HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 04:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

to je bila zajebancija naucite prvo koji smajl sta znaci pa se vratite na forum, imam vise dionica ht nego vi cigala na kuci

Zahvaljujem na ljubaznom i edukativnom odgovoru. Puno sreće na ZSE.

lp


Ovdje upišite svoj komentar… [embarass] [sad]

Do dividenoga dana cijena HT klizi sve do 282,76. Nakon toga pada na 260 +-1kn. Sve je jasno kao suza

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



Ovdje upišite svoj komentar… [embarass] [sad]

Do dividenoga dana cijena HT klizi sve do 282,76. Nakon toga pada na 260 +-1kn. Sve je jasno kao suza
[/quote]
Da mi je znati kojim ste to preciznim alatom izračunali čak u dvije decimale?

Tarot ili gatanje iz šalice kave…

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

hm JA CEKAM DO 4. 05,–U 15,30 PAAA STA BUDE—–


hm JA CEKAM DO 4. 05,–U 15,30 PAAA STA BUDE—–

Ako ti je cilj prodati "skuplje" bez dividende, onda ćeš 04.05. malkice zakasniti (jedno 3 radna dana [smiley] ), a ako je to samo jedan običan datum koji si zacrtao, onda super.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Izgleda da je Ininih izvjesnih 90 kuna dividende zanimljivije nego HT-ovih 22 plus koja lipa.
Fondovi su se definitivno povukli iz HT-a. Bedara. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Vrag je odnio šalu, probijamo 287!!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume




Ovdje upišite svoj komentar… [embarass] [sad]

Do dividenoga dana cijena HT klizi sve do 282,76. Nakon toga pada na 260 +-1kn. Sve je jasno kao suza
[/quote]
Da mi je znati kojim ste to preciznim alatom izračunali čak u dvije decimale?
[/quote]

pa neće kllizit do dividenda daya prema dole, nego će klizit prema gore do cca 289, a onda na 26x, u srijedu, čini mi se. [huh]

sutra je novi dan.

U utorak, 02.05. će vrlo izgledno na 26x.
Petak je zadnji dan za dividendu.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Današnja prosječna je za 20 lipa viša od jučerašnje prosječne. Napredujemo. Slabo nam je to veselje za praznike. [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


U utorak, 02.05. će vrlo izgledno na 26x.
Petak je zadnji dan za dividendu.

tko zna, to svi očekuju pa možda bude i suprotno tj. bez pada….ne zaboravi da je kod objave dividende cijena pala s 310 na 290 kn…a sad je na 287 kn…kad razmislim, uopće se ne isplati prodavati po ovoj pišljivoj cijeni nego uzeti ovu dividendu, pa sačekati novu dividendu iduće godine

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

New Report

Close