HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 08:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dugo je trajao ovaj sa 10000 komada….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

U 20 min preko 25.000 dionica po 286,00.
Dva velika paketa 14.000 i 10.000.

neko iskrcava a nentko uredno sve kupuje . najnormalnija stvar ,nisu se dionice pretvorile u prah. očito da nekom igraču treba keš za druge stvari (čitaj inu)

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

ono što meni ide na živce kod ove dionice je to što je ona zadnja rupa na svirali po interesu investitora. Uvijek se nešto dogodi da skrene pozornost sa jedne jako dobre dionice. Prije par godina prodaja INA-e molu – veliki prometi skok sa 1700-2900 kn, sada opet INA skok sa 2300-4000 kn, u međuvremenu brodari, građevinari atlantic, agrokor …. a kada nije druga dionica u pitanju onda Vlada dijeli udjele, uvodi porez na mobilnu telefoniju, žica 100mil eur za spas države(od sebe samih) uvijek je nešto. Zbilja dugo ne pamtim neki pozitivan ishod na ovoj dionici.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Ko se danas krca ima cca 8% dividendnog prinosa,a s obzirom na današnji promet to bi moglo doseći miljun kuna šta nije zanemariva cifra ni u fondovskim okvirima.Da je to sve zbog INA-e nekako mi se baš i ne čini.Onako odokativno čini mi se da je u zadnje vrijeme znatno veći promet na HT-u nego na INI.Čovjek se zapita gdje je prodavač upucao lovu?Ove godine je trgovanje na HT atipično i sve skupa je prilično neizvjesno i stvarno je svaka prognoza nezahvalna no ja se još uvijek nadam rastu pred DDay.


Ko se danas krca ima cca 8% dividendnog prinosa,a s obzirom na današnji promet to bi moglo doseći miljun kuna šta nije zanemariva cifra ni u fondovskim okvirima.Da je to sve zbog INA-e nekako mi se baš i ne čini.Onako odokativno čini mi se da je u zadnje vrijeme znatno veći promet na HT-u nego na INI.Čovjek se zapita gdje je prodavač upucao lovu?Ove godine je trgovanje na HT atipično i sve skupa je prilično neizvjesno i stvarno je svaka prognoza nezahvalna no ja se još uvijek nadam rastu pred DDay.

Svaki dan se trguje i trguje a cijena završi oko 287. Dakle cijena od 265 se nekako uzima kao referentna i na to se dodaje dividenda, kao max. do kojeg su kupci spremni ići.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

cini se da je to to 286 je limit, sve je više prodaje , sve manje kupnje

Sasvim je izvjesno da do slijedećeg tjedna neće doseći 290 kuna, ali da će poslije d-dana pasti na 265 ili niže je sasvim sigurno. Nažalost je tako. Prošla godina se neće ponoviti, kao niti dosadašnji poslovni rezultati – nikada više. Ovi koji se iskrcavaju na ovim razinama u većim količinama očito su svjesni toga.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


cini se da je to to 286 je limit, sve je više prodaje , sve manje kupnje

očito da se nerazumiješ u Tk,mirovinci su kupovali po 295 prije nekih mjesec dana, ja garantiram da će prijeć 300kn

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


Sasvim je izvjesno da do slijedećeg tjedna neće doseći 290 kuna, ali da će poslije d-dana pasti na 265 ili niže je sasvim sigurno. Nažalost je tako. Prošla godina se neće ponoviti, kao niti dosadašnji poslovni rezultati – nikada više. Ovi koji se iskrcavaju na ovim razinama u većim količinama očito su svjesni toga.


neko je prodao dionice za 12 milja,a neko i kupio za 12 milja(nisu sigurno mali)

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

neko je prodao dionice za 12 milja,a neko i kupio za 12 milja(nisu sigurno mali)

Evo još jedne perspektivne dionice koju su "veliki" kupovali.
Ova firma je tada bila pravi "bonbončić" za velike investitore i funadamentalne znalce zbog svoje knjig. vrijednosti od preko 300 kn.



Sasvim je izvjesno da do slijedećeg tjedna neće doseći 290 kuna, ali da će poslije d-dana pasti na 265 ili niže je sasvim sigurno. Nažalost je tako. Prošla godina se neće ponoviti, kao niti dosadašnji poslovni rezultati – nikada više. Ovi koji se iskrcavaju na ovim razinama u većim količinama očito su svjesni toga.


neko je prodao dionice za 12 milja,a neko i kupio za 12 milja(nisu sigurno mali)
[/quote]

e kolega, ako cemo po toj logici , i prosle je godine neko kupio preko 15 mil kad je cijena bila na vrhuncu 332 kn , 7.4.2010, 7 trgovinskih dana prije D daya. Ove godine ostalo je jos 8 dana trgovanja- ali sudeci po omjeru kupnje i prodaje-svaki dan jaz je sve veci. A bile su dvije sanse za iskrcat se jedna na 310 -10.2 prije objave dividende i druga na 297 24.3.

New Report

Close