HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


HT koji ostvari 1, 8 MILIJARDI kuna dobiti cijena mu padne -6%, a s druge strane npr. teški gubitaš PTKM jučer nakon objave "samo" -136 milijuna kuna gubitaka, poraste +3% !?!?!?

Cijenu ne određuju rezultati nego očekivanja. Meni je jasno zašto cijena pala i ja bi prodao da sam imamo povlaštenu informaciju kao neki. Opet je sustav zakazao. Ako na HT-u nema poštene trgovine onda ne znam gdje je ima.

a jeste se raspisali…
a lijepo sam vam govorio da će najbolje vrijeme za kupovinu biti nakon izvješća…znalo se da rezultati neće biti na razini prošlogodišnjih, a samim time i da dividenda neće biti tako izdašna…reakcija na TK je očekivana, možda ne u tim razmjerima da ode ispod 300, al odbilo se od 292 i završilo na 297 uz veliki promet…sad kad se izvješće prožvakalo i kad se dobra većina iskrcala, slijedi oporavak, a čim ćemo se više približavati 5. mjesecu kad je GS, dionica će rasti…
cijena dividende nije uračunata…dakle, očekujte rast do nekih 320 kn kroz mjesec-dva…
nakon ex divdend daya, dionica će opet pasti ispod 300 kn…stvarno ne treba biti stručnjak da bi se to predvidjelo…pogotovo na HT-u…
Pogledajte unatrag i vidjet ćete da se priča ponavlja…jedina je razlika što je izvješće malo slabije i shodno tome manja je dividenda…
Imajte na umu da bi uskoro mogla i nekakva korekcija…već smo malo predugo u uzlaznoj putanji…HT će vam u tom trenutku biti jako zahvalna dionica za posjedovati, kad će cijeli market padati, ovo će laganini rasti…

Dionice nekih operatera su danas otvorile u plusu, a nekih u minusu, tržište je konačno počelo razlikovati uspješne od neuspješnih firmi!

Malo mi je žao g. Poštara i Ivana7 što su izgubili naovce ovdje i ostali zarobljeni u ovoj dionici ali to vam je tako…

ispod 300 kn na prodaji su vrlo male količine, jasan znak da je besmislena panika od jučer završila [thumbsup]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!


Dionice nekih operatera su danas otvorile u plusu, a nekih u minusu, tržište je konačno počelo razlikovati uspješne od neuspješnih firmi!

Play of the day.

Tržište je konačno prepoznalo uspješnu Optimu i neuspješni HT
[tongue]

Ma nema panike, mogao je Ht dati i zadržanu dobit pa bi dividenda bila 30 kuna , ali bolje neka kupe PTK pa će tamo razvijati optiku kad već u Hrvatskoj ne mogu !!



HT koji ostvari 1, 8 MILIJARDI kuna dobiti cijena mu padne -6%, a s druge strane npr. teški gubitaš PTKM jučer nakon objave "samo" -136 milijuna kuna gubitaka, poraste +3% !?!?!?

Cijenu ne određuju rezultati nego očekivanja. Meni je jasno zašto cijena pala i ja bi prodao da sam imamo povlaštenu informaciju kao neki. Opet je sustav zakazao. Ako na HT-u nema poštene trgovine onda ne znam gdje je ima.

[/quote]
ako se zna da postoji nogometna mafija… onda…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Super :-(, dotaknuli smo 293. Pa tko se igra s tim malima paketima??

Opet tonemo [lol]
Sad je vrijeme za kupiti jos.

HT-će u sljedećih nekoliko godina imati drastičan pad dobiti i to je neminovno, pogotovo ako konačno javna poduzeća i državne firme uzmu puno jeftinije operatere na tržištu. Do sad su morali biti povezani preko Ht-a, jer je tako politika naredila. Najskuplje je najbolje – šatro

Auuuuf sto ovo leti dole…Sva sreca da sam jucer izletio van s po 303 i to taman par minuta prije onog pada na 292…Ovdje ce se puno krvi proliti, ali ko uleti nazad u dobrom trenu, dobro ce zaraditi

Tobogan je poceo, dokle vidjet cemo

BTW
Vi koji kritizirate AZ fond, jel vam sada jasno zasto vam je trpao dionice po 304,99 i 308,99 prosli tjedan? I en nije kupovao INAu jer AZ nije kupio niti jednu dionicu INAe vec duze vrjeme kupuje samo onaj PBZ skrbnicki..Nazalost ni ja nisam vjerovao u ovakv pad HTa pa nisam prodao po 310 kak sam planirao al eto sve su to zari burze

...

Ovo je vrijeme koje kuša duše HTovih dioničara.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

New Report

Close