HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Buco:

Sappy, ne navlači ljude. vjerojatno će prvi dan biti -10%, pa tako i svaki naredni dan![smiley1] Ako hoćeš da ti fondeki dobiju nešto, piši minuse (-) ispred predviđanja!!![smiley2]

Ma navukli su se oni odavno, sada je to droga kojoj ne možeš ući u trag…, a i novi bi mogli malo kušati jer prvi puta je uvijek besplatno…., a biti će ih preko 100.000 ovisnika….[smiley1]


Ovo je za anale !!![smiley2][smiley2][smiley2]


prvi puta je uvijek besplatno…., a biti će ih preko 100.000 ovisnika….[smiley1]

Ovo je za anale !!![smiley2][smiley2][smiley2]

Je. [smiley2]

No respect

Buco:

Sappy, ne navlači ljude. vjerojatno će prvi dan biti -10%, pa tako i svaki naredni dan![smiley1] Ako hoćeš da ti fondeki dobiju nešto, piši minuse (-) ispred predviđanja!!![smiley2]

Ma navukli su se oni odavno, sada je to droga kojoj ne možeš ući u trag…, a i novi bi mogli malo kušati jer prvi puta je uvijek besplatno…., a biti će ih preko 100.000 ovisnika….[smiley1]


Kad ovisnici (novi) počnu upucavati lako zarađeni profit…možda i glavnicu! Možda nam se i čađara pomakne unaprijed!
[smiley11]


sappy: ” Buco: ” Sappy, ne navlači ljude. vjerojatno će prvi dan biti -10%, pa tako i svaki naredni dan![smiley1] Ako hoćeš da ti fondeki dobiju nešto, piši minuse (-) ispred predviđanja!!![smiley2] ” Ma navukli su se oni odavno, sada je to droga kojoj ne možeš ući u trag…, a i novi bi mogli malo kušati jer prvi puta je uvijek besplatno…., a biti će ih preko 100.000 ovisnika….[smiley1] ” Kad ovisnici (novi) počnu upucavati lako zarađeni profit…možda i glavnicu! Možda nam se i čađara pomakne unaprijed! [smiley11]

Tome se i ja toplo nadam.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

ima li kakva smila registrirati se s 2-3 broker. kuće
jer upisao sam se u ….vrijednosnice d.o.o. i bio sam osobno tamo prije 4 dana, već je tada bila gužva , nešto sam ih pokušao pitati , ali su me skoro istjerali , jer već su tada 13.9. bili u gužvi ( imaju samo 6-7 kompjutora za transakcije!_ JELI TO MALO??)
mogu mislit , šta će biti iza 5.10 !!

pitam, da ako imam 2 brokera , možda neki DRUGI neće u isto vrijeme bit opterećen, pa ti taj drugi uspije prodati kad bude peek, da ne ovisiš samo o ” ZAGLUŽENOSTI linija” samo kod jednog brokera

molim , ako netko ima iskustva od INE ili sličnih ( magma , viro) da odgovori

Nije mi izašao podugačak tekst od jutros!!!
Samo proveravam da li uopšte radi!!!

Postoje li ljudi koji bi uz unapred dogovorenu naknadu dali ovlašćenje za upis i uplatu akcija?


ima li kakva smila registrirati se s 2-3 broker. kuće jer upisao sam se u ….vrijednosnice d.o.o. i bio sam osobno tamo prije 4 dana, već je tada bila gužva , nešto sam ih pokušao pitati , ali su me skoro istjerali , jer već su tada 13.9. bili u gužvi ( imaju samo 6-7 kompjutora za transakcije!_ JELI TO MALO??) mogu mislit , šta će biti iza 5.10 !! pitam, da ako imam 2 brokera , možda neki DRUGI neće u isto vrijeme bit opterećen, pa ti taj drugi uspije prodati kad bude peek, da ne ovisiš samo o ” ZAGLUŽENOSTI linija” samo kod jednog brokera molim , ako netko ima iskustva od INE ili sličnih ( magma , viro) da odgovori

Zaglušenost linija je naša sigurna budućnost. Neće ti pomoći da si registriran niti kod pet brokera. [smiley13]

La vita e bella!


Postoje li ljudi koji bi uz unapred dogovorenu naknadu dali ovlašćenje za upis i uplatu akcija?

Ovisi kolika je naknada

Hell is Empty and all the Devils are Here


Postoje li ljudi koji bi uz unapred dogovorenu naknadu dali ovlašćenje za upis i uplatu akcija?

ne zato što ne želimo srpski kapital ovdje. [smiley1]
kaj ti ne čitaš novine [smiley2]

lamartin:

Postoje li ljudi koji bi uz unapred dogovorenu naknadu dali ovlašćenje za upis i uplatu akcija?

ne zato što ne želimo srpski kapital ovdje. [smiley1]
kaj ti ne čitaš novine [smiley2]

čitam, zato i pitam
novac nema granice
ti stvarno misliš da znaš čiji je kapital u vašim firmama

žao mi je što mi jutrošnji teks nije izašao iz meni nepoznatih razloga, verovatno bi drugačije reagovao

Stvarno ne znam kolika bi naknada bila, zato sam se i ulogovao ovde

velika je zainteresovanost u zemljama u regionu za T-HT

New Report

Close