HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

moglo bi ovo lijepo natrag prema gore sad
imam neki osjecaj [thumbsup]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

ovaj što je stavio 1500 komada na prodaju po 290 za par sekundi je popapan…

Ma fondovi se igraju. Kada se pogleda mjesečni promet i promjene u SKDD vidi se ogromni nesrazmijer. To je ja tebi ti meni, promet veliki, promjena u SKDD nema, a cijenu namiještamo…i lovimo malene!

mene bi zanimalo mišljenje kolege PILA PILA. On se kratkoročno pokazao kao 100% točan prognozer. Predvidio je jauke, i jauci nisu izostali. Kolega, PILA, molim vas odgovorite.. kako dalje? imali još puno do dna?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mene bi zanimalo mišljenje kolege PILA PILA. On se kratkoročno pokazao kao 100% točan prognozer. Predvidio je jauke, i jauci nisu izostali. Kolega, PILA, molim vas odgovorite.. kako dalje? imali još puno do dna?
[/qu

Ma pitajte rođu ANTIŠU, on to dobro radi-bolji je i od VAKULE, ja vam neidem u kladionicu

rođu Antišu na žalost ne poznajem, ali bih vrlo cijenio, a siguran sam da govorim i u ime ostatka investitorske zajednice, kad bi gospodin rođo našao vremena svratiti na forum i dati svoje pretočne prognoze.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

pa ma koje dno dna pa zar ne vidite da se veliki igraju sa vama imat ce duplu zaradu prije dividende i onda finale

pa imaju toliku dobit i daju dovoljnu dividendu pa da dionica tako padne , nema smisla

manipulator manipulira , a nezna da je manipuliran

psiha cini cuda [thumbsup]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


rođu Antišu na žalost ne poznajem, ali bih vrlo cijenio, a siguran sam da govorim i u ime ostatka investitorske zajednice, kad bi gospodin rođo našao vremena svratiti na forum i dati svoje pretočne prognoze.

Rođo je momak i po-pa mjesecima vas je upozoravao. a i mene, al ja imao 500 kom, rođo očito zna



rođu Antišu na žalost ne poznajem, ali bih vrlo cijenio, a siguran sam da govorim i u ime ostatka investitorske zajednice, kad bi gospodin rođo našao vremena svratiti na forum i dati svoje pretočne prognoze.

Rođo je momak i po-pa mjesecima vas je upozoravao. a i mene, al ja imao 500 kom, rođo očito zna
[/quote]

Hvala kolega na komplimentima, g. Poštar i Šumar su isto tako kao i vi prodali na 310 kn i poslali su mi zahvalu na PM!

Što se tiče prognoze biti će ovdje još padalina, negdje oko 285 kn očekujem kratkoročno proljepšavanje, ali tek oko 250 kn moći ćemo biti sigurni da je oluja prošla!

P.S.
g. Poštar niste mi ništa dužni što sam vam pomogao, ne želim 20% zarade i neću vam poslati broj tekućeg! Ja ovo sve radim volonterski! [cool]


pa ma koje dno dna pa zar ne vidite da se veliki igraju sa vama imat ce duplu zaradu prije dividende i onda finale

pa imaju toliku dobit i daju dovoljnu dividendu pa da dionica tako padne , nema smisla

manipulator manipulira , a nezna da je manipuliran

psiha cini cuda [thumbsup]


slažem se kolega
ovo je vjerojatno neko dno a fondovi kao što sam već prije pisao igraju se s nama…
vjerojatno će još neko vrijeme držat ju na cca 290 dok ne vrate ono što su prodavali i tako uzet duplu dividendu.ja jednostavno ne shvaćam da netko prodaje na 290 osim ako je drži još od ljeta…
vidimo izvješća ostalih firmi pa ne vidim razlog izlaska i ht.ovdje samo treba bit strpljiv i stvari će se vratit na svoje…sjetite se samo velikih transaakcija i izmedju 305-310 po par milja kuna…
bit će zanimljivo vidjet idući tjedan top 10, vjerujem da su fondovi dosta toga pokupili ovaj tjedan a pogotovo zadnja dva dana…

l.p.




rođu Antišu na žalost ne poznajem, ali bih vrlo cijenio, a siguran sam da govorim i u ime ostatka investitorske zajednice, kad bi gospodin rođo našao vremena svratiti na forum i dati svoje pretočne prognoze.

Rođo je momak i po-pa mjesecima vas je upozoravao. a i mene, al ja imao 500 kom, rođo očito zna
[/quote]

Hvala kolega na komplimentima, g. Poštar i Šumar su isto tako kao i vi prodali na 310 kn i poslali su mi zahvalu na PM!

Što se tiče prognoze biti će ovdje još padalina, negdje oko 285 kn očekujem kratkoročno proljepšavanje, ali tek oko 250 kn moći ćemo biti sigurni da je oluja prošla!

P.S.
g. Poštar niste mi ništa dužni što sam vam pomogao, ne želim 20% zarade i neću vam poslati broj tekućeg! Ja ovo sve radim volonterski! [cool]
[/quote]
gospodine Antiša, hvala vam na nesebičnom dijeljenju vaših stručnih prognoza sa ostatkom investitorske zajednice. Moram reći, da iako nisam ni u pola toliko dobar prognostičar, da sam i sam imao slične ideje o padu/rastu dionice HT-a, čak i sa kratkoročnim tehničkim odbijancem u zoni između 280 i 285 kuna po vlastitoj slobodno tehničkoj procjeni. Nažalost, sam sam vrlo slab prognostičar pa me ne bi iznenadio niti izostanak ikakvog odbijanja i njegova zamjena nabijanjem ravno do dna, u vlastitoj procjeni između 265-275 kuna po dionici. Kako trenutno ne baratam znatnijom količinom novaca, mislim da ću se zasad u potpunosti suzdržati od kupnje. hvala vam još jedanput na dobronamjernim savjetima

autor posjeduje dionice HT-a

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

AZ mirovinac i dalje bjesomučno rasprodaje. Već su pali na ispod 600 000 komada. Do kraja mjeseca imat će manje od 500 000.
Samo, dok je bilo kupaca koji su se nadali spektakularnoj dividendi to se nije drastično odražavalo na cijenu.
Do kraja mjeseca imat će manje od 500 000 a početkom ožujka ispadaju iz TOP10.

Dakle,dok si Dinkec ne popije 2-3 apaurina nije pametno ulaziti u ovu dionicu.
Tko je već drži nek se još malo strpi.

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

New Report

Close