HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Di je agnostik …sigurno na srcanoj.

Ja ni u ludilu ne prodajem.Kada se ovi nezadovoljni pošišaju cijena će debelo gore.A ja čekam
i ovo sa kosovskim telekomom-vidjet ćemo iako da sam prodao na 309-310 bio bi u
debelom plusu pa recimo sada dokup.Nije prvi puta da sam promašio ali neka bolje se čeka.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

I eto ošišali nas.
A eto kako se stvari u jedan dan preokrenu… Bio sam ponosan vlasnik 600komada na 306kn i još sam htio poduplati i izaći na 317 kad je krenulo padati, par kuna ranije nego sam očekivao…. Ali nisam računao da i par stotina drugih sitnih ribica tako razmišlja, uljuljani u sigurnost sigurne dividende ma kakva god ona bila 20-30kn, zapravo svejedno jer nema puno dividendnih dionica na Hr. tržištu (ima ih oko 50). Eto i ja sam očekivao točno ovakav godišnji izvještaj, svjestan pada profita u tmobile i jačanje konkurencije… I znao sam da i to drugi znaju i baš zato nisam očekivao nikakvo iznenađenje… Jer malima je bitno da dionica naraste, a fondovima?
Zakon velikih brojeva.

Drugi puta mi se to desilo u 4 godine, pa evo da javno priznam da sam popušio… ( i nije mi jasno kako se tu na forumu svi hvale da profitiraju, iako se sjećam da su neki ulazili isto kad i ja 🙂
Da se razumijemo, nisam još niti jednu dionicu prodao, samo mi malo crveni portfelj 🙂

Isti taj tko se iskrcao, kad tad će se vratiti na 317. Ja smanjujem prosjek… Iako meni nije više puno kose ostalo za šišanje 🙂
Izgubiti bitku ne znači izgubiti rat…

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


Baš jutros slušam priču dvoj malih dioničara u kafiću za kavom. Jako su rzočarani divedendom, i razmišljaju o podaji dionica tj da spase što se spasiti da!

HT ima oko 300 000 sličnih dioničara, zamislite kakva će biti navala na ask kada ljudi shvate, a što je još najgore svi će oni kada prodaju dionice, prijeći nekome jeftinijem, kvalitetnijem i ljubaznijem operateru. Možete li zamisliti kakav će biti pad prihoda i dobiti u narednim godinama! [bye] [bye]

Kolega da ste imalo upućeni nebi pisali to što pišete…
Kod kojeg operatora se jo može platiti račun bez provizije a po novm i na automatima
Koji operator zaprima uređaje na servis o svom trošku i daje zamjenski na korištenje
Koji operator se NE reklamira sa jeftinim cijenama a na kraju cijena ispadne sasvim deseta ( istina u Pre-Paid usluzi su cijene tkave kakve jesu osim kod dodatnih opcija, ali u novim pretplatama potučena je konkurencija koja uz navedene cijene ima podosta "iznenađenja" )
HT toiko ulaže u komociju svojih korisnika kakvu konkurenti nemaju ni u planu !
Neke stvari ne smijem ni nabrijavati zbog firme ali znam dobro kako radi HT a kako rade druge mreže ( za razliku od vas ).

@sintagma

100-ka za iskrenost, al bogami jesi popušio ako si mislio prodat u narednih 9 mjeseci.(osim ako ne bude nešto od nomure). najbolje što možeš izvuć je pozitivna nula.
al ako ne prodaš dogodine na dan objave rezultata ćeš imat i dividendu i + od 5-6% pa sad kako želiš.
ako si već htio špekulirat onda se nosi s rizikom.

moj ulaz je bio u studenom na 269,xx. izašao sam s pola na 313,xx a s pola ostao. pa opet dijelom ušao i na 300.

zašto? pa jer vjerujem u dionicu mada je i sad mogu prodat s 10% plusom.

sve se može vidit po postovima.


Dosta je ovih što prodaju sa 69 dok se oni ne iskrcaju nećemo gore ali kad njih pošišaju
vidjet ćete šta će se desiti a šišanje je upravo u tijeku.Pametni ne podmeću glavu
i čekaju malo ljepše škare,one koje ne čupaju a poslije vam sve djeluje ljepše.

100% za sentiment, možda to pomogne [cool]

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Ja stvarno ne znam cemu svo ovo zivciranje. Problem je u vama koji ste spekulanti, vi mislite da je ovo neka vrsta kladionice i prek noci bi htjeli okrenuti neke velike novce.

Mene nija briga za dnevne oscilacije kad mislim ovo drzati bar 5 godina, u medjuvremenu uzimati divdendu, a nakon 5+ godina ce HT sigurno vrijediti puno vise nego sada pa ce biti i velika kapitalna dobit.

Ako vec idete kockati na burzu, prihvatite mogucnost da kratkorocno izgubite novce. To je realnost.

Dva veća naloga na bidu 614 i 415 su mamci da ih preskačete, dali po bidi ili asku nije bitno, bitno je da vas nakrcajau.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Dva veća naloga na bidu 614 i 415 su mamci da ih preskačete, dali po bidi ili asku nije bitno, bitno je da vas nakrcajau.

Dioničar sam HT-a malo manje od dvije godine. Nikad nisam pisao po ovoj temi. Moj prvi post na ovu temu je da ti kažem da si dosadan.

Pozdrav i čujemo se za koju godinu

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

Sve je to izgledalo drugačije prije objave dividende… Ali sad računajte na još jedan pad nakon D dana za cca 22 kune za iznos dividende.
Tako da cijena dionice ide na 270 kuna… Hjeli mi to ili NE



Dva veća naloga na bidu 614 i 415 su mamci da ih preskačete, dali po bidi ili asku nije bitno, bitno je da vas nakrcajau.

Dioničar sam HT-a malo manje od dvije godine. Nikad nisam pisao po ovoj temi. Moj prvi post na ovu temu je da ti kažem da si dosadan.

Pozdrav i čujemo se za koju godinu
[/quote]

Niste vi dioničar, vi ste štediša i nastvite spavati ako nemate što argumentirati.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Dva veća naloga na bidu 614 i 415 su mamci da ih preskačete, dali po bidi ili asku nije bitno, bitno je da vas nakrcajau.

Dioničar sam HT-a malo manje od dvije godine. Nikad nisam pisao po ovoj temi. Moj prvi post na ovu temu je da ti kažem da si dosadan.

Pozdrav i čujemo se za koju godinu
[/quote]

Niste vi dioničar, vi ste štediša i nastvite spavati ako nemate što argumentirati.
[/quote]

pa jel si se napokon ukrcal?
tebi i Antiši i na 258 je bila skupa
dkvs i opte, tu se prava lova vrti, jel da?

Nakon objave rezultata se puno pretpostavlja o tome tko prodaje.

A, tko kupuje?!

New Report

Close