HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 07:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,10
2.077
69
30,00
30,10
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jedina sigurna dionica sa sigurnim prinosom a sve ostalo je rizik dio novca treba držati
u sigurnima a sa ostalim novcem trejdati.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Uh što ga dižu danas, a ja prodao jučer, hajde, imam još, samo neka ide gore [thumbsup]

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


"…Uz ovakav švedski stol na ZSE grijeh je ulagati u uvakve firme!

Kolega, kad Vam je Bog dao pristup tom "švedskom stolu" zašto imate neodoljivu potrebu hračkati u zdjelice "pučke kuhinje"? Ima li to kakve veze s grijehom…
[/quote]

Jako duhovit odgovor, svaka čast. HT pokazuje kakva je dionica, bez HT nema naše burze.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Sve mi se čini da ću i sa HT trejdati dio sam prodao-vidjet ćemo.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

E sada, vi ovdje očekujete da će HT preuzeti PTK pa će dionica rasti? Zašto bi rasla?

najviše zbog povećanja očekivanja koja imaju veze sa povećanjem čiste dobiti i perspektivom Kosova kao tržišta gdje velki postotak ljudi nije dosegnuo 14 godina. Što bi rekli da je Telekom Austrije glup što želi kupiti Telekom Srbije ? Tržište Telekoma Srbije SR + RS se godišnje smanji za cca 40 000 ljudi (prirodnim prirastom dodajte još migracije i dobijete 50 000) a tržište Kosova se poveća za 30 000 – odbijte migracije i dobijete 20 000. U nekoj ne tako dalekoj budućnosti (50ak godina) tržište Kosova bi po broju stanovnika trebalo postati jednako tržištu Hrvatske.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Jedina sigurna dionica sa sigurnim prinosom a sve ostalo je rizik dio novca treba držati
u sigurnima a sa ostalim novcem trejdati.


Sve mi se čini da ću i sa HT trejdati dio sam prodao-vidjet ćemo.

[lol]

Do 300 kuna nema ozbiljnog naloga i tu je negdje linija otpora.Po meni će se vrtiti oko
300 idućih dana i do dividende.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Danas ni gori ni doli.Ovdje oko 290-295 će se vrtititi ovih dana.


Do 300 kuna nema ozbiljnog naloga i tu je negdje linija otpora.Po meni će se vrtiti oko
300 idućih dana i do dividende.

Poprilično sam uvjeren kolega da ćemo vidjeti 308-310 kn prije 29.04., a moguće je čak i 315-320 mada tome dajem manju vjerojatnost.

u mom selu svi prešli na b net

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Danas ni gori ni doli.Ovdje oko 290-295 će se vrtititi ovih dana.


Do 300 kuna nema ozbiljnog naloga i tu je negdje linija otpora.Po meni će se vrtiti oko
300 idućih dana i do dividende.

Poprilično sam uvjeren kolega da ćemo vidjeti 308-310 kn prije 29.04., a moguće je čak i 315-320 mada tome dajem manju vjerojatnost.
[/quote]
330-340,00 kn do dividende!

...biti najbrži čovijek na svijetu...




Danas ni gori ni doli.Ovdje oko 290-295 će se vrtititi ovih dana.


Do 300 kuna nema ozbiljnog naloga i tu je negdje linija otpora.Po meni će se vrtiti oko
300 idućih dana i do dividende.

Poprilično sam uvjeren kolega da ćemo vidjeti 308-310 kn prije 29.04., a moguće je čak i 315-320 mada tome dajem manju vjerojatnost.
[/quote]
330-340,00 kn do dividende!
[/quote]
Dragi kolega ako tako bude vodim vas na večeru di got hoćete samo se javite.Može nešto
iz mog zavičaja npr kapetanova kuća uglavnom od Dubrovnika do Splita.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ide ovo preko 300, ”ogromni” su prometi na ovim razinama. a po skdd-u kupuju i mali. DInkec će jedva dočekat da pogura još pa da proda.

Pazite se da ne budu opet gladne oči ko na 312 i pravilno izadjite;)

New Report

Close