HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Craig kratkoročno možda možeš izgubiti eventualno zbog igre fondova ali dugoročno mislim da nisi pogriješio. Iako i u to sumnjam. A i ako padne bit će mi to prilika za dokup. Osobno mislim da će cijena od slijedećeg mjeseca krenuti gore…Nadam se da si uspio uhvatiti nešto po 285…

Nevjerojatna letargija na HaTe-u !? Pa kad će više gore, majku mu ? [huh]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Craig kratkoročno možda možeš izgubiti eventualno zbog igre fondova ali dugoročno mislim da nisi pogriješio. Iako i u to sumnjam. A i ako padne bit će mi to prilika za dokup. Osobno mislim da će cijena od slijedećeg mjeseca krenuti gore…Nadam se da si uspio uhvatiti nešto po 285…

Nisam baš po 285, ali jesam po 285,30 [smiley]
Sada dionica ima moje dopuštenje da ide prema 300 [pray]

Raiffeisen OMF i dalje kupuje…

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun BONN, NJEMAČKA
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.732.197 7,00 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.488.720 4,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA 4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./UMIROVLJENIČKI FOND 2.859.148 3,49 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 1.764.671 2,15 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.188.298 1,45 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 858.356 1,05 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 600.269 0,73 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 462.045 0,56 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PBZ D.D. 427.470 0,52 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA



Craig kratkoročno možda možeš izgubiti eventualno zbog igre fondova ali dugoročno mislim da nisi pogriješio. Iako i u to sumnjam. A i ako padne bit će mi to prilika za dokup. Osobno mislim da će cijena od slijedećeg mjeseca krenuti gore…Nadam se da si uspio uhvatiti nešto po 285…

Nisam baš po 285, ali jesam po 285,30 [smiley]
Sada dionica ima moje dopuštenje da ide prema 300 [pray]
[/quote]
Moje dopuštenje ima odavno ali nikako gori-strpljiv sam ja čovjek doći će to na svoje.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Nevjerojatna letargija na HaTe-u !? Pa kad će više gore, majku mu ? [huh]

A biste li Vi kolega danas ili sutra kupili dionicu po 300? Imate li bilo kakav razlog za kupnju po toj cijeni? Iako mi je veliki dio portfelja u dionicama HT, nemam interesa za kupnju dionica po cijenama iznad 287, pa valjda i većina drugih tako razmišlja.

uložit če oni koji žele zaradit 7% na uloženo na rok od mjesec dana, a i mišljena sam da u narednim mjesecima ova dionica ima stabilnu platformu za uzlet iznad 300 kn:
-privatizacija PTK
-ulaganje u optiku(pitanje vremena kad će HAKOM dobit po ušima radi štopanja investicija)
-mogućnost isplate izvanredne dividende
da ne govorimo o tome da su vlasnici njemci, koji će dijelit otkaze šakom i kapom ako se ne ostvari zacrtan profit.
Dugoročno jako dobra dionica.



Nevjerojatna letargija na HaTe-u !? Pa kad će više gore, majku mu ? [huh]

A biste li Vi kolega danas ili sutra kupili dionicu po 300? Imate li bilo kakav razlog za kupnju po toj cijeni? Iako mi je veliki dio portfelja u dionicama HT, nemam interesa za kupnju dionica po cijenama iznad 287, pa valjda i većina drugih tako razmišlja.
[/quote]
Dobro, a zašto imam razloga kupiti DLKV ili ADRS ili bilo koju dionicu kada im je cijena bila niža od današnje? Fondovi sa 10 mil kn napucaju HT bez problema za 1 dan 1%, a svakog mjeseca u II. mirovinski stup se slije oko 300 miliona kuna!!! Dionica HT može za mjsec dana narasti 20% bez problema ako ozbiljni, veliki investitori to odrede.

...biti najbrži čovijek na svijetu...




