HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
37.594
1,161
32,30
32,40
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Imate sreće da je trgovanje zatvoreno, tko zna gdje bi ovo završilo… [bye]

pa oni koji su planirali izići morali su lupati po kupnji. Općenito je problem kod velike većine ZSE dionica da je prodaja puno veća od kupnje. Onako jednostavno nema ivestitora odnosno viška novca.
Ako svemu dodamo da mnoge dionice neće imati smanjenu dobit ( kao HT ) nego smanjeni ili povečani gubitak u 1 kvartalu 2011 prema istom razdoblju 2010 godine, mislim da oni koji i dalje žele dioničariti na ZSE nisu pogriješili ako nisu prodali HT.


Ne treba brinuti jer je Kostelomy rekao da je pad na ogromnom prometu odlična stvar.
Zato uživajte dok traje i što dulje bude padao i na što većem prometu to bolje

Zanimljiva je okolnost u kojoj HT na 280 Kuna koja pada daje 22,76 Kuna dividende, a ADRS-R-A na 305 i dalje raste, a daje samo 7,00 Kuna dividende ili više od 3 puta manje.

Dodatno je ovo naglašeno kada znamo da ADRS vrijedi 30 puta više od nominale, a HT 2,8 puta.

HT ima i 3 puta veći promet i dobit od ADRS ?

Tko je ovdje lud ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Zar ti vjeruješ bankarima?Lažu čim zinu,a nema alternativca,koji ne okrivljuje HT za pad inter,tf,ili prenos podataka.Provjereno!!!!

Da zbog tih zlocestih bankara danas su na pola sata svi korisnici HTa u Zagrebu ostali bez interneta i telefona…….Božo Prka je osobno pregrizao kablove…

Ovo samo pokazuje da HT nije nikakve posebne kvalitete kako ga neki ovdje pokusavaju uzdici nego da je jednak kao i svi ostali……

Neznam koji jaci dokaz nekome treba nego kad ne radi onda kada je najvaznije da radi i to (ironicno) za njegove dionicare..

...

http://zse.hr/default.aspx?id=35246

što ova objava predstavlja???????

Da, HT-ova usluga se selektivno kvari na zadnji dan za dividendu i to samo za servere ZSE-a.. [rolleyes]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nažalost, nije tako na našem žblj tržištu, naime radi se o tome da većina ulagaća ( ne kažem da vi spadate u iste ) razmišlja na način HT= super dividenda " malo bolje nego u banci pa nek se gura ", e baš zbog toga manja dividenda znaći nerealan pad dionice [bye]

Anonimno, 29.04.2011. u 17:15
Da zbog tih zlocestih bankara danas su na pola sata svi korisnici HTa u Zagrebu ostali bez interneta i telefona…….Božo Prka je osobno pregrizao kablove…

Ovo samo pokazuje da HT nije nikakve posebne kvalitete kako ga neki ovdje pokusavaju uzdici nego da je jednak kao i svi ostali……

Neznam koji jaci dokaz nekome treba nego kad ne radi onda kada je najvaznije da radi i to (ironicno) za njegove dionicare..

koji to svi korisnici HT-a? sve fino radi i radilo je osim ZSE-a

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kad je uplata dividende na žiro račune ?


a? sve fino radi i radilo je osim ZSE-a

jok…u Novom ZAgrebu tocnije u Dugavama nije radio internet ni telefon od HTa…ako si i ti iz zagreba onda ocito je nekima radilo nekima ne…prvo sto sam napravio kad je dosla obavjest od burze je da sam nazvao frenda ljubitelja HTa da ga pitam jel ima internet a on mi se odma javio sa "da da pukao mi je upravo internet, a ne radi ni telefon"…

proradilo je oko 16:15

...



Ne treba brinuti jer je Kostelomy rekao da je pad na ogromnom prometu odlična stvar.
Zato uživajte dok traje i što dulje bude padao i na što većem prometu to bolje

Zanimljiva je okolnost u kojoj HT na 280 Kuna koja pada daje 22,76 Kuna dividende, a ADRS-R-A na 305 i dalje raste, a daje samo 7,00 Kuna dividende ili više od 3 puta manje.

Dodatno je ovo naglašeno kada znamo da ADRS vrijedi 30 puta više od nominale, a HT 2,8 puta.

HT ima i 3 puta veći promet i dobit od ADRS ?

Tko je ovdje lud ?
[/quote]

bilo bi dobro kolega da naučite razliku između povlaštenih i redovnih dionica. pod hitno.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

hehehe, koliki drukeri su planirali uletiti u HT zadnjih pola sata trgovanja i pobrati dividendu, zbog njih mi je i te kako drago da se zablokiralo trgovanje [lol]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

a bar da je i optima pala da nisam gledao ovo pušionu "*?=)(/&%$#" pas m….. [angry] [angry] [angry]

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

New Report

Close