HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolka laprdanja ni za što… skup vam je HT? pa kupujte razne INGR, DKVS, ELPR, PTKM, DIOK, OPTE i ostale bisere!
što će vam dionica koja vam svake godine daje cca +10% dividende?
lijepo vi kao i do sada kupujte ove prezadužene što godišnje izgube/pojedu po 30% BV-a

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Ovoliko ih je prešlo u OPTE a gdje su drugi operateri, gebe veliki broj korisnika svake godine a to če se još i povećati.

Ukupni podaci o prenosivosti telefonskih brojeva pokazuju prelazak 141.240 brojeva na Optiminu mrežu, što je 32,8% od ukupnog broja migriranih brojeva u nepokretnoj mreži.

ADSL flat i telefon kod OPTE sa uključenih 100 minuta košta 130 kuna na mjesec ako imate školarca a iako ga nemate možete uzeti potvrdu od nekoga susjeda, a sada vi vidite koliko to košta kod HTsamo ADSL flat 170 kuna+80 kuna telefon=250 kuna.

Velika razlika zar ne.

Samo čekam da mi istekne ugovor i adio.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Nitko rođu Antišu nije svatio , pa sve vam je u detalje argumetirao-danima .



29.04.2011., zadnji dan za dividenda prava.
Cijena dionice na dan dividendnih prava dosada nije bila veća od 10%, a što znači da sada bi trebala biti negdje 230 Kuna, a od 29.04.11. i 210-220 Kuna.

Nemojte zaboraviti da je i ovo posljednja izdašna dividenda HT, u ovoj ili slijedećoj godini ulazimo u EU, a do tada HT treba prilagoditi cjenik svojih usluga prema EU cjeniku, a što u prijevodu znači negdje 60-70% popusta na sadašnje cijene.

Evo i dokaza:

Tomato prema svim mrežama 0,19 lipa / minuta
Simpa prema svim mrežama 1,99 Kuna / minuta ( i to kao akcija do 31.03.11. )

Znači 1 munta Simpe vrijedi kao 10.5 minuta Tomata .
[/quote]

Tomato nema mrežu na velikom postotku područja…dakle imaš signal al kad ti u određenom hitno treba možeš se fućkat…aA TO NEMA CIJENU.
T-MOBILE je kankvalitetnija mreža u HR i najpovoljnija od ove godine u Hr u pretplati…potukla konkurenciju koja se reklamira sa jeftinim razgovorima, ali na tu cijenu ide uspostava poziva, pa koja im je obračunska jedinica – to su faktori koji uvećavaju te "bajne" cijene do neprepoznatljivosti !
Čisto za neinformirane i naivne laike…

Kad čitam po forumima reakcije ne mogu da se ne nasmijem – sad su svi pametni te je ht – fondovsko smeće, a zašto jer dividenda nije 34 već 23 kn.
Zbilja jadna firma s ovako jadnim prinosom, bolje snivat o astrološkim cijenama profitabilnih građevinara ( i kad su bile astrološke cijene istih dividende im nisu prelazile 7%), koliko je njima pala dobit u odnosu na prošle godine i koliko su im dividende.
Što smo mi čudan narod, umjesto da ljudi s laganim smiješkom kažu ”super i ove godine ćemo dobit 1433 kn po paketu” ali ne to im je malo treba im puno više po dionici u super uspješnoj 2010 godini.
Znat će cijenit stranci kad nećemo mi…..


…prihodi su im manji za 10%

pišeš laži, prihodi su im pali samo 1,7%

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


Ovoliko ih je prešlo u OPTE a gdje su drugi operateri, gebe veliki broj korisnika svake godine a to če se još i povećati.

Ukupni podaci o prenosivosti telefonskih brojeva pokazuju prelazak 141.240 brojeva na Optiminu mrežu, što je 32,8% od ukupnog broja migriranih brojeva u nepokretnoj mreži.

ADSL flat i telefon kod OPTE sa uključenih 100 minuta košta 130 kuna na mjesec ako imate školarca a iako ga nemate možete uzeti potvrdu od nekoga susjeda, a sada vi vidite koliko to košta kod HTsamo ADSL flat 170 kuna+80 kuna telefon=250 kuna.

