HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 00:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Prospekt nije JUSTIFY 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Inozemni analitičari: HT vrijedi između 25 i 28 milijardi kuna

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7f8d827a-68b7-4829-87c6-fdb5a4e972df

Knjige i kava

Dakle ako sam dobro shvatio i onome tko upiše 38000 kn i onome tko upiše 20000 kn proporcionalno će se smanjiti broj dionica ako potražnja premaši ponudu??
To mi zvuči pomalo glupo i nepotrebno komplicirano… Zar ne bi jednostavnije bilo napraviti uravnilovku?? Može li netko objasniti zašto je tomu tako??

A

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]


Pokusao upisati jutros. U Erste u Vukovarskoj je red 50 ljudi. Rade 3 saltera. Odustao. U FINA takodjer u Vukovarskoj je red 70 ljudi. Radi vise saltera. Takodjer odustao.

U Karlovcu upravo sad bio u Erste i Fini i mogu Vam reći da nema nikoga , ustvari ima 2-3-je ljudi.
Mislio sam da će biti stampedo!!!

poštovani,

zanima me kako upis preko net bankarstva?

zar ne treba VLASTORUČNO potpisati, dati ID ,JMBG, ona na šalteru da te legitimira isl.
preko net-bank. samu može uplata

ZANIMA ME još i ovo:
ako nemamo tekući r, u ERSTE , hpb ili fini , dođemo na šalter upišemo dionice , a nemamo keš da ISTI dan uplatimo , kako možemu uplatiti BEZ provizije ( jer imam tekućiu ZABA , ačujem da je provizija za transakcije 1%!)
da li se uplaćuje na račun DRŽAVNE RIZNICE ( THT-A ili nešto slično) pa ako se i plati sa bilo čijeg tekućeg nema provizije , ili nema provizija samo ako uplaćuješ sa računa erste i HPB??

hvala ti unaprijed na pomoći , jer nisam dosada upčlaćivao dionice[smiley2]

Evo i ja u VAraždinu mogu reći da su strašne gužve i Fini i obje banke. Nije mi se dalo čekat…

you think your special you do, i can see it in your eyes

U Murskom Središču još ne radi šalter. Službenica se još nemože prijaviti. (FINA).


Dakle ako sam dobro shvatio i onome tko upiše 38000 kn i onome tko upiše 20000 kn proporcionalno će se smanjiti broj dionica ako potražnja premaši ponudu?? To mi zvuči pomalo glupo i nepotrebno komplicirano… Zar ne bi jednostavnije bilo napraviti uravnilovku?? Može li netko objasniti zašto je tomu tako?? A

to je pošteno a ne nepotrebno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

“Ukoliko ukupan broj dionica za koje hrvatski državljani podnesu obvezujuće povlaštene ponude koje se smatraju valjanima premaši ukupan broj dionica koje se izlažu u prodaji, broj dionica za koji je podnesena valjana obvezujuća povlaštena ponuda razmjerno će se smanjiti za svakog ponuditelja, s time da će tako dobiveni broj dionica biti zaokružen na prvi niži cijeli broj.”

Šerife, šerife… Zar se ovako organiziraju javne ponude? Sada ću umjesto 8×30.000,00 koje sam pripremio morati upisati 8×38.000,00. Za 64.000,00 koliko sam kratak ću likvidirati imovinu u dioničkom fondu (DA SAM JU LIKVIDIRAO RANIJE, IMAO BIH 1,3% VIŠE SREDSTAVA) i time doprinijeti nastavku korekcije. Jer ovakvih poput mene je mnogo. Upravo zato da bi ljudi mogli napraviti svoj financijski plan na vrijeme i bez stresa prospekte je potrebno objaviti što prije!!! NAŠI REGULATORI OČITO NE ZNAJU ŠTO JE FINANCIJSKI PLAN I KOLIKO JE U HRVATSKOJ VISOK RIZIK PONAŠANJA REGULATORA!!!

Očekivanje drugačijeg načina rezanja me je koštalo 800,00 kuna izravno, a sada i troškova povratka sredstava nazad u dionice!!! ŽIVJELA TRANSPARENTNOST KOJU BI HANFA PO ZAKONU O HANFA-i TREBALA PROMICATI!!! ŽIVIO SISTEMSKI RIZIK ZVAN NEDOSTATAK TRANSPARENTNOSTI!!! KLADIM SE DA SU SVI OKO ŠERIFA ZNALI ZA PROPORCIONALNO REZANJE!!!

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

A kako bi ti to organizirao Martine? Meni se čini skroz fer. Ne vidim poštenijeg načina.

By the way čujem da će trgovanje ići preko ATMa? Je li još tko čuo to isto?

A u tom poglavlju se nigdje ne spominje da će se nešto rezati od povlaštenih paketa ukoliko ne ostane ništa za institucionalne ulagače?!?! Ima li to negdje drugdje?!?

lets go shoping,sretno sa ovom dionicom

sreca je samo popratni faktor znanja

New Report

Close