HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Prihod će potrošiti na širenje u regiji i na širokopojasni internet kod kuće……a mogao bi DT kupiti još 24% ht-a [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Danas
Deuche Telecom + 16 %, dobit 39 miljardi Evra
[thumbsup]

Vlasnik HT-a prodao T-Mobile USA

Deutsche Telekom će novac od prodaje iskoristiti za saniranje 13 milijardi eura dugovanja, širenje u Europi i ulaganje u poslovanje s brzim internetom

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

hmmmmmmm sta sad hoče neki ciparski-grcki fond kupiti 25 posto zse–jesu li nase dionice SIIGURNE u SKDD–U,,A BURZA JE SAMO POSREDNIK,,MOZE MISLJENJE,,

Jel mi može netko objasniti odkuda i čemu oni nalozi za prodaju ispod cijene, a prije otvaranja burze? Čim se burza otvori ti se nalozi povuku i naravno da se ne proda po toj nižoj cijeni.

to su nalozi o jucer koji nisu povuceni za vrijeme radnog vremena

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy





Bio je ujutro stoper od cca 6000 kom na 288, ali je brzo maknut. Ovo je danas bila čista režija. Možemo si mi mislit što hoćemo, cijena će na dan D biti onakva kako će se dogovoriti FM i OMFovi.

Naravno, pa tako je uvijek i bilo. Možemo mi tu pisati bajke ili horore…….oni odlučuju.
[/quote]
tako će i sutra kontrolirat cijenu na nekih 290-291, sumnjam da će dva dana za redom žešće povuć…
daleko je još do dividende, treba se nakrcat do ibera.
[/quote]
Logično razmišljaš. Samo na ZSE-u više logika ne pomaže. Obično ispadne obratno, od onog što predviđamo.
[/quote]
Izgleda da sam pogodio

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

I na koliko da prodamo. Mislio sam na 300, ali čini mi se da idemo i više.

eto nas na 300 uskoro.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


I na koliko da prodamo. Mislio sam na 300, ali čini mi se da idemo i više.

To su "slatke" muke. Vjerujem da ćemo se dogovoriti do d-daya

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

lijep rast, hvala onoj dvojici managera DT-a na dobrom dnevnom prinosu 🙂
sad je pitanje dokle će ovo rast, 307? 308? ili na krilima DT-a i više?

mada s čudacim ana ZSE se ne bi začudio da opet ljosnemo i opet skočimo. ROMF diktira 🙂

možda ovih 39 mil ima veze sa rastom….psihološki

Kune nisu problem, kuna nema

sta mislite koliko pada posle d–daya

New Report

Close