HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Na vijestima su rekli da nece reci koliko je gradjana uplatilo za ht. Ako se budemo organizirali mozemo skupa izracunati koliko je ljudi otprilike uplatilo s tim da svatko izvjestava iz svog grada dali ima guzve u njihovim poslovnicama ja mogu govoriti za Osijek jel se slazete ekipo?

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

mene isto zanima ako se plaća preko e-zaba tih 38 000. kolika je provizija? hvala unaprijed


Poslah na drugu temu greškom isto pitanje: da li u FINI daju papire za uplatu ili se kod njih mora odmah i uplatit ?

ponavljam pitanje

Da li mi možda netko može reći koji je najbolji način da se pronađe svoj broker.
Trebam li poznavati čovjeka i prethodno sa njim razgovarati ili sa nekog pospisa
slučajnim odabirom .
Može li se to telefonski ili ……. ?????? [smiley8]

Sad sam došao iz erste banke… katastrofa…mislim da sam ostao čekati u redu, da bih došao na red… u četvrtak!

Možda bitan detalj…koliki je red na prijavama za ipo, toliki je i na kreditnom odjelu!

Da li masa tih ljudi zna za založno pravo i ostale važne/nevažne sitnice?![smiley7]

u FINI, HPB ili ERSTE bankama ćeš dati svoju ponudu i oni će ti dati potvrdu i papire za uplatu. tu uplatu ne trebaš izvršiti istovremeno kod davanja ponude nego najkasnije do 27.09. do 23:59;do tada treba lova sjesti na račun, tako je bolje ne čekati zadnji tren!


Da li mi možda netko može reći koji je najbolji način da se pronađe svoj broker. Trebam li poznavati čovjeka i prethodno sa njim razgovarati ili sa nekog pospisa slučajnim odabirom . Može li se to telefonski ili ……. ?????? [smiley8]

ja sam riješila brokera preko interneta. brokerska kuća – complete line. odi na njihov web i sve ćeš saznati!


Da li mi možda netko može reći koji je najbolji način da se pronađe svoj broker.
Trebam li poznavati čovjeka i prethodno sa njim razgovarati ili sa nekog pospisa
slučajnim odabirom .
Može li se to telefonski ili ……. ?????? [smiley8]

Eto pomoći sa burze:
http://www.zse.hr/wiki.php?sessionId=d4021aec8c2137ae205f4f75a24e8b0c&wiki=Faq

Deutsche Telekom će platiti 27 dolara po dionici Suncoma, što je 23 posto više od cijene Suncom dionice pri zatvaranju burze 14. rujna. Uključujući dugove, ukupna cijena Suncoma iznosi 2,4 milijarde dolara, priopćila je u ponedjeljak ta kompanija sa sjedištem u Bonnu. Ugovor će omogućiti Deutsche Telekomu da uštedi oko 1,1 milijardu dolara, uglavnom od naknada za roaming i operativnih troškova. Izvršni direktor Deutsche Telekoma Rene Obermann najavio je u ožujku širenje T-Mobile jedinice, koja je zaslužna za polovinu ukupnih prihoda na razini grupe, kako bi se nadoknadio pad prihoda u fiksnoj telefoniji u Njemačkoj.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dado10: ” Dado10: ” Roditelj/skrbnik koji Obvezujuću ponudu podnosi za ponuditelja koji je malodoban, odnosno kojem je postavljen skrbnik, treba donijeti na uvid izvornike sljedećih dokumenata: jel to znači da će i dijete dobiti svoj broj investitora i pin preko SDA ??? ” jel može odgovor ” pa jel zna netko odgovor na ovo ?[smiley9]

kolega, za to ste trebali pitati u SDA, a ne na forumu, svi traze preko foruma,
evo vam link pa detaljno provjerite http://www.sda.hr

da, dijete ce dobiti svoj broj investitora, jer su to njegove dionice, dakle moze imati dionice (jer ima pravnu sposobnost) ali ih ne moze samostalno prodavati/kupovati (jer nema poslovnu sposobnost, ona se dobiva sa navrsenih 18 godina) pa za njega to moze raditi skrbnik (roditelj), ali uz odobrenje centra za soc skrb
nadam se da je malo jasnije
pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Da li mi možda netko može reći koji je najbolji način da se pronađe svoj broker. Trebam li poznavati čovjeka i prethodno sa njim razgovarati ili sa nekog pospisa slučajnim odabirom . Može li se to telefonski ili ……. ?????? [smiley8]

Moš i telefonom, no prethodno moraš nazvati brokera (slučajnim odabirom) da bi ti eto prodao dionicu preko njega, faksiraš mu da je s tvojim imenom pri SDA registrano toliko i toliko dionica HT-a, tada ti frajer ili Koviljka da broj naloga, ti nazoveš SDA i telefonom registriraš dionice pri brokerskom društvu (treba ti reg. br. i PIN) i borker ti proda dionice, uzme proviziju, a ti sretan ko Nova Godina…., eto sajla…[smiley2]

Vjerojatno je o ovom već bilo diskusije, al da ne tražim sad po temi;

Imate li neke spoznaje o početnoj cijeni prvog dana?

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

New Report

Close