HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Evo par natuknica:

– HT definitivno ne naplaćuje najskuplji internet u Evropi kako se stalno nameće, do takvih zaključaka se dolazi jer se cjene uspoređuju po brzini pristupa. HT nudi u ponudi najnižu brzinu od 4MBit/s dok je ta brzina u EU veća pa se zbog toga stječe krivi dojam

A kako bi trebali računati?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

HT ispod 330 ne prodavati bit će to do kraja godine.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


HT ispod 330 ne prodavati bit će to do kraja godine.

Al nije do Uskrsa trebalo biti na 330 kn?
[lol]


Hej, pa krivo si me shvatio. Naravno da solucija pošto poto ne dolazi u obzir, ali ja samo između dvije ,ne baš naj mogučnosti, pokušavam izabrat bolju.Dakle dali prodat u petak i igubit 20 -tak kn po dion ili uzet divid i čuvat ht na tako visokoj cj-307. Samo me to zanima. hvala još jednom svima!

Ja sam ušao na 304, pa kasnije ulazio na nižim cijenama. Zaradio sam na tim nižim ulazima, ali ovo od 304 mi je kao i tebi pušiona.

Ni sam ne znam. Čekam četvrtak pa ću onda definitivno odlučiti, razmišljam i uzeti dividendu pa možda cijena ne padne za cijenu pune dividende, već recimo 15 kuna. Tko zna? Kako god uzmeš kratkoročno smo na gubitku.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Evo, danas HT dominira, idemo gore [lol]

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

pozdrav, petak je zadnji dan za kupovinu?

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Ako nisi siguran što bi s HT-om, onda pola prodaj, a pola ostavi za dividendu, pa pokušaj prodati u ponedjeljak što prije. Na taj način će te zahvatiti i ovo i ono. HT prekosutra objavljuje kvartalne FI koji će sigurno biti lošiji od onih koje večina ulagača očekuje (odljev korisnika je konstantan, a novi ne dolaze), što će biti dovoljno velik dodatni uteg na dionici. Novac od prodanog HT više nije blokiran u ovoj dugoročno neperspektivnoj dionici, već se može plasirati u neke druge dionice koje su u zadnje vrijeme znatnije pale, a koje sigurno neće pasti u ponedjeljak (i donijeti gubitak) kao HT. Ima puno dionica koje će rasti u ovoj godini, a HT sigurno nije jedna od tih. Možda malo opet trzne prije dividende slijedeće godine, ali i to će biti, kako stvari stoje, mlako i nedostatno velikih apetita.
[shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


pozdrav, petak je zadnji dan za kupovinu?

Da.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Danas očito malo rastemo, ali kupnja je ipak nedostatna da zgazi prodaju koja se stalno nadopunjava, nadire i nadire. Šanse za doči na 290 kuna danas i sutra očito ne postoje. Mnogo je onih kojima je i ispod 290 kuna dovoljno da bi prodali. Sutra je dan odluke, prodati ili čekati ponedjeljak.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

fino raste HT, izgleda da će do petka na +300 kn [smiley]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi


Ako nisi siguran što bi s HT-om, onda pola prodaj, a pola ostavi za dividendu, pa pokušaj prodati u ponedjeljak što prije. Na taj način će te zahvatiti i ovo i ono. HT prekosutra objavljuje kvartalne FI koji će sigurno biti lošiji od onih koje večina ulagača očekuje (odljev korisnika je konstantan, a novi ne dolaze), što će biti dovoljno velik dodatni uteg na dionici. Novac od prodanog HT više nije blokiran u ovoj dugoročno neperspektivnoj dionici, već se može plasirati u neke druge dionice koje su u zadnje vrijeme znatnije pale, a koje sigurno neće pasti u ponedjeljak (i donijeti gubitak) kao HT. Ima puno dionica koje će rasti u ovoj godini, a HT sigurno nije jedna od tih. Možda malo opet trzne prije dividende slijedeće godine, ali i to će biti, kako stvari stoje, mlako i nedostatno velikih apetita.
[shocked]

Kolega, prestanite baljezgati i idite što dalje s ove teme foruma jer pojma nemate apsolutno ništa o investiranju!!!

...biti najbrži čovijek na svijetu...



Evo par natuknica:

– HT definitivno ne naplaćuje najskuplji internet u Evropi kako se stalno nameće, do takvih zaključaka se dolazi jer se cjene uspoređuju po brzini pristupa. HT nudi u ponudi najnižu brzinu od 4MBit/s dok je ta brzina u EU veća pa se zbog toga stječe krivi dojam

A kako bi trebali računati?
[/quote]

puno korektnije bi bilo kada bi se pored te analize radila i analiza cijene širokopojasnog priključka

New Report

Close