HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 18:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zadnja 289,50 [smiley]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Šteta što mi nije nitko čestitao za onu moju uzrečicu "Na ZSE postoje izlistane dionice firmi i dionice HT-R-A to je kao postoje automobili i postoji Mercedes. "
Uskoro će te shvatiti moju uzrečicu.

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Ja svoje mislim iskrcavati tek preko 300.Ali ni tada sve po meni je 350 sasvim realna cijena
dok ovi mali prodaju ide to debelo gore ja mogu čekati.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Šteta što mi nije nitko čestitao za onu moju uzrečicu "Na ZSE postoje izlistane dionice firmi i dionice HT-R-A to je kao postoje automobili i postoji Mercedes. "
Uskoro će te shvatiti moju uzrečicu.

Rado ću ti čestitati, čim pređe 290……..tu će je Dinko zaštopati (moje mišljenje)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

kao što sam rekao 290,xx do kraja dana…



Šteta što mi nije nitko čestitao za onu moju uzrečicu "Na ZSE postoje izlistane dionice firmi i dionice HT-R-A to je kao postoje automobili i postoji Mercedes. "
Uskoro će te shvatiti moju uzrečicu.

Rado ću ti čestitati, čim pređe 290……..tu će je Dinko zaštopati (moje mišljenje)
[/quote]
pripremi čestitke


Šteta što mi nije nitko čestitao za onu moju uzrečicu "Na ZSE postoje izlistane dionice firmi i dionice HT-R-A to je kao postoje automobili i postoji Mercedes. "
Uskoro će te shvatiti moju uzrečicu.

Čestitam

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ljudi što mislite, jel ovo dead cat bounce ili početak dokupa za dividendu? Znam da je pitanje od milijun dolara ali …

"Nature is always too strong for principle" - David Hume



Šteta što mi nije nitko čestitao za onu moju uzrečicu "Na ZSE postoje izlistane dionice firmi i dionice HT-R-A to je kao postoje automobili i postoji Mercedes. "
Uskoro će te shvatiti moju uzrečicu.

Rado ću ti čestitati, čim pređe 290……..tu će je Dinko zaštopati (moje mišljenje)
[/quote]

290 [pray]

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


Ljudi što mislite, jel ovo dead cat bounce ili početak dokupa za dividendu? Znam da je pitanje od milijun dolara ali …

pa i nije baš, dokup za dividendu + DT koji raste kao sumanut + mašta investitora = RAST 🙂

Danas će se vrtititi tu oko 290 a za sutra prognoza…..Šta mislite….
Po meni još uvik nisko i ići će to još gori…..

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close