HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ernt u minus, ht u plus.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ti bokca !Gdje god se okreneš,sami lopovi.

a ti mi nađi ekonomski razlog za prodati jednu dionicu. Investor koristim iz inercije pošto imam sve u PBZu.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Vaš link

izgleda kao početkom 2009 [undecid]

Kune nisu problem, kuna nema

Bilo je i certifikata koji nisu popucali. Ne moraju ni ovi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Bilo je i certifikata koji nisu popucali. Ne moraju ni ovi.

prije dividende neće sigurno…a poslije ovisi o ukupnom stanju na našem TK, stanju u svijetu, Libiji itd.
certifikati su obične oklade da će se neka cijena na burzi ostvariti ili neće, ništa posebno [yawn]

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Već je neko proljetos keljio ovdje certifikate z Stuttgarta na 200 i 210kn koji su isticali u studenom pa se sad više ne javlja.

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

ha ha očito je ovima u vladi bilo preteško proučiti formulu…
http://www.poslovni.hr/vijesti/ht-odbijen-jer-je-bio-prekreativan-a-vipnet-zbog-proceduralne-pogreske-173027.aspx


ha ha očito je ovima u vladi bilo preteško proučiti formulu…
http://www.poslovni.hr/vijesti/ht-odbijen-jer-je-bio-prekreativan-a-vipnet-zbog-proceduralne-pogreske-173027.aspx

Nije, trebate pogledati formulu koju je pripremio Središnji ured….no comment…sad su dobili što su tražili.
Ne treba od ovog raditi dramu, pogotovo u svjetlu utjecaja na poslovne rezultate HT-a


baš gledam i sve mi se čini da je ovo realna cijena ht-a, firma zaradi 22kn po dionici, ako se kupi po ovoj cijeni je povrat novca za nekih 12 godina, recimo i da nastavi opasniji pad prihoda pa da je povrat 15 godina…ako se štedi u banci po 5% povrat je 20 godina, a kamate su još niže u banci, mislim da je to realnost….

jedino što bi trebalo na ovu cijenu dodati 130kn koliko ht ima u kešu he he…

evo gledam i ja ali malo drugačije…
ako sam kupija na IPO po 265,00 kn i svi prijašnjih godina zarada po dionici je bila oko 30 kn…
znači sad je zarada po dionici 22 kn pa bi cijena tribala u grubo bit oko 200,00 kn
a onih 130 kn po dionici u kešu je ht ima i prijašnjih godina…

e sad manje se zarađuje, smanjuje se broj korisnika, konkurencija jača iz godine u godinu, broj nezaposlenih se povećava, kriza baš i ne prolazi, prosvjedi lagano svuda…
ajmo mi cijenu na 200 kn, pa lagano dokup do 280 kn pa nek onda strancima bude idealno vrijeme za ulazak… [thumbsup]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Vidim da se tu u zadnjih par postova provlaci motiv 130 kn po dionici u cash-u.
Majko mila ovo je ili zlonamjerno ili neznanje.



baš gledam i sve mi se čini da je ovo realna cijena ht-a, firma zaradi 22kn po dionici, ako se kupi po ovoj cijeni je povrat novca za nekih 12 godina, recimo i da nastavi opasniji pad prihoda pa da je povrat 15 godina…ako se štedi u banci po 5% povrat je 20 godina, a kamate su još niže u banci, mislim da je to realnost….

jedino što bi trebalo na ovu cijenu dodati 130kn koliko ht ima u kešu he he…

evo gledam i ja ali malo drugačije…
ako sam kupija na IPO po 265,00 kn i svi prijašnjih godina zarada po dionici je bila oko 30 kn…
znači sad je zarada po dionici 22 kn pa bi cijena tribala u grubo bit oko 200,00 kn
a onih 130 kn po dionici u kešu je ht ima i prijašnjih godina…

e sad manje se zarađuje, smanjuje se broj korisnika, konkurencija jača iz godine u godinu, broj nezaposlenih se povećava, kriza baš i ne prolazi, prosvjedi lagano svuda…
ajmo mi cijenu na 200 kn, pa lagano dokup do 280 kn pa nek onda strancima bude idealno vrijeme za ulazak… [thumbsup]
[/quote]
200 kn.? Dobar. Ti bi MF-ovima smanjio imovinu. Neće moći…………

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close