HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Formira se napad na 286,5, a idući tjedan moguć je i proboj 287.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Da, a onda proboj na 287,01 kn. Po lipu svaki dan i eto nas na 287,08 lipa. Žestoko, nema što?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ispričavam se svima odbijenima koji mi šalju zahtjeve za prijateljstvo jer sam za to da se rasprave vode na forumu, a ne preko privatnih poruka.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Dok se čeka rast HT-a, dotle Atlantska, Belje i IGH uredno rastu i to sa čak nekim opipljivim prometom.
Jel i tamo tlolika dividenda? Ha-ha! [shocked]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

XceeD, prijatelji odmah vide što si napisao to je jedini razlog za slanje zahtjeva.

Sad je već očito da netko na desnoj strani stalno nadopunjava ponudu na 286 kuna. Dok se taj ne istrese nema pomaka na gore. A ne zna se koliko taj dionica ima na lageru. Vjerojatno jako puno.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Današnja prosječna niža od jučerašnje prosječne. Čak i ako zanemarimo zadnju cijenu. Na čemu li optimisti temelje svoj optimizam? Valjda na naivnosti.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Današnja prosječna niža od jučerašnje prosječne. Čak i ako zanemarimo zadnju cijenu. Na čemu li optimisti temelje svoj optimizam? Valjda na naivnosti.

Kolega, permanentno čitam Vaše postove i nisam izdržao a da ne primjetim s koliko gorčine pišete protiv HT. Nije mi jasno što imate protiv te tvrtke i dionice. Možda su Vaše tvrdnje u redu, možda ste potpuno u pravu ali zašto , zašto toliko drukanja. Valjda i mi koji imamo dionice HT možemo donositi najbolje zaključke za nas. Razumio bih jedan post, dva ili čak tri s kojima biste dobronamjerno savjetovali osale učesnike ovog foruma. Ali ovo je već previše i kontraproduktivno. Ako izgubimo, izgubit ćemo svoje, a ne Vaše i stoga bih Vas lijepo zamolio da prestanete s Vašim nedobronamjernim postovima.


XceeD

A sada procitaj moju poruku ispocetka pogotovo prvi i zadnji red

HINT
-IRONIJA-

ne kuze svi taj vid humora:)

kolika ce biti cjena nakon dividende?

mislim da ht propada, ima koju milijardu na racunu to ce uzet vjerovnici kojima je duzan ostatak drzava, i imovinu ce raspodjeliti radnici jel nece dobit placu [lol]

ne mari za male stvari i ostat ce male



Današnja prosječna niža od jučerašnje prosječne. Čak i ako zanemarimo zadnju cijenu. Na čemu li optimisti temelje svoj optimizam? Valjda na naivnosti.

Kolega, permanentno čitam Vaše postove i nisam izdržao a da ne primjetim s koliko gorčine pišete protiv HT. Nije mi jasno što imate protiv te tvrtke i dionice. Možda su Vaše tvrdnje u redu, možda ste potpuno u pravu ali zašto , zašto toliko drukanja. Valjda i mi koji imamo dionice HT možemo donositi najbolje zaključke za nas. Razumio bih jedan post, dva ili čak tri s kojima biste dobronamjerno savjetovali osale učesnike ovog foruma. Ali ovo je već previše i kontraproduktivno. Ako izgubimo, izgubit ćemo svoje, a ne Vaše i stoga bih Vas lijepo zamolio da prestanete s Vašim nedobronamjernim postovima.
[/quote]
To ti je još jedan altruista koji nema osobnog interesa ali će dat zadnju kap krvi da tebi pomogne …
[lol]

Možda je to i sam Antiša ali pod drugim nickom?
[wink]

New Report

Close