HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
62.373
1,926
32,30
32,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Predivno… baš su nam fino stjerali… sad kad su svi pootvarali žiro račune, poplaćali naknade, izrade kartica… sad odjednom ne treba žiro… bravo država… [thumbsup] jadnim bankama treba donirati još malo para… njima je potrebnije…

Tipično hrvatska priča i onda se žale kad nitko živ državu ne uzima za ozbiljno. Koliko puta su samo mijenjali zakon koji se tiče isplate dividende – pogađate 3 zakona u zadnje 3 godine: prvo je dividenda išla banci/brokerskoj kući (ako su dionice bile registrirane na nju) pa se proslijeđivala na tekući, onda se direkt isplaćivala na tekući, sada se trebala na žiro … slijedeće godine samo čekam što će biti.

Da ne bi bilo da smo zaboravili i druge primjere: država je sponzorirala stambenu štednju sa 25% uplaćenih sredstava godišnje – onda su ljudi potpisali petogodišnje ugovore sa štedionicama potom je država rekla puj-pike-ne važi pa je smanjila subvencije na 12,5% uplaćenih sredstava – vama je ostala petogodišnja obveza

A što se tek radi na lokalnoj razini – izdavanje građevinske dozvole sam čekao 6 godina. U zadnjih dvije godine su važile tri tarife za komunalni doprinos: 20-70, 180 i na kraju 135 kn/m3 (da, po metru kubnom). Otimanje ljudima zemljišta zbog planiranja ”javnog dobra’ potom nakon otimačine odustajanje od ‘javnog dobra’, prenamjena u građevinsko i prodaja ‘najboljem ponuđaču’…

Samo neka mi netko još spomene domoljublje u kampanji.

[/quote]
i onda još uz sve to oni zovu investitore da ulažu ovdje. a tako malo treba da se sve to dovede u red. al +EBE SE NJIMA.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

pa to je i napravljeno za investitore.. [bye]
ne zaboravimo da se i zakon o prenamjeni poljoprivrednog zemljišta mijenjao zbog ikee

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


…sve iznad 250 SKUPO……

Onda ćete se VI kolega načakati da dođeš do HT i kako izgleda nećete još dočekati.



@torpedo

Postao sam Vam graf i objašnjenje da se ide van, tj da se ne čeka dividenda, ali ovdje kad kažeš istinu dobiješ sjedi 1 jer to nekome, (istina) ne odgovara, kao i danas kada sam rekao da če probiti trokut (vidi se čak i target na minutnom, 5 minutnom, to dobro znaju oni s EWT-a) dole, ma i sutra, opet sjedi (1). Mnogi misle ako dobije 1 ma iće to odmah drugim smjerom, ali JOK, ide tamo gdje je najera i di mora !!
LP [angry]

Bravo kolega grafovi su vam kao i obično nepogrešivi [lol]


Danas će se vrtjeti od 255 do 257 i tu će se par dana šišati naivci a onda će potegnuti gori.

Uh, valjda neće puno gore prije no sjedne dividenda, jer ja bi u dokup, odreći ću se i mora samo da dokupim na ovako niskim razinama…

proklet bio na božić 2010.

[/quote]

Predivno… baš su nam fino stjerali… sad kad su svi pootvarali žiro račune, poplaćali naknade, izrade kartica… sad odjednom ne treba žiro… bravo država… [thumbsup] jadnim bankama treba donirati još malo para… njima je potrebnije…
[/quote]

A koju ste vi naknadu platili za otvaranje žirca – ja u PBZ nisam ni lipe!

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

A koju ste vi naknadu platili za otvaranje žirca – ja u PBZ nisam ni lipe!


a probajte ga zatvoriti pa nam javite je li besplatno…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Predivno… baš su nam fino stjerali… sad kad su svi pootvarali žiro račune, poplaćali naknade, izrade kartica… sad odjednom ne treba žiro… bravo država… [thumbsup] jadnim bankama treba donirati još malo para… njima je potrebnije…
[/quote]

A koju ste vi naknadu platili za otvaranje žirca – ja u PBZ nisam ni lipe!
[/quote]


Predivno… baš su nam fino stjerali… sad kad su svi pootvarali žiro račune, poplaćali naknade, izrade kartica… sad odjednom ne treba žiro… bravo država… [thumbsup] jadnim bankama treba donirati još malo para… njima je potrebnije…
[/quote]

A koju ste vi naknadu platili za otvaranje žirca – ja u PBZ nisam ni lipe!
[/quote]
Nije u tomu stvar.Napravili su od nas tovare,a us put smo izgubili i vrijeme.Ne stanujemo svi kraj banke. [angry]

258 [cool] eh eh..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nije u tomu stvar.Napravili su od nas tovare,a us put smo izgubili i vrijeme.Ne stanujemo svi kraj banke. [angry]

Pa vi ste u penziji ionako imate vremena napretek…
Malo šetnje je dobro za zdravlje!

Super. Budala ja prodao na 252 i kusur jer sam slušao budale, ide na 250, 230, bla bla. Katastrofa.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Skylab nije imalo smisla da ode toliko. Moglo je ali to bi bilo previše.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close