HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Pogledajte volumen protrgovanih dionica u zadnjih par dana- kada se on poveća, dionice se vračaju na razinu 290-300 kn za otprilike jedan do dva tjedna. Sredinon travnja HT-R-A bi trbao biti na 310-320 kn! Imam dionice HT-a, i veliki sam optimista! ( zar mislite da će prije D daya dionice biti na 280-290 kn ili mislite da će fondovi "zaštititi svoje blago" i lagano pogurati cijenu na 320-330 kn gdje joj je i mjesto s obzirom na fundamente, TA i ostalo).
Molim za komentar!

sve si rekao, ne treba komentar…
naravno da neće još dizat cijenu kad je još 50 dana do d-day.
[/quote]
Do D Daya ima 37 trgovinskih dana. Nije to tako daleko…

...biti najbrži čovijek na svijetu...

u poslovnom pise,,hakom,, poziva gradove da grade optičku mrezu,MOZE MISLJENJE,,STA TO ZNACI ZA BUDUCNOST HT-A


u poslovnom pise,,hakom,, poziva gradove da grade optičku mrezu,MOZE MISLJENJE,,STA TO ZNACI ZA BUDUCNOST HT-A

a gradovi su puni para, samo čekaju neku priliku da ulupaju 10-20 miljuna eura…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


u poslovnom pise,,hakom,, poziva gradove da grade optičku mrezu,MOZE MISLJENJE,,STA TO ZNACI ZA BUDUCNOST HT-A

Nemaju love da plate javnu rasvjetu pa bi radili optiku?HAKOM nezna kako da se izvuče iz dreka s time što koče razvoj telekomunikacija,alternativci su sa investicijama aut,pa sad traže žrtve.Neka oni dignu kredu,naprave optiku i neka iznajmljivaju po ovoj cijeni koju oni predlažu.
Neboj se budučnosti HT je je div,u svakom pogledu,a ima i močnu mamu. [smiley]

HVALAA,,POSTARE———POZZ,,

ha,ha da HAKOM poziva gradove da investiraju u optičke mreže, u kojoj državi ti ljudi žive.
Koja sprdačina, ne bojim se ja za budučnost HT i za njegov monopol kad imamo ovakve krkane u regulacijskim agencijama.
Imao sam prilike surađivat s gradskim poglavarstvima, i većina ih je na rubu bankrota

Jedna od rijetkih firmi u nas gdje je sve transparentno.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


u poslovnom pise,,hakom,, poziva gradove da grade optičku mrezu,MOZE MISLJENJE,,STA TO ZNACI ZA BUDUCNOST HT-A

Bandi neradničkoj nije dosta što su prije odlaska u HAKOM uzeli basnoslovne otpremnine od HT-a nego su mislili ucjenjivati Mudrog ali ih je on odjebao pa se sad pokušavaju izvući ovakvim nebulozama. Izgleda da su dobili po prstima kao kočničari jednog velikog investicijskog ciklusa.
HT sigurno neće nastaviti s optikom po sadašnjim uvjetima HAKOM-a.
Em bi trebali dijelit optiku alternativcima po smiješnim cijenama, em je HAKOM propisao standard koji nije sukladan standardu koji je HT koristio do sada i koji je bolji.

Dakle, HAKOM-ovci bye, bye
[bye]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

Je,napravili su veliko sranje samo o tome novine ne pišu jer nisu neovisni.Evo u naselju Malešnici i Špansko (preko 40 000 stanovnika) HT je povukao optiku do svakog stana i to besplatno,još lani u ljeto,a takvih naselja po HR ima koliko hočeš.Pisao je kontakt broj u HT ako tko želi preči na optiku da im se javi.Ja sam se javio,uredno su zabilježili moje podatke,da bi me nakon mjesec dana obavijestili da od optike ništa jer ih HAKOM koči.
Evo dioničari Ht-a,sva ta lova koja je investirana i koja bi trebala biti investirana zamrznuta je,zbog bivših igrača iz HT-a kojima HT nije htio produžiti menađerske ugovore pa su se kao vjerni članovi partije uhljebili u "regulatoru".Samo neče moći još dugo,no šteta nam je učinjena.Kooperanti HT-a (2000) i radnici HT (3000) čekaju milost regulatora da bi se investiralo još 5-10 milijardi.

http://www.poslovni.hr/vijesti/hrvatski-telekom-trazi-profit-u-racunarstvu-u-oblacima-174261.aspx


u poslovnom pise,,hakom,, poziva gradove da grade optičku mrezu,MOZE MISLJENJE,,STA TO ZNACI ZA BUDUCNOST HT-A

S kojim novcima, a pogotovo znanjem i iskustvom za održavanje i kasniju eksploataciju?? [sealed]
Inače optika nije neki SF, troškovi su u razini bakrene infrastrukture, ako izuzmemo dodatnu opremu koja se treba spojiti kod krajnjeg korisnika, poanta su broadband usluge i sadržaji koji će se preko te infrastrukture pružati a pogotovo je bitno održavanje i nadzor takve mreže.
Baš me zanima tko, izuzev HT-a, ima znanje i pogon za tako nešto.

Ja ću još malo po 285 pa kud puklo…..

New Report

Close