HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@super24
Samo se nemoj sekirati, ugasi komp, odi na ladnu pivu, i upali ga za koji dan, bit češ bogatiji !!
P.S: Kladim se da če ga probiti dole….može Vaše mišljenje !!

I very much love INGRA !!

pa, moje je mišljenje da bi moglo prema dole, al ja često pogriješim.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

sramota, danas nebu ni 20 milja prometa
gdje je ta fondofska industrija?


S obzirom da padaju i kamate HT sa ovakvim manjim dividendnim prinosom je još uvijek primamljiva investicija sa odličnim povratom.

Kakve veze ima HT s kamatama?
U banci oročiš novce i imaš glavnicu kad god želiš, a ovdje oni koji su kupovali na 310 kn imaju 32 kn minusa ili izgubili su 10% glavnice a tko zna gdje je kraj…
[/quote]
Imam dosta HT i skoro da sam na dividendama povratio ulog i još kad se iskrcam na preko 300
najbolji ulog u životu,na banci kamata 4% pa ti sad izračunaj koliki je ht + a tvojoj optimi se
smiješi stečaj i to nije daleko taj dan.I još moraš znati na puno nečega je velika zarada a na malo
je za burek.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Jel zna netko koji dan je isplata dividende?

Nisam ljubitelj HT, ali onako postrani kao promatrač mislim da ste danas debelo pretjerali s rasprodajom ?
Ipak ovdje dividenda nemože biti manja od 20 Kuna ni dogodine, što se dešava ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Nisam ljubitelj HT, ali onako postrani kao promatrač mislim da ste danas debelo pretjerali s rasprodajom ?
Ipak ovdje dividenda nemože biti manja od 20 Kuna ni dogodine, što se dešava ?

šuti i skupljaj za dokup, pa sa padom kamatnih stopa HT je daleko najisplativiji, treba potiho dokupljivati i to je to, ostalo je špekulacija, sad jedino da li će u sred ljeta biti niže


Jel zna netko koji dan je isplata dividende?

23.05.2011.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Nisam ljubitelj HT, ali onako postrani kao promatrač mislim da ste danas debelo pretjerali s rasprodajom ?
Ipak ovdje dividenda nemože biti manja od 20 Kuna ni dogodine, što se dešava ?

Dešava se reakcija na iznos dividende. Očekivanja imatelja dionica HTa su jako visoka – 10%tni dividendni prinos temeljen na iskustvima predhodnih X godina. Sve iznad te cifre stvara euforiju (kao prošle godine) sve ispod stvara depresiju (kao ove).

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Ipak ovdje dividenda nemože biti manja od 20 Kuna ni dogodine, što se dešava ?

Isti obrazac rusenja je bio prisutan u danima prije D-daya.

Netko masno dokupljuje i shvatio je da je vrijeme oko D-daya najpogodnije za to.



Nisam ljubitelj HT, ali onako postrani kao promatrač mislim da ste danas debelo pretjerali s rasprodajom ?
Ipak ovdje dividenda nemože biti manja od 20 Kuna ni dogodine, što se dešava ?

šuti i skupljaj za dokup, pa sa padom kamatnih stopa HT je daleko najisplativiji, treba potiho dokupljivati i to je to, ostalo je špekulacija, sad jedino da li će u sred ljeta biti niže
[/quote]

Apsolutno ste u pravu. Omjer dividende i cijene dionice je presmješan, al si netko masti brk zbog toga..
Da ne govorim da se budućnost bazira na telekomunikacija svih vrsta…što garantira sugurnost

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav


Kakve veze ima HT s kamatama?
U banci oročiš novce i imaš glavnicu kad god želiš, a ovdje oni koji su kupovali na 310 kn imaju 32 kn minusa ili izgubili su 10% glavnice a tko zna gdje je kraj…

pa, ako me matematika ne vara, kraj je na 22,76
[proud]

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

New Report

Close