HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 17:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

K NIJE PRIMJETIO,,,,PBZ PODIGO NAKNADU ZA VODENJE RACUNA SA 5 NA 7KN I JOS SAD PLUS MORAM I ZIRO OTVORIT————-GRRRRRRRRRRR

evo ja bas zvao u RBA rekla zena na telefonu da je otvaranje ziro racuna kod njih besplatno i da nema nikakve naknade za vodjenje racuna niti naknade po prometu za fizicke osobe
rekla je dasamo dodjes osobno sa osobnom i OIB-om i to je to .
el: 062 62 62 62

cya

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

da nazalost ja MMMMMMMMMRAM BIT U PBZ-U,,


K NIJE PRIMJETIO,,,,PBZ PODIGO NAKNADU ZA VODENJE RACUNA SA 5 NA 7KN I JOS SAD PLUS MORAM I ZIRO OTVORIT————-GRRRRRRRRRRR

Yeap, naknada je istina skočila ali otvorenje žiro računa u PBZu je bez naknade i ništa se ne plaća mjesečno. Takav sam barem ja dobio info, a da li uzmu nekakvu naknadu u mjesecu u kojem se napravi nešto prometa na žiro računu to moram još provjeriti jer neke banke imaju foru da to rade. Erste uzima 5kn naknade od korištenja žiro računa s prometom a otvaranje je bez naknade. U Zabi je 5kn mjesečno korištenje a ovisno o paketu i bez naknade. Eto, mislim da je tako ali ako ima korisnika Erste, Zabe nek me nadopune ili isprave ak imaju noviji info.




Gledajte da obrazložim predhodnoi post. Kada je cijena HT-a u srpnju 2010. godine bila 250-260 kn, recimo fer cijena i relativno opravdana, a do danas je prošlo skoro 9 mjeseci. FI za 2010. vrlo dobar, poslovanje stabilno i rekao bi u skladu očekivanja i trenutnog okruženja, predložena je dividenda od 22,77 kn/dionici a od tada je HT kao kompanija zaradila više od 1.000.000.000,00 kn ( ostvarila je dobit jer prihod je puuno veći) a cijena na današnji dan je oko 284,00 kn!!!! Razmislite.

Brzo mjenjate mišljenje kolega.
Vaš post od prije koji dan.
Kakva Namura! HT je za nju kap u moru naspram svjetskih tržišta! HT ide možda i do 277 kn u par idućih dana!
[/quote]
Pogriješio sam 3 kn u predviđanju. Ondak sam ušao u HT. Ostajem pri tome da Nomura neće sada ulaziti u vlasništvo HT. Svim dioničarima HT-a želim visoki prinos i svu sreću u investiranju. Očekujem cijenu do 320,00 kn do kraja travnja!
[/quote]
Pa prije bi moglo biti oko 245-250 k, to je moje očekivanje , imam podosta argumenata, al nema smisla o tome.

Kad će napokon ovaj HT malo gore….

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


K NIJE PRIMJETIO,,,,PBZ PODIGO NAKNADU ZA VODENJE RACUNA SA 5 NA 7KN I JOS SAD PLUS MORAM I ZIRO OTVORIT————-GRRRRRRRRRRR

Zvao sam SKDD pa su mi rekli da će možda moći i na tekući kao i do sada.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Kod OTP banke otvaranje žiro računa se ne naplaćuje, mjesečna naknada iznosi 7 kn i to samo kad ima prometa na računu.


Kad će napokon ovaj HT malo gore….

Jučer su dali ljudima na razmišljanje da više ne ide dolje(ne bi trebalo) s onih milijun i nešto kuna kad su u zadnjim sekundama maknuli nekoliko većih naloga, mislim da je tada otišlo 4000 komada a danas evo cijeli dan se vrte oko 283, svako malo bude pauza od 20ak minuta pa onda opet malo aktivnosti, pa pauza pa netko opet odere par tisuća komada i polako se diže. Ali, baš polako, tolika je kretnja da izgleda više neće biti nizbrdo u velikim koracima. Izglednije je da će forsirati prema gore, no ne znam je li to samo nada s moje strane ili tu ima nečega [bye]





Gledajte da obrazložim predhodnoi post. Kada je cijena HT-a u srpnju 2010. godine bila 250-260 kn, recimo fer cijena i relativno opravdana, a do danas je prošlo skoro 9 mjeseci. FI za 2010. vrlo dobar, poslovanje stabilno i rekao bi u skladu očekivanja i trenutnog okruženja, predložena je dividenda od 22,77 kn/dionici a od tada je HT kao kompanija zaradila više od 1.000.000.000,00 kn ( ostvarila je dobit jer prihod je puuno veći) a cijena na današnji dan je oko 284,00 kn!!!! Razmislite.

Brzo mjenjate mišljenje kolega.
Vaš post od prije koji dan.
Kakva Namura! HT je za nju kap u moru naspram svjetskih tržišta! HT ide možda i do 277 kn u par idućih dana!
[/quote]
Pogriješio sam 3 kn u predviđanju. Ondak sam ušao u HT. Ostajem pri tome da Nomura neće sada ulaziti u vlasništvo HT. Svim dioničarima HT-a želim visoki prinos i svu sreću u investiranju. Očekujem cijenu do 320,00 kn do kraja travnja!
[/quote]
Pa prije bi moglo biti oko 245-250 k, to je moje očekivanje , imam podosta argumenata, al nema smisla o tome.
[/quote]

zašto svoja razmišljanja ne podijeliš sa nama ?



Kad će napokon ovaj HT malo gore….

Jučer su dali ljudima na razmišljanje da više ne ide dolje(ne bi trebalo) s onih milijun i nešto kuna kad su u zadnjim sekundama maknuli nekoliko većih naloga, mislim da je tada otišlo 4000 komada a danas evo cijeli dan se vrte oko 283, svako malo bude pauza od 20ak minuta pa onda opet malo aktivnosti, pa pauza pa netko opet odere par tisuća komada i polako se diže. Ali, baš polako, tolika je kretnja da izgleda više neće biti nizbrdo u velikim koracima. Izglednije je da će forsirati prema gore, no ne znam je li to samo nada s moje strane ili tu ima nečega [bye]
[/quote]

Možda bi bilo bolje da ne odemo gore, uzmemo dividendu i ostanemo na ovim razinama…
Na žalost nemamo mi te zrelosti…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

U srijedu, četvrtak i petak prošli tjedan, ROMF podebljao poziciju za 12 000 komada i sad imaju više od 3,5 miliona dionica.
Mislim da su i ovaj tjedan oni glavni kupac. [thumbsup]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

New Report

Close