HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Suludo je ovo. 280? Kome se isplati prodati na 280 kad je cijena bila 315 prije nekoliko dana. Znači dividenda je trebala biti preko 50 kuna da ta prodaja ima smisla. Mislim da su ga pretjerali ali vidjet ćemo, zadnjih par dana nisu bili baš bajni

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


I najveći obožavatelj HT-a, Raiffeisen OMF počeo kipati. Nešto mi je tu čudno, ne vjerujem da prodaju zbog dividende od 22 kn!

Pročitajte dobro revidirano izvješće, "29. Potencijalne obveze"
HT ima par tužbi za kršenje Zakona o zaštiti tržišnog natjecanja gdje je kazna do 10% godišnjeg prihoda u godini kada je prekršaj počinjen!
Iako to nije ništa novo u odnosu na prijašnja izvješća, moguće je da su sudovi konačno počeli nešto raditi, pa će odrezati HT-u par stotina milijuna kazne! Ja bi iskreno guštao, a i državna blagajna bi se napunila, bolje uzeti HT-u nego jadne ljude plačkati porezima!

A na 38. stranici se spominje mogućnost gubitka vlasništva nad DTK i rezervacija od 889 mil kn!
Taj DTK su izgradili i platili naši djedovi i očevi, ako se to ne oduzme HT-u to će biti svjetski lopovluk! Srećom da brzo ulazimo u EU i vladavinu prava pa će se DTK vratiti ispaćenim građanima RH!

ključno je ovo "rezervacija" i mogučnost realizacije iste koja je vrlo mala ali utječe na iznos poreza na dobit
o visini rezervacija odlučuje uprava i odlukom uprave ista se može ukinuti i lova potrošiti na recimo PTK
bez obzira na forumsku zhebanciju, kolegu Antišu uvijek je dobro pročitati jer je temeljit u proučavanju omiljene tvrtke, samo treba čitati s razumjevanjem [thumbsup]
hvala Antiša za trud, tvoj post mi je proljepšal ovaj tmurni dan

Gospodine Antisa mislim da krivo usmjeravate svoju frustraciju.
Tocno je da je izgradnja DTK kao i HT-a u cjelini financiran od strane gradjana medjutim strana koja je zdipila DTK i HT je RH. Zbandlali su DTK sa HT-om kako bi to bolje mogli uvaliti DT-u , a poslije i gradjanima.

al su ga zrokali, pa stvarno heh,a niš ajmo u dokup

Sve se puši od prometa na HT. Gdje će sve ovo završiti??

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


al su ga zrokali, pa stvarno heh,a niš ajmo u dokup

Svakako, nakon ovakvog pada, treba samo imati keš 🙂

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

T+20 minuta i promet od 20K+ komada.

Netko je odlucio puno toga preuzeti iz drhtavih rucica.

Mislim da smo obranili poziciju [thumbsup]

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Bože koji nalozi lete. Uzmite kokice [thumbsup]

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

ljudi pa kaj ne vidite, da su tu fondovska posla, ma koje loše izvjeešće, uff dobit je pala za 100 milijuna, na 1,8 miljardi uff izvješće je stvarno katastrofalno, ako tu tko na ovom forumu rasprodaje za njega ht jednostavno nije, odtite u optera i slične tamo ćete se moći naguštati nakon izvjšća.

ovakvo nešto nema nigdje na svijetu da nakon objave dobiti i isplate dividende cijena padne za dividendu, jednostavno to postoji samo u hrvatskoj.

a oni koji prodaju za dva tri dana bit će im žao, jer ako neće ova dionica ić ubrzo gore neko će izgubiti velike novce, pa ko to pobogu kupuje a ko prodaje, evo prošlo je pola sata od otvaranja burze a promet je već skoro 8 milijuna kuna – svaki normalan tj. realan čovjek bi tu zaključio da nešto ne štinma xD 😀 lijep pozdrav, i pamet u glave naloge na ask,ili ugasite računalo i dođite za tjedan dana 😀

BeZ HT-a nema CROBEX-a, svi ovi koji pokopavaju HT ne znaju što govore. Pogledajte ovaj promet.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Fondovi napravili paniku, pa se mali prepali. Kako otimaju na finjaka dividendice od malenih. He, he . Samo pametno maleni!

New Report

Close