada se odradi B, val C če ga zatvoriti brzinom munje a to če HT odvesti jako visoko.
Nadam se da ste me uspjeli pratiti. Prilog GRAF !!
Ako griješim, griješim nehotično, no neka me netko slobodno ispravi !!
LP

Piše li ovdje negdje da će ići dole OHO HO???? A ako se hvališ time što si pogodio da će dionica ići dole za iznos dividende onda ču i slijedeće godine tražiti tebe za savjet koliko će dionica pasti nakon dividende jel ipak to baš nemože svatko predviditi, nije to lako [rolleyes]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



@Mrgud28

Mrgud ne ljuti se.Oni ionako nisu iz Splita pa ko ih šiša.Zalutali na temu HT pa rovare.

S udjelom od 942 dionice, sumljam da sam ovdje slušajno zalutao [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!




@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Neki dan si drukao da će dionica ići oho ho dole, si zaboravio?? [lol]
[/quote]




@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Neki dan si drukao da će dionica ići oho ho dole, si zaboravio?? [lol]
[/quote]
Nije on drukao on je crtao grafove koji su se pokazali kao i obično niškorisni i potpuno pogrešni jer je dionica otišla u drugom smjeru.
[/quote]
Vidim ja da Vas dva,neću biti bezobrazan a mogao bih, pojma nemate. Ostavite se burze, traže u ĐĐ u jednoj od hala hranioce pilića. Toga se Vas dvojica uhvatite. A kad skužite čitati grafove i objašnjenja, onda se javite. No o tom potom. Nikada nisam rekao ići će OHO ho dole ali da hoće kada sam rekao i je. da znate brojati valiće kada sam to rekao, nađite post pa ćete vidjeti da je išla cijena dole. Jedan prijtelj je tada rekao da če kupiti kad dotakne 250 kn, nije bila je najnižr 252. Rekao sam i nacrtao graf da če dole do 245 čini mi se, radi se o valu 5, ali to je za Vas viša matematika. Da če kasnije gore na 3xx hoče i to sam rekao. Sada samo za vas dvojicu … u ponedjeljk ide DOLE PRODAJTE SVE AKO IMATE ŠTO !! [yawn]
[/quote]
Vidim da neznanje pokušavate opravdati bezobrazlukom, nekulturom i drskosti, sve je dokumentovano na forumu pa tako i vaši grafovi, briga mene za vaše neznanje cijenu neznanja će te ionako vi platiti.



I meni je žao što su ove godine zaradili samo 480 mil Eur, a ne 750 kao i prošle.
Suze mi idu, rasplakat ću se…

Ma ne brini Antiša, već će oni otpustite sve radnike osim Mudrinića i šefa računovodstva da mogu isplatiti veliku dividendu DT-u ili nećemo u EU [rolleyes]
[/quote]

Riječi ti se pozlatile, naime i ja bih tada (poput ostalih 230 000 dioničara HT A) tako DOBIO veliku dividendu… hihi

proklet bio na božić 2010.





@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Neki dan si drukao da će dionica ići oho ho dole, si zaboravio?? [lol]
[/quote]




@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Neki dan si drukao da će dionica ići oho ho dole, si zaboravio?? [lol]
[/quote]
Nije on drukao on je crtao grafove koji su se pokazali kao i obično niškorisni i potpuno pogrešni jer je dionica otišla u drugom smjeru.
[/quote]
Vidim ja da Vas dva,neću biti bezobrazan a mogao bih, pojma nemate. Ostavite se burze, traže u ĐĐ u jednoj od hala hranioce pilića. Toga se Vas dvojica uhvatite. A kad skužite čitati grafove i objašnjenja, onda se javite. No o tom potom. Nikada nisam rekao ići će OHO ho dole ali da hoće kada sam rekao i je. da znate brojati valiće kada sam to rekao, nađite post pa ćete vidjeti da je išla cijena dole. Jedan prijtelj je tada rekao da če kupiti kad dotakne 250 kn, nije bila je najnižr 252. Rekao sam i nacrtao graf da če dole do 245 čini mi se, radi se o valu 5, ali to je za Vas viša matematika. Da če kasnije gore na 3xx hoče i to sam rekao. Sada samo za vas dvojicu … u ponedjeljk ide DOLE PRODAJTE SVE AKO IMATE ŠTO !! [yawn]
[/quote]
Vidim da neznanje pokušavate opravdati bezobrazlukom, nekulturom i drskosti, sve je dokumentovano na forumu pa tako i vaši grafovi, briga mene za vaše neznanje cijenu neznanja će te ionako vi platiti.
[/quote]
"Dokumentovano" riječ u hrvatskom riječniku ne postoji. moje neznanje je Vaše tzv. znanje, ubuduće kad je UP s moje strane, Vi prodajte, Kada ja DOWN, Vi kupite i bezobrazluka 2x debeli NEMA !!
Lijepi pozdrav i Vama i molim Vas više na PS poruke ne šaljite.. HVALA !!

I very much love INGRA !!



@Mrgud
28

Lijepi pozdrav ekipi s HT-a. Ja ovdje ne vidim niti jedan graf, nema TA, samo puste priče. Znate li vi uopće kuda HT ide, koji ja val, čega. Isplati li se kupovati radi dividende i sl. Mene da se pita ja nebih dvoumio ni sekunde o kupovini poradi dividende jer HT ide dole u rupu. Odrađuje val c od vala B (ABC). Tek je započet, znači da če dole oho, ho !! E ali kad se odradi val B onda počinak i mirno more. Tad dolaze najave, kupovina, ugovoreni poslovi i raketa, jer A je zgotovljen, napravljen veliki GAP, kada se odradi B, val C če ga zatvoriti brzinom munje a to če HT odvesti jako visoko.
Nadam se da ste me uspjeli pratiti. Prilog GRAF !!
Ako griješim, griješim nehotično, no neka me netko slobodno ispravi !!
LP

Piše li ovdje negdje da će ići dole OHO HO???? A ako se hvališ time što si pogodio da će dionica ići dole za iznos dividende onda ču i slijedeće godine tražiti tebe za savjet koliko će dionica pasti nakon dividende jel ipak to baš nemože svatko predviditi, nije to lako [rolleyes]


Odgovor i Vama i jedan iz nekulture. Za Vas nisam ti jer ja nisam ćuvao ovce s Vama, naravno ovo što sam napisao i stavio graf je za osobe koje se kuže u ono što je neuki pisac htio reči. Pošto Vi niste u stanju iz grafa postanoga u ovome opisu gore narečenome protumačiti, molim Vas Vratite se nazad i kupite knjigu od gosp. John Marphya, ili Eliotta pa će Vam mnoge stvari biti jasnije. Isto kao ignoriranom debelom od sada ste i Vi ignorirani, pa tako Vas molim da zanemarite moje postove, a grafove dajte nekome da ih analizira prije nego izjavite ovakve nepotrebne izjave.

I very much love INGRA !!

New Report

Close