HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ROMF (Grbavac) je danas sigurno kupovao, vjerovatno uz Dinkecov "blagoslov" da preskoči stepenicu od 290 kn. (nisam vidio nekakvog jačeg otpora). Iduća bi trebala biti na 300 kn. I zadnja pred dividendu.

To je zato što si gledao krivi otpor. Igra se odigrala oko 10.40 kada su pala tri naloga od 2500 komada na cijeni 287. Osim toga AZ ima posla oko INE, pa ne može kontrolirati dvije najveće tvrtke na ZSE.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


Bio je ujutro stoper od cca 6000 kom na 288, ali je brzo maknut. Ovo je danas bila čista režija. Možemo si mi mislit što hoćemo, cijena će na dan D biti onakva kako će se dogovoriti FM i OMFovi.

Naravno, pa tako je uvijek i bilo. Možemo mi tu pisati bajke ili horore…….oni odlučuju.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

alabama je isto vrstan stoper, sjetimo se ATPL na 1100 – 1200 razinama 🙂

Na dan 21.3.2011. promjene:
3. Raiffeisen OMF 3.519.396 4,30%

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.526.942 4,31 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA

Štednja je mudrost trošenja.



Bio je ujutro stoper od cca 6000 kom na 288, ali je brzo maknut. Ovo je danas bila čista režija. Možemo si mi mislit što hoćemo, cijena će na dan D biti onakva kako će se dogovoriti FM i OMFovi.

Naravno, pa tako je uvijek i bilo. Možemo mi tu pisati bajke ili horore…….oni odlučuju.
[/quote]
tako će i sutra kontrolirat cijenu na nekih 290-291, sumnjam da će dva dana za redom žešće povuć…
daleko je još do dividende, treba se nakrcat do ibera.


alabama je isto vrstan stoper, sjetimo se ATPL na 1100 – 1200 razinama 🙂

Kolega, ja sam osoba, nisam fond. Kako bih ja to mogao "stopirati" HT?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


HT će doživjeti sudbinu INE
pozdrav strpljivima

Zašto?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



ROMF (Grbavac) je danas sigurno kupovao, vjerovatno uz Dinkecov "blagoslov" da preskoči stepenicu od 290 kn. (nisam vidio nekakvog jačeg otpora). Iduća bi trebala biti na 300 kn. I zadnja pred dividendu.

To je zato što si gledao krivi otpor. Igra se odigrala oko 10.40 kada su pala tri naloga od 2500 komada na cijeni 287. Osim toga AZ ima posla oko INE, pa ne može kontrolirati dvije najveće tvrtke na ZSE.
[/quote]
Da, u pravu si……sad sam pogledao sve transakcije.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




Bio je ujutro stoper od cca 6000 kom na 288, ali je brzo maknut. Ovo je danas bila čista režija. Možemo si mi mislit što hoćemo, cijena će na dan D biti onakva kako će se dogovoriti FM i OMFovi.

Naravno, pa tako je uvijek i bilo. Možemo mi tu pisati bajke ili horore…….oni odlučuju.
[/quote]
tako će i sutra kontrolirat cijenu na nekih 290-291, sumnjam da će dva dana za redom žešće povuć…
daleko je još do dividende, treba se nakrcat do ibera.
[/quote]
Logično razmišljaš. Samo na ZSE-u više logika ne pomaže. Obično ispadne obratno, od onog što predviđamo.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Gdje će cijena HT-a?
Oni koji to predviđaju sa 100%-om preciznošću sigurno ne piskaraju po forumima.[smiley]

Predviđam prvo lagani pad ispod SMA100 krivulje (crvena krivulja) u usku zonu između fibofan i linije rastućeg trenda (žuta i crna ravna linija) a zatim polagani rast prema cca 293 gdje je trenutno EMA 50 krivulja. Tu su i skrivene bikovske divergencije.
[thumbsup]

Post iz veljače.
Pogodak skoro u lipu.

A najbolje tek dolazi za vlasnike ovog dragocjenog papira [thumbsup]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

Danas
Deuche Telecom + 16 %, dobit 39 miljardi Evra

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Danas
Deuche Telecom + 16 %, dobit 39 miljardi Evra

[thumbsup]

Van redni prihod od prodaje T-mobil USA……

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close