HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ROMF – stavka iz obavijesti na ZSE

7.Ukupan broj glasačkih prava: u apsolutnom iznosu 3.618.797 dionica i 503.614 potvrda o
deponiranim dionicama, ukupno 4.122.411 dionica i potvrda o deponiranim dionicama od koji svaka
nosi po jedan glas, u relativnom iznosu 5,03417%;

Čini mi se da je riječ o glasačkim potvrdama, a ne dionicama u vlasništvu.

skrbnički račun je ovih 503.614 vjerojatno na londonskoj burzi.

http://www.poslovni.hr/vijesti/dobit-deutsche-telekoma-pala-37-posto-178794.aspx

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Dobit Deutsche Telekoma pala 37 posto…

a možda ipak bude još neke dividende…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Koje skupljanje zadnjih par dana. Kad se nakupe dovoljno ide Gapeman.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Neki dan si drukao da će dionica ići oho ho dole, si zaboravio?? [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

HT će prema svemu sudeći ipak nastaviti pratiti ostale dionice. Bude li rasla cijela ZSE, rast će i HT. Očito je izašao iz žiže interesa i sad će dijeliti sudbinu kretanja cijena ostalih dionica. To je vjerojatno i OK.

[shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Neki dan si drukao da će dionica ići oho ho dole, si zaboravio?? [lol]
[/quote]
Nije on drukao on je crtao grafove koji su se pokazali kao i obično niškorisni i potpuno pogrešni jer je dionica otišla u drugom smjeru.

zao mi je vlasnika ht-a odnosno dt-a, e sada jos da se vidi kosovski telekom mislim da je kes na racunu od 39kn po dionici koji cami cekajuci, mislim da cu ove godine dva puta omastit brk [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

I meni je žao što su ove godine zaradili samo 480 mil Eur, a ne 750 kao i prošle.
Suze mi idu, rasplakat ću se…


zao mi je vlasnika ht-a odnosno dt-a, e sada jos da se vidi kosovski telekom mislim da je kes na racunu od 39kn po dionici koji cami cekajuci, mislim da cu ove godine dva puta omastit brk [thumbsup]

I u jednom i u drugom slučaju mi čemo omastiti brk, kupi li Ht Kosovare ili isplati izvanrednu dividendu cijena dionice će se vrtiti na oko 400 laganih kunića [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Neki dan si drukao da će dionica ići oho ho dole, si zaboravio?? [lol]
[/quote]




@Antiša
Definitivno ide preko 300 kn i to još ove godine. Dva su velika GAPA na valu a, i sada na valu c, oba u valu B. Sada bi trebao se pokrenuti val C i zatvoriti i jedan i drugi GAP. Neka me netko ispravi ako griješim.
LP svima !!

Neki dan si drukao da će dionica ići oho ho dole, si zaboravio?? [lol]
[/quote]
Nije on drukao on je crtao grafove koji su se pokazali kao i obično niškorisni i potpuno pogrešni jer je dionica otišla u drugom smjeru.
[/quote]
Vidim ja da Vas dva,neću biti bezobrazan a mogao bih, pojma nemate. Ostavite se burze, traže u ĐĐ u jednoj od hala hranioce pilića. Toga se Vas dvojica uhvatite. A kad skužite čitati grafove i objašnjenja, onda se javite. No o tom potom. Nikada nisam rekao ići će OHO ho dole ali da hoće kada sam rekao i je. da znate brojati valiće kada sam to rekao, nađite post pa ćete vidjeti da je išla cijena dole. Jedan prijtelj je tada rekao da če kupiti kad dotakne 250 kn, nije bila je najnižr 252. Rekao sam i nacrtao graf da če dole do 245 čini mi se, radi se o valu 5, ali to je za Vas viša matematika. Da če kasnije gore na 3xx hoče i to sam rekao. Sada samo za vas dvojicu … u ponedjeljk ide DOLE PRODAJTE SVE AKO IMATE ŠTO !! [yawn]

I very much love INGRA !!

New Report

Close