Nevjerojatna letargija na HaTe-u !? Pa kad će više gore, majku mu ? [huh]

A biste li Vi kolega danas ili sutra kupili dionicu po 300? Imate li bilo kakav razlog za kupnju po toj cijeni? Iako mi je veliki dio portfelja u dionicama HT, nemam interesa za kupnju dionica po cijenama iznad 287, pa valjda i većina drugih tako razmišlja.
[/quote]
Dobro, a zašto imam razloga kupiti DLKV ili ADRS ili bilo koju dionicu kada im je cijena bila niža od današnje? Fondovi sa 10 mil kn napucaju HT bez problema za 1 dan 1%, a svakog mjeseca u II. mirovinski stup se slije oko 300 miliona kuna!!! Dionica HT može za mjsec dana narasti 20% bez problema ako ozbiljni, veliki investitori to odrede.

[/quote]
Adris i Agrokor kupuju Mercator (tako bar piše) zato je narastao. Ono go..o dlkv pokušava erste dići.
HT? Držiš se sheme proteklih godina. Ove godine je malo drugačije. Mrljaviće on tu na 285 +- koja kuna još izvjesno vrijeme. Onda će ga ROMF dići u par dana. Po mojoj procijeni, krajem mjeseca.
p.s. imatelj sam dionica HT-a

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Adris i Agrokor kupuju Mercator (tako bar piše) zato je narastao. Ono go..o dlkv pokušava erste dići.
HT? Držiš se sheme proteklih godina. Ove godine je malo drugačije. Mrljaviće on tu na 285 +- koja kuna još izvjesno vrijeme. Onda će ga ROMF dići u par dana. Po mojoj procijeni, krajem mjeseca.
p.s. imatelj sam dionica HT-a

G. Alabama nekoć su vam bila puna usta hvale za Dalekovod, izgleda da je tanka nit između ljubavi i mržnje. Nemojte da vam se ponovi s HT-om…
Iznad 300 kn je AZ prošle godine je prodavao poslije dividende, ove prije, tko zna što će Dinku pasti napamet!


Dobro, a zašto imam razloga kupiti DLKV ili ADRS ili bilo koju dionicu kada im je cijena bila niža od današnje? Fondovi sa 10 mil kn napucaju HT bez problema za 1 dan 1%, a svakog mjeseca u II. mirovinski stup se slije oko 300 miliona kuna!!! Dionica HT može za mjsec dana narasti 20% bez problema ako ozbiljni, veliki investitori to odrede.

A ozbiljni veliki investitori samo cekaju da nepotrebno napucaju dionicu za 20% vise i kupe od tebe i slicnih skupe dionice, umjesto da ih sada kupe 20% jeftinije….vjerujem da ce se dizati jos HT pred dividendu ali ne bas puno, a nakon dividende tko zna gdje je dno..nos vejedno ova je dionica OK za imati u portfelju

...



Dobro, a zašto imam razloga kupiti DLKV ili ADRS ili bilo koju dionicu kada im je cijena bila niža od današnje? Fondovi sa 10 mil kn napucaju HT bez problema za 1 dan 1%, a svakog mjeseca u II. mirovinski stup se slije oko 300 miliona kuna!!! Dionica HT može za mjsec dana narasti 20% bez problema ako ozbiljni, veliki investitori to odrede.

A ozbiljni veliki investitori samo cekaju da nepotrebno napucaju dionicu za 20% vise i kupe od tebe i slicnih skupe dionice, umjesto da ih sada kupe 20% jeftinije….vjerujem da ce se dizati jos HT pred dividendu ali ne bas puno, a nakon dividende tko zna gdje je dno..nos vejedno ova je dionica OK za imati u portfelju

[/quote]

Pomislio sam i na takav scenarij ali mi ne izgleda realno da fondovi koji kupuju sad po 285kn i skuplje(Raifeissen, PBZ) nakon dividende spuste cijenu puno ispod toga…

New Report

Close