HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 06:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Y31ymnbAOdbYC2wlorNdJQ==.pdf

Danas ide lagana korekcija.
Totalno smo izašli van gornjeg Bolla.

[sad]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

Danas ni gori ni doli.Ovdje oko 290-295 će se vrtititi ovih dana.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Pozin na Glavnu skupštinu 04.05.2011.

Bitna je bila razina prelaska 288,00 kn. Sada će biti bitna razina 294,00- 295,00. Malo se moramo strpiti do 300,00 kn. Po meni 04. 04. 2011. smo na 300,00 kn+ po dionici HT-R-A. Sve ide odlično, po planu i očekivanjima. DT nam je neplanirano donio izvrsne vijesti. Da li tko zna kada je FI za prvo tromješječje? Da li će biti prije 29. 04. 2011. g.? Mislim kada bi Izvješće bilo dobro ( a mislim da hoće), nove vijesti oko PTK, nove kapitalne investicije u optičke mreže, sve bi moglo ići u prilog ovoj dionici. Dobro ste vidjeli da i sada u slućaju Japanske tragedije kada su indexi najboljih svjetskih burza padale od 5%-12%, HT-R-A je odoljevao i bio stabilan. Mislim da u vezi HT-a netreba pratiti previše vanjsku situaciju- najvažnija je dobit firme, projekcija firme za budučnost poslovanja te po meni sve ide u prvome smjeru. HT će biti u pravome fokusu investitor sredinom travnja, pred dividenu (tj. skupštinu društva) mislim da če tada i mnoštvo dobrih vjesti izaći pa ćak i izvanredna dividenda ali to je pod "možda". Sretno HT-ovci!!!

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Na 296-297 je fibbo razina 50%.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

HT ulazi u biznis platnog prometa!

Vaš link

Osim ROMF-a koji stalno dokupljuje s par tisućica se podebljao i ZABA skrbnički s broja 9 [thumbsup]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM


Osim ROMF-a koji stalno dokupljuje s par tisućica se podebljao i ZABA skrbnički s broja 9 [thumbsup]

Al mi ovi na 294 piju živce [angry]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Cijela DT grupacija na krilima uspješne prodaje svog djela u SAD te najavom fantastičnih ulaganja u razvoj daje razlog za naš optimizam, te se pokazuje da prodaja HTa DTu ima svoju dobru stranu. Uz skorašnju dividendu, moram se ipak zapitati koji interes tjera 1 mj. prije ddaya pojedince na prodaju? (ako je besparica u pitanju, onda ok)…Molim da mi se jave samo oni koji su danas prodali, želim priče iz prve ruke…

proklet bio na božić 2010.

ja sam prodao jučer dio na 297.sumnjičav sam prema fondovima i njihovim igricama.

Dobro večer HT-ovci,
vidim da je dionica skočila par kuna pa odmah nastala fešta na topicu. Nisam vas mislio ometati u slavlju ali nemogu izdržat.

Malo čitam Bakićev blog (to je postalo popularno) i osim book analiza ima i jedan zanimljiv osvrt na HT.

OMF-ovi su u zadnje tri-četri godine ostavili gaće na štapu ulažući u dionice pa su shvatili da je za njih previše analizirati desetak firmi i odlučiše sve upucati u HT.
Neki kao AZ su došli pameti pa su počeli kipati ovu neperspektivnu dionicu, ali ROMF ne odustaje od kupovine i brani cijenu. E sada učemu je problem?

Kao što piše naš inv. guru g. B, ROMF-u HT u ukupnoj imovini iznosi oko 9% a zakonom o OMF-ovima niti jedna pozicija ne smije prelaziti 10% ukupne imovine što znači da ako HT dođe do 320 kn ROMF bi trebao početi prodavati ovu neperspektivnu dionicu! Ta granica s povećava s rastom imovine fonda ali pod uvijetom da ne kupuje više.

Zaključak je da je dionica HT-a na svome vrhu i još može jako malo rasti a preko 320 kn je gotovo nemoguće. Samo do 320 kn čeka još 600 000 Dinkovih dionica koje vas čekaju od 300 kn pa dalje!
Prodavača je puno a kupaca malo, korisnici ubrzano bježe, Hakom snižava cijene, konkurencija stišće gdje li će dionica HT-a? [bye] [bye] [undecid] [sad]

New Report

Close