HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
37.594
1,161
32,30
32,40
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


AZ mirovinac i dalje bjesomučno rasprodaje. Već su pali na ispod 600 000 komada. Do kraja mjeseca imat će manje od 500 000.
Samo, dok je bilo kupaca koji su se nadali spektakularnoj dividendi to se nije drastično odražavalo na cijenu.
Do kraja mjeseca imat će manje od 500 000 a početkom ožujka ispadaju iz TOP10.

Dakle,dok si Dinkec ne popije 2-3 apaurina nije pametno ulaziti u ovu dionicu.
Tko je već drži nek se još malo strpi.


bit će zanimljivo vidjet utorak i srijedu, zasad tek možemo vidjet petak.
sumnjam da će i dalje rasprodavat…




rođu Antišu na žalost ne poznajem, ali bih vrlo cijenio, a siguran sam da govorim i u ime ostatka investitorske zajednice, kad bi gospodin rođo našao vremena svratiti na forum i dati svoje pretočne prognoze.

Rođo je momak i po-pa mjesecima vas je upozoravao. a i mene, al ja imao 500 kom, rođo očito zna
[/quote]

Hvala kolega na komplimentima, g. Poštar i Šumar su isto tako kao i vi prodali na 310 kn i poslali su mi zahvalu na PM!

Što se tiče prognoze biti će ovdje još padalina, negdje oko 285 kn očekujem kratkoročno proljepšavanje, ali tek oko 250 kn moći ćemo biti sigurni da je oluja prošla!

P.S.
g. Poštar niste mi ništa dužni što sam vam pomogao, ne želim 20% zarade i neću vam poslati broj tekućeg! Ja ovo sve radim volonterski! [cool]
[/quote]

E, moj Antiša – ponijela te vlastita veličina ?? Ako su ti ljudi pisali na PM, onda im i odgovori na PM !





rođu Antišu na žalost ne poznajem, ali bih vrlo cijenio, a siguran sam da govorim i u ime ostatka investitorske zajednice, kad bi gospodin rođo našao vremena svratiti na forum i dati svoje pretočne prognoze.

Rođo je momak i po-pa mjesecima vas je upozoravao. a i mene, al ja imao 500 kom, rođo očito zna
[/quote]

Hvala kolega na komplimentima, g. Poštar i Šumar su isto tako kao i vi prodali na 310 kn i poslali su mi zahvalu na PM!

Što se tiče prognoze biti će ovdje još padalina, negdje oko 285 kn očekujem kratkoročno proljepšavanje, ali tek oko 250 kn moći ćemo biti sigurni da je oluja prošla!

P.S.
g. Poštar niste mi ništa dužni što sam vam pomogao, ne želim 20% zarade i neću vam poslati broj tekućeg! Ja ovo sve radim volonterski! [cool]
[/quote]

E, moj Antiša – ponijela te vlastita veličina ?? Ako su ti ljudi pisali na PM, onda im i odgovori na PM !
[/quote]

Ljudi moji pa kako ste vi naivni, pa lakše vas je zapaliti od kerozina, ni DUDEK vam nije ravan, malo šale i kao gladne štuke se upecate .

Sudeći po pozicioniranju, ovo ide gore + nestali su nalozi od 4k na prodaji i 1k na kupnji

Nakon 3 dana pada, jedan up day. E da je bilo keša jučer…

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

E da, hoćemo danas isto vidjeti pesimiste i apokaliste HT-a? Ili će se danas povući poput naloga na prodaji

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Izgleda da si je Dinkec trgnul one apaurinčeke i sad cijena može polako gore [thumbsup]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Kerkhoff-U-Hrvatskoj-nas-nervoznim-cini-nezaposlenost-i-gospodarstvo?homesrclink=carousel

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Dok ovi sa 63 i 69 prodaju tek onda će do 350

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Eh, dosadno je ovdje kad dionica raste. A kad ne daj Bože jedan dan padne, izađu iz svih kutova sa svojim propovijedima i crnim prognozama.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

@ agnostik

Kolega, a zašto Vi mislite da su nalozi sa63 i 69 dionica isključivo mali dioničari? Zašto iza tih naloga nebi bili veliki igrači ili fondovi ? Ja sam uvjeren da je 99% takvih naloga u njihovoj režiji.

Sve preko 285 kuna je previše za ovu dionicu.
Ja očekujem stabilizaciju na 280 i poslije isplate dividende pad na 255 kuna.
Ta cijena bi realno odražavala stanje firme kako smanjenje prihoda tako i pad dobiti od 7%.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close