HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.09.2024. u 20:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
27.082
842
32,10
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pozzzdrav ht-ovci——onda sta ce bit sa HAKOMOM–MOZE MISLJENJE–




Ok, sad sam ja malo zbunjen… da li je moguće dobiti dividendu HT-a bez ove puste procedure?
Pitam jer sam prošle godine dobio bez ikakvih problema od ATGR-R-A i to na tekući ( preko ZABE )… da li je se u međuvremenu štogod promijenilo, pa je sada potrebno otvaranje novih Žiro računa i slanja SKDD-u ovih pustih podataka??

Moraš imati žirac. Ja sam prije par dana otišao u SKDD u Heinzelovoj 62A, velika staklena zgrada s puno tvrtki, SKDD je na 3. katu, nema gužve gore, ispuniš tamo formular (Ime i prezime, adresa, grad, OIB, potpis), i daš kopiju ugovora o žircu ili kopiju kartice žirca. To je to, za 5 minuta si gotov.
[/quote]
kopija kartice žirca ne prolazi
ili kopija ugovora ili potvrda od banke o žiriću..
[/quote]
A kako je onda meni prošlo što sam sve te potrebne stvari skenirao i poslao preporučeno. (Osobna, kartica i ugovor). Nakon tjedan dana sam ih nazvao i provjerio da li su dobili moje pismo. I odgovor je bio OK.





Ok, sad sam ja malo zbunjen… da li je moguće dobiti dividendu HT-a bez ove puste procedure?
Pitam jer sam prošle godine dobio bez ikakvih problema od ATGR-R-A i to na tekući ( preko ZABE )… da li je se u međuvremenu štogod promijenilo, pa je sada potrebno otvaranje novih Žiro računa i slanja SKDD-u ovih pustih podataka??

Moraš imati žirac. Ja sam prije par dana otišao u SKDD u Heinzelovoj 62A, velika staklena zgrada s puno tvrtki, SKDD je na 3. katu, nema gužve gore, ispuniš tamo formular (Ime i prezime, adresa, grad, OIB, potpis), i daš kopiju ugovora o žircu ili kopiju kartice žirca. To je to, za 5 minuta si gotov.
[/quote]
kopija kartice žirca ne prolazi
ili kopija ugovora ili potvrda od banke o žiriću..
[/quote]
A kako je onda meni prošlo što sam sve te potrebne stvari skenirao i poslao preporučeno. (Osobna, kartica i ugovor). Nakon tjedan dana sam ih nazvao i provjerio da li su dobili moje pismo. I odgovor je bio OK.
[/quote]
e sada si TI napisao nešto drugo KOPIJA UGOVORA S KARTICOM ŽIRIČA, a tamo prije JE PISALO kopija ugovora ILI KARTICE ŽIRIČA…SAMO S KARTICOM ŽIRIČA NE MOŽE…


Srećom da u Hrvatskoj, usred cjelokupnog sivila i rezignacije, još uvijek postoje kompanije koje razmišljaju o novim tehnologijama, napretku, budućnosti…

Vaš link


mrak [thumbsup]


Srećom da u Hrvatskoj, usred cjelokupnog sivila i rezignacije, još uvijek postoje kompanije koje razmišljaju o novim tehnologijama, napretku, budućnosti…

Vaš link


Na našem TK je važnije to tko je s kim bio na rućku, ebes tehnologije….
Kad bi bar mogli dovet japance ovdje da školuju buduće generacije da se konačno oslobodimo balkanskog mentaliteta.

Kolika je dividenda za ovu godinu gospodo. Novi sam ovdje pa me zanima, posto nemam vremena pratiti vijesti.


Kolika je dividenda za ovu godinu gospodo. Novi sam ovdje pa me zanima, posto nemam vremena pratiti vijesti.

onda se i nemoj baviti dionicama [cool]

22,76 kuna po jednoj dionici
HT mozes drzat i bez da pratis vijesti


Kolika je dividenda za ovu godinu gospodo. Novi sam ovdje pa me zanima, posto nemam vremena pratiti vijesti.

Onda si kupio pravu dionicu. Otvori žiro račun i uživaj.

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Koji su datumisa i bez prava na div. ?

aHMMMMMM LJUDI A STA MISLITE KOLLIKO LJUDI NEMA POJMA O ZIRO R SKDD-U I TO ,,,BICE ZANIMLJIVO—-

Kome ne budu isplaćena sredstva može naknadno otvoriti žiro račun i sredstva će mu biti prebačena.

New Report

Close