Velika razlika zar ne.

Samo čekam da mi istekne ugovor i adio.

a burza je baš za one kojima je 250 kn mjesečno skupo… pih, fuj ht-r-a, 7% dividenda? fuj!

…koji alan ford…

nije sve u kvantiteti, nešto je i u kvaliteti… premalo smo tržište da bi se moglo zarađivati na količini, tako da dampinškim cijenama sami sebi uništavaju tržište, jer cijene je lako spustiti ali ako ih želiš podić…



Ovoliko ih je prešlo u OPTE a gdje su drugi operateri, gebe veliki broj korisnika svake godine a to če se još i povećati.

Ukupni podaci o prenosivosti telefonskih brojeva pokazuju prelazak 141.240 brojeva na Optiminu mrežu, što je 32,8% od ukupnog broja migriranih brojeva u nepokretnoj mreži.

ADSL flat i telefon kod OPTE sa uključenih 100 minuta košta 130 kuna na mjesec ako imate školarca a iako ga nemate možete uzeti potvrdu od nekoga susjeda, a sada vi vidite koliko to košta kod HTsamo ADSL flat 170 kuna+80 kuna telefon=250 kuna.

Velika razlika zar ne.

Samo čekam da mi istekne ugovor i adio.

a burza je baš za one kojima je 250 kn mjesečno skupo… pih, fuj ht-r-a, 7% dividenda? fuj!

…koji alan ford…

nije sve u kvantiteti, nešto je i u kvaliteti… premalo smo tržište da bi se moglo zarađivati na količini, tako da dampinškim cijenama sami sebi uništavaju tržište, jer cijene je lako spustiti ali ako ih želiš podić…
[/quote]
U ovoj Hrvatskoj puno je više onih kojima je 250 kuna puno i koji će preći u OPTIMU, METRNET, H1… evo ja čekam da mi istekne ugovor i odo ja.

Po vama bi znači trebalo nabiti cijene na 500 kuna jer to bi bilo ok, nije u redu spuštati cijene jer ih se poslije teško može podići, ovo je najveća glupost koju sam čuo u zadnjih 20 godina.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Ide to još dolje , Antiša ima pravo,

Ajoj,još jedan Antiša. [shocked]



Ide to još dolje , Antiša ima pravo,

Ajoj,još jedan Antiša. [shocked]

[/quote]
Biće sutra jauka.


nema mrežu na velikom postotku područja…dakle imaš signal al kad ti u određenom hitno treba možeš se fućkat…aA TO NEMA CIJENU.
T-MOBILE je kankvalitetnija mreža u HR i najpovoljnija od ove godine u Hr

ovo potpisujem u potpunosti a dok god ne nades se na terenu u neprilici a nemas signal to ne znas cijeniti
ja sam presla alternativcu sa internetom,sada svaki dan ga prokljinjem i cekam da se vratim,za pravog korisnika kvaliteta i mogucnosti veze daleko u prednosti u usporedbi sa 50 kn
da ne bi bilo zabune,imam ht, ne kupujem i ne prodajem

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Ovoliko ih je prešlo u OPTE a gdje su drugi operateri, gebe veliki broj korisnika svake godine a to če se još i povećati.

Ukupni podaci o prenosivosti telefonskih brojeva pokazuju prelazak 141.240 brojeva na Optiminu mrežu, što je 32,8% od ukupnog broja migriranih brojeva u nepokretnoj mreži.

ADSL flat i telefon kod OPTE sa uključenih 100 minuta košta 130 kuna na mjesec ako imate školarca a iako ga nemate možete uzeti potvrdu od nekoga susjeda, a sada vi vidite koliko to košta kod HTsamo ADSL flat 170 kuna+80 kuna telefon=250 kuna.

Velika razlika zar ne.

Samo čekam da mi istekne ugovor i adio.


dijonice na stranu, ja imam optimu za 130 kuna, ali plaćam 80 HT-u svjedeno :), a adsl nitko ne nudi u mojem hvartu osim HT-a

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close