HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ispada nešto više od 330 kuna.

To znaci ak nam prodaju po gornjoj cijeni kak ce vjerovatno i biti zbog ove navale da smo u pusingu,a ljudi cekaju zaradu od 50% u par tjedana!?

ko te ima taj te nema

305.3 za 25 milijardi
341.9 za 28 milijardi

Tko te nema taj te sanja…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ovo s bakicom stvarno neozbiljno. Ima 38.000 nema 80 kuna. Što je ovo? Komedija?

Puno je tih bakica bilo i kod ine,magme pa sad i kod HT-a,smjesno al istinito!Sanader im vraca povrat duga ,a oni opet vracaju sanaderu tak da im sanader moze isplatiti jos jednu ratu duga,ak nista drugo zanimljiva kombinacija suradnje vlade i penzica!

ko te ima taj te nema


Ovo s bakicom stvarno neozbiljno. Ima 38.000 nema 80 kuna. Što je ovo? Komedija?

Jašta….[smiley2]

iz moje OBVEZUJUĆE PONUDE:
…tra la la.. a čije je objavljivanje odobrila Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga Rješenjem klasa: UP/I-xxx-xx/xx-xx/xx. Ur.Broj xxx-xxx/xx-x od xx. Mjesec godina. …. tra ll la..

Aljkavo.. :-((


mauricije: ” Ovo s bakicom stvarno neozbiljno. Ima 38.000 nema 80 kuna. Što je ovo? Komedija? ” Jašta….[smiley2]

Zato i ima 38.000, jer štedi svakih 80kn. Nije očekivala da će to trebati platiti, pa nije ponijela sa sobom. Bude otišla u mjenjačnicu promjenit 10EUR, pa će imat. Ionako živi na rubu.


305.3 za 25 milijardi 341.9 za 28 milijardi Tko te nema taj te sanja…

puta 30 koliko je precjenjenost naših firmi i eto ti cijene[smiley1][smiley1]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

još jednom molim da meni neukoj odgovorite:

Da li mogu s mog računa izvršit uplatu preko e-zabe za sebe i muža tj. da li je važan račun s kojeg se vrši uplata?

nije mi do 80 kn nego mi je jednostavnije (a muž nema internet bankarstvo)


još jednom molim da meni neukoj odgovorite: Da li mogu s mog računa izvršit uplatu preko e-zabe za sebe i muža tj. da li je važan račun s kojeg se vrši uplata? nije mi do 80 kn nego mi je jednostavnije (a muž nema internet bankarstvo)

Jadni oni šalterski službenici što će se naslušati ovih dana.

Evo odgovorit ću protupitanjem: da li je važno HT-u s kojeg računa ste podmirili mjesečne troškove telefoniranja? Ili mu je bitan poziv na broj? Uostalom čemu služi poziv na broj?

I love the Smell of Profits in the Morning


još jednom molim da meni neukoj odgovorite:

Da li mogu s mog računa izvršit uplatu preko e-zabe za sebe i muža tj. da li je važan račun s kojeg se vrši uplata?

nije mi do 80 kn nego mi je jednostavnije (a muž nema internet bankarstvo)

Kratko i jasno – uopće nije bitno s kojeg je računa novac uplaćen. Bitno je jedino na koji će se isplaćivati prilikom prodaje

Hell is Empty and all the Devils are Here

Poslah na drugu temu greškom isto pitanje: da li u FINI daju papire za uplatu ili se kod njih mora odmah i uplatit ?

I nije baš isto. I dosad sam vršila uplate sa svog računa na ime drugih osoba ,ali šta sam sve pročitala ovih dana o ovom IPO-u mislim da je bolje pitat. Osim toga nikad još nisam morala kombinacijom dokumenata dokazivat vezu slike i JMBG, a sad moram, pa onda …..

New Report

Close