HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.09.2024. u 23:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
79.009
2,387
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



I da bude dividenda 23-24 kn . Ovo je ipak daleko bolje nego ADRS koji daje dividendu od 7 kn a cijena im je slicna .

Moj pajdo mani se ti burze dok ne naučiš da nije bitna cijena dionice već broj dionica
[/quote]

mani se i ti… [lol] , ako kolega ima love da kupi 100 dionica,koju mu je bolje kupiti ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?





bit će u ponedjeljak po 306 kn…
tek poslije slijedi stampedo prema gore…ima vremena…

za koji fond radiš? Rajfajzen [lol]
[/quote]

eto Kliring…imaš i ispod 306 kn…
a radim za svoj fond…

[/quote]
svaka čast kolega. a bilo mi je sumnjivo to što su se do sada rezultati i dividenda uvijek objavljivali prije otvaranja burze a danas baš ko za vraga malo prije podne [smiley]
[/quote]

dali su nam/vam još malo vremena da izadjete i opet udjete:)

tko ne zna ništa o ulaganju nek uzme neku knjige gospona bafeta
tam piše u koje se firme ulaže i na koji rok
te koji preduvjeti moraju postojati e da bi on ušao
i hate bi bijo jedna od tih

Postanite Eu-robovi

sve u svemu prošlu godinu su fino zaradili,, al kako će dalje biti vrag zna,,

uz poplavu smartphone-a, praktično danas ti ne treba niš osim nekog malenog mobilnog neta, i možeš pričat, SMSat i sve druge opcije praktično free,,

a budući da velika većinu vremena provodim okružen nekim WLANom čak i taj mobilni net treba dosta malo,, osobno koristim SIP telefoniju 3-4 godine i troškovi telefona su praktično svedeni na sitniš,, sada je samo pitanje koliko će brzo ljudi prihvatit nove Smartphonove i skužiti da mogu pričati, SMS-at i ostalo,, do mile volje sa par kn,, a ne plaćat basnosnovno SMS-e uspostave poziva i slične namete,,

Ako završi u kvalitetnom crvenom danas ide kao središnja vijest u dnevniku , a sutra je novi dan….

He,he lijepo sam vam govorio da je dividenda od 34 kn uračunata u cijenu, ovo je samo normalna reakcija razočaranih dioničara.
Ne igrajte se s AZ-om, on je uvijek korak ispred vas!

Ovo što sam brzinski pogledao izvješće izgleda bolje od onoga što sam očekivao, ali dividenda je veliko razočaranje!
[bye] [bye] [bye]

Aj sada me nakitite jedinicama!!!


kako ovce nasjedaju [lol] [thumbsup]

žao mi je tih naivnih jadnih ljudi koji nasjedaju i prodaju, a već danas će žaliti… [cool]


Ne nego tek sutra najranije ali ovaj tjedan 100%!
Ove godine igra mora biti malo drugačija jer i ovce znaju za prošlogodišnji oblik šišanja ali zato jer su ovce ne kuže ovogodišnji a po prirodi su paničari.




@Jubito

Apsolutno……zato mi mozak radi 100 na sat. Imam već nešto ht-a, danas rasprodao do kraja adrs…lupati odmah po asku sutra??? Hoće li se isplatiti? Šta se očekuje u ponedjeljak…….to me malo muči

pratite malo ovog alabamu par godina unazad i složite kockice……
[/quote]

ovo je post od 10.02. ……….

ne pišem ja tek tolko da pišem …..

dva velika naloga na asku su maknuta. tko je kupio ispod 295 još će danas fino zaraditi.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


dva velika naloga na asku su maknuta. tko je kupio ispod 295 još će danas fino zaraditi.

kao što rekoh, fondovi se igraju kak hoće…
kad ju odluče dić bit će brzinom munje kao što je danas i padala…
samo ako im j.p. ne pomuti računicu.

Evo malo gledam izvješće, stvarno je bolje nego što se moglo očekivati na Q3, ne znam zašto ova panika danas!
Šta ste očekivali 50 kn dividende i preuzimanje PTTK?

Nebi kupio HT ni da me netko tjera pištoljem ali nema razloga za razočaranje! [undecid]


Evo malo gledam izvješće, stvarno je bolje nego što se moglo očekivati na Q3, ne znam zašto ova panika danas!
Šta ste očekivali 50 kn dividende i preuzimanje PTTK?

Nebi kupio HT ni da me netko tjera pištoljem ali nema razloga za razočaranje! [undecid]


Sad mi je lakše !!!!

New Report

Close