HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.09.2024. u 08:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,00
5.056
158
32,00
32,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Samo da dodam. Kada se ispuni i pošalje taj zahtjev sa potrebnim prilozima, dobro je nakon tjedan dana zvat SKDD i privjeriti da li je to sve stiglo, jer je bilo slučajeva da do njih to nije došlo. Zato bi možda bilo dobro poslat zahtjev preporučeno.

Preporučeno s povratnicom, to je dokaz da su primili!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Znači, pogledavši zadnjih nekoliko postova da se mnogi pripremaju za dividendu. Koliko bi cijena mogla biti na zadnji dan? Moja procijena 330,00 kn! ( to je 15% porasti cijene od današnje cijene) Molim komentar!

...biti najbrži čovijek na svijetu...


Molim Vas da mi neko objasni na koji naćin mogu sestri pokloniti svoj paket HT-a, ja sam promijenila prezime pa sad neznam što moram poslati na SKDD i da li se ta transakcija plaća? Unaprijed hvala.

http://www.poslovni.hr/forum/kupnja-izvan-burze-nasljedivanje-darovanje-dionica-1231.aspx

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Znači, pogledavši zadnjih nekoliko postova da se mnogi pripremaju za dividendu. Koliko bi cijena mogla biti na zadnji dan? Moja procijena 330,00 kn! ( to je 15% porasti cijene od današnje cijene) Molim komentar!

hm,ja bi rekao oko 305 – 310



Znači, pogledavši zadnjih nekoliko postova da se mnogi pripremaju za dividendu. Koliko bi cijena mogla biti na zadnji dan? Moja procijena 330,00 kn! ( to je 15% porasti cijene od današnje cijene) Molim komentar!

hm,ja bi rekao oko 305 – 310
[/quote]
Slažem se. Tu je "šora" za svaku kunu up. Koliko ih je danas netko naslagao na 285?
I zašto misliš da će zadnji dan biti najveća cijena?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




Znači, pogledavši zadnjih nekoliko postova da se mnogi pripremaju za dividendu. Koliko bi cijena mogla biti na zadnji dan? Moja procijena 330,00 kn! ( to je 15% porasti cijene od današnje cijene) Molim komentar!

hm,ja bi rekao oko 305 – 310
[/quote]
Slažem se. Tu je "šora" za svaku kunu up. Koliko ih je danas netko naslagao na 285?
I zašto misliš da će zadnji dan biti najveća cijena?
[/quote]

mozda ne zadnji dan, nekoliko dana prije

Moram li otvarati žiro i sve to slati u SKDD ako su mi HT dionice registrirane na PBZ investoru?


Znači, pogledavši zadnjih nekoliko postova da se mnogi pripremaju za dividendu. Koliko bi cijena mogla biti na zadnji dan? Moja procijena 330,00 kn! ( to je 15% porasti cijene od današnje cijene) Molim komentar!

255 koliko ste i vi priželjkivali do prije koji dan. [lol]

@cbw
25. se ne radi. 26. i 27…….moje mišljenje

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Moram li otvarati žiro i sve to slati u SKDD ako su mi HT dionice registrirane na PBZ investoru?

Moraš.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Ok, sad sam ja malo zbunjen… da li je moguće dobiti dividendu HT-a bez ove puste procedure?
Pitam jer sam prošle godine dobio bez ikakvih problema od ATGR-R-A i to na tekući ( preko ZABE )… da li je se u međuvremenu štogod promijenilo, pa je sada potrebno otvaranje novih Žiro računa i slanja SKDD-u ovih pustih podataka??

Moraš imati žirac. Ja sam prije par dana otišao u SKDD u Heinzelovoj 62A, velika staklena zgrada s puno tvrtki, SKDD je na 3. katu, nema gužve gore, ispuniš tamo formular (Ime i prezime, adresa, grad, OIB, potpis), i daš kopiju ugovora o žircu ili kopiju kartice žirca. To je to, za 5 minuta si gotov.
[/quote]
kopija kartice žirca ne prolazi
ili kopija ugovora ili potvrda od banke o žiriću..

Srećom da u Hrvatskoj, usred cjelokupnog sivila i rezignacije, još uvijek postoje kompanije koje razmišljaju o novim tehnologijama, napretku, budućnosti…

Vaš link

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

New Report

Close