HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Pa jedino što će (trenutno) izgubiti je razlika između 280 na kojoj je kupovao i 276 koja je zadnja cijena na div. day. To što će pasti na 255 ne znači im ništa kad će tu razliku dobiti kroz dividendu.

a tko kaže da će pasti na 255 kn? možda ne ode niti ispod 260 kn? …a sve i da padne toliko, za mjesec-dva opet će se vratiti na 270-280 kn, tako da tko ne mora prodavati jer mu lova hitno treba, bolje da sačeka bolje cijene jer sutra će biti najniža cijena i najgora prodaja [yawn]
[/quote]
Mislim da će ići na 240.
[/quote]

Pa….., mislim da ste u pravu. Mogla bi ići ispod 200. Zašto ne? Paitam se biste li Vi prodali po 240, a ako želite prodati po toj cijeni kupujem odmah 500 dionica?

Možda bi graf kretanja DT bio poučan i tamo je bila javna ponuda malim dioničarima i kako su prošli oni koji nisu prodavali?

Kune nisu problem, kuna nema





Pa jedino što će (trenutno) izgubiti je razlika između 280 na kojoj je kupovao i 276 koja je zadnja cijena na div. day. To što će pasti na 255 ne znači im ništa kad će tu razliku dobiti kroz dividendu.

a tko kaže da će pasti na 255 kn? možda ne ode niti ispod 260 kn? …a sve i da padne toliko, za mjesec-dva opet će se vratiti na 270-280 kn, tako da tko ne mora prodavati jer mu lova hitno treba, bolje da sačeka bolje cijene jer sutra će biti najniža cijena i najgora prodaja [yawn]
[/quote]
Mislim da će ići na 240.
[/quote]

Pa….., mislim da ste u pravu. Mogla bi ići ispod 200. Zašto ne? Paitam se biste li Vi prodali po 240, a ako želite prodati po toj cijeni kupujem odmah 500 dionica?
[/quote]
kad bi na otvaranju otišla ispod 250 zagasio bih kompjuter, našao posao i za godinu dana dobio još jednu dividendu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




Pa jedino što će (trenutno) izgubiti je razlika između 280 na kojoj je kupovao i 276 koja je zadnja cijena na div. day. To što će pasti na 255 ne znači im ništa kad će tu razliku dobiti kroz dividendu.

a tko kaže da će pasti na 255 kn? možda ne ode niti ispod 260 kn? …a sve i da padne toliko, za mjesec-dva opet će se vratiti na 270-280 kn, tako da tko ne mora prodavati jer mu lova hitno treba, bolje da sačeka bolje cijene jer sutra će biti najniža cijena i najgora prodaja [yawn]
[/quote]
Mislim da će ići na 240.
[/quote]
ma nema šanse. yield od 8-10% odgovara fondovima i po meni ispod 265 neće..na 240 bi prodao sve kaj imam i ukrcao u HT. čak mi je žao kaj ga nemam jer mi smrdi petak i nekak imam filing da će se svi sutra svi koji imaju HT iznenadit kad ne rokne ko inače…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

ma nema šanse. yield od 8-10% odgovara fondovima i po meni ispod 265 neće..na 240 bi prodao sve kaj imam i ukrcao u HT. čak mi je žao kaj ga nemam jer mi smrdi petak i nekak imam filing da će se svi sutra svi koji imaju HT iznenadit kad ne rokne ko inače…

Kako vi na 265 kn vidite yld od 8-10%?
Mislim da bi ovaj put moglo jako nisko, možda čak i prema 200 kn, postoji puno razloga za to.
HT je nekada bio naša najjača firma, sad ga je debelo prestigla Ina i logično je da interes fondova lagano prelazi tamo, a HT postaje prošlost…

neznam ko ce samo braniti ovo sutra i sa kojim penezima dok trzor nepocne kupovati ja ne kupujem


ma nema šanse. yield od 8-10% odgovara fondovima i po meni ispod 265 neće..na 240 bi prodao sve kaj imam i ukrcao u HT. čak mi je žao kaj ga nemam jer mi smrdi petak i nekak imam filing da će se svi sutra svi koji imaju HT iznenadit kad ne rokne ko inače…

Kako vi na 265 kn vidite yld od 8-10%?
Mislim da bi ovaj put moglo jako nisko, možda čak i prema 200 kn, postoji puno razloga za to.
HT je nekada bio naša najjača firma, sad ga je debelo prestigla Ina i logično je da interes fondova lagano prelazi tamo, a HT postaje prošlost…
[/quote]
Tako je 80 000 komada je kupio Rajf Omf.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Promjene top 10 dioničara od: 22.04.2011 do: 29.04.2011

HT-R-A

3. 3. Raiffeisen OMF +14.717 3.552.120 29.04.11 980,49 4,34
5. 5. PBZ D.D. +22.600 1.770.038 29.04.11 488,58 2,16%
10. 9. ZABA D.D. +3.895 435.275 29.04.11 120,15 0,53%

Jel’ može netko otprilike reći kad će dividenda sjesti na žirac? Hvala.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


Jel’ može netko otprilike reći kad će dividenda sjesti na žirac? Hvala.

otprilike ne znam…
ali znam da točno 23.05.-ponedjeljak…


Jel’ može netko otprilike reći kad će dividenda sjesti na žirac? Hvala.

23.5. ti je lova na raspolaganju!





Pa jedino što će (trenutno) izgubiti je razlika između 280 na kojoj je kupovao i 276 koja je zadnja cijena na div. day. To što će pasti na 255 ne znači im ništa kad će tu razliku dobiti kroz dividendu.

a tko kaže da će pasti na 255 kn? možda ne ode niti ispod 260 kn? …a sve i da padne toliko, za mjesec-dva opet će se vratiti na 270-280 kn, tako da tko ne mora prodavati jer mu lova hitno treba, bolje da sačeka bolje cijene jer sutra će biti najniža cijena i najgora prodaja [yawn]
[/quote]
Mislim da će ići na 240.
[/quote]
ma nema šanse. yield od 8-10% odgovara fondovima i po meni ispod 265 neće..na 240 bi prodao sve kaj imam i ukrcao u HT. čak mi je žao kaj ga nemam jer mi smrdi petak i nekak imam filing da će se svi sutra svi koji imaju HT iznenadit kad ne rokne ko inače…
[/quote]
je, i meni se čini da ne bi morao roknut kao inače.. do utorka srijede..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close