HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.09.2024. u 21:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
79.009
2,387
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Evo malo gledam izvješće, stvarno je bolje nego što se moglo očekivati na Q3, ne znam zašto ova panika danas!
Šta ste očekivali 50 kn dividende i preuzimanje PTTK?

Nebi kupio HT ni da me netko tjera pištoljem ali nema razloga za razočaranje! [undecid]

Vezano na PTK piše u izveštaju (daklem službeno) da u se oni predkandidovali, tako da postoji tu neka verovatnost da se nešta u budućnosti i odigra.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

izvjestaj je malo losji od ocekivanog.
dividenda je bila ocekivana 24 oko 5.5%.
toliko se i ocekuje pad danasnji. da nije 300 milja kuna zatrzane dobiti sto je oko 3.66kn po dionici dividenda bi bila 26kn ili 8.6% vise.

no na kraju krajeva 22.76 kn ili 7.35% na 310kn iako manje od ocekivanog i nije lose.
7.11% na 320
6.89% na 330
6.50% na 350
bolje od bilo koje banke svaki dan


jedno je sigurno. HT ce svoje izvješce o poslovanju ocjeniti slabijim u odnosu na prošlu godinu , te blagi porast sadašnjega od prethodnoga kvartala , sa tendencijom blagoga rasta u odnosu na proteklo razdoblje .. moja prognoza je ovakva

DIVIDENDA : 42 kn
vrijednost dionice kretati ce se između 350kn do 450kn (ukoliko dobiju tender PTK)
2012 HT ce vrijediti nekih 500 + kn nije iskljuceno 700 kn , ako bude išlo sve po planu kako se sada odvija.

dividendu nisi puno fulao 🙂


Cijena dionice nebi smjela biti preko 230 Kuna, ako se držimo tradicije ili 10% dividendi prinos od cijene dionice, a nakon toga bi treba biti 210 Kuna.

točno samo ima i jedan ali
a to je da je i na 300 kn dividenda od 20 kn super za Hrvatske prilike


izvjestaj je malo losji od ocekivanog.
dividenda je bila ocekivana 24 oko 5.5%.
toliko se i ocekuje pad danasnji. da nije 300 milja kuna zatrzane dobiti sto je oko 3.66kn po dionici dividenda bi bila 26kn ili 8.6% vise.

no na kraju krajeva 22.76 kn ili 7.35% na 310kn iako manje od ocekivanog i nije lose.
7.11% na 320
6.89% na 330
6.50% na 350
bolje od bilo koje banke svaki dan

meni je misterij ova rasprodaja danas, tj. da su ulagači dividendu od skoro 23 kn i vrlo dobre poslovne rezultate u godini žestoke recesije "nagradili" padom ispod 300 kn… [rolleyes]

p.s. nije isključeno da fondovi pred kraj dana vrate HT preko 300 kn

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!


izvjestaj je malo losji od ocekivanog.
dividenda je bila ocekivana 24 oko 5.5%.
toliko se i ocekuje pad danasnji. da nije 300 milja kuna zatrzane dobiti sto je oko 3.66kn po dionici dividenda bi bila 26kn ili 8.6% vise.

no na kraju krajeva 22.76 kn ili 7.35% na 310kn iako manje od ocekivanog i nije lose.
7.11% na 320
6.89% na 330
6.50% na 350
bolje od bilo koje banke svaki dan


potpisujem, zato mi nije jasna ekipa što ovu dionicu uspoređuje s ostatkom crobija, bilo bi realno da je 15 kn da se još uvijek isplati, a ovako je jako dobro!

stiže konjica na 298

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Nemreš blw, objave dividendu i dionica padne. Još sam uvijek previše zelen za ovakve igre 🙂

I, jel onda 298 dno? Valjda tko želi prodati danas prodaje? Još uvijek mislim da je 320 moguće.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Milsim da je 22.76 kn po dionici dobro
a vidim da ovdje nije nitko spomenuo mogućnost isplate izvanredne dividende koja će po mojem mišljenu biti sigurno, samo se ne zna kada vjerojatno u 9 i 10 mjesecu, Pogodite zašto ????????????’

a to je onda opet 20 i više kuna.

što je onda super

Uz ovu dividendu sve preko 260 je previše, ja očekujem tu cijenu za manje od mjesec dana.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Mozda je OT, no jel netko zna koja je procedura za registraciju ziro racuna u SKDD radi isplate dividende? Znam da im treba nesto poslati, no nisam siguran sto tocno. Jel postoje neki formulari?

Tnx

New Report

Close