HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 01:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
79.009
2,387
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja sam danas ušao full u HT, ne razumijem ove koji prodaju, pogotovo ispod 300 kn i gube dividendu, ali zato 95% ulagača na burzi gubi… [yawn]

O čenu ti pričaš..ne možeš političku dionicu kao što je ht uspoređivati sa ostalim dionicama.
Cijenu ht-a određuje Jaca da ne izgubi izbore , inače je realna cijena ht-a 100 kn. Točka, neću više o tome.

ne vidim zašto bi bio jal ili zašto bi bio neuk ili zašto bi bilo sramotno ako se moje viđenje kretanja cijene dionice ne poklapa s vašim urnebesnim procjenama kako HT u narednih nekoliko tjedana ide na 350+ kn i kako će dividenda biti 50 kn…itd itd…dajte se spustite malo na zemlju…
U ponedjeljak je izvješće koje će zasigurno biti lošije od očekivanog i ne na razini prijašnjih izvješća….i meni je više za očekivati da će cijena biti niža od današnje zaključne…
A kao što je netko primjetio, malo je čudno ovo iskrcavanje fondova…i da bi se samo tako odrekli "sigurne" zarade…a svi vi ovdje znate da će se na ht-u najbolje dati zaraditi, svi ste veliki znalci…
A ja vam kažem da uvijek očekujte neočekivano…zašto bi cijena dionice gore u ponedjeljak i narednim tjednima? zato što svi to očekujete?
pazite da ne bude neugodnih iznenađenja…
i da još jednom ne bi bilo zabune, posjedujem dionice HT-a…al nisam nimalo euforičan zbog toga kao neki ovdje…

moj post od 11.02….
eto…pa sam ispao neuk i jalan…



takvi će za izons dividende saznati tek navečer dok budu gledali dnevnik

Istina. Zato sam se i sklonio sa kupnje jer tsunami će trajati barem tjedan dana ako ne i više
[/quote]

ti koji za dividendu saznaju iz dnevnika ne trejdaju HT-om, tako da ga neće ni sada prodavati nego i dalje držati… svi ostali već sat vremena znaju kolika je dividenda i sve ostale podatke o poslovanju, tako da nikakvih posebnih reakcija sutra neće biti [yawn]

ludo prodajom na 313 i današnjom kupnjom na 292 i sitno dobilo se i dividendu od HT i od ovih što prodaju sad. Što neznači da neće i niže.



bit će u ponedjeljak po 306 kn…
tek poslije slijedi stampedo prema gore…ima vremena…

za koji fond radiš? Rajfajzen [lol]
[/quote]

eto Kliring…imaš i ispod 306 kn…
a radim za svoj fond…

I da bude dividenda 23-24 kn . Ovo je ipak daleko bolje nego ADRS koji daje dividendu od 7 kn a cijena im je slicna .


I da bude dividenda 23-24 kn . Ovo je ipak daleko bolje nego ADRS koji daje dividendu od 7 kn a cijena im je slicna .

Moj pajdo mani se ti burze dok ne naučiš da nije bitna cijena dionice već broj dionica




bit će u ponedjeljak po 306 kn…
tek poslije slijedi stampedo prema gore…ima vremena…

za koji fond radiš? Rajfajzen [lol]
[/quote]

eto Kliring…imaš i ispod 306 kn…
a radim za svoj fond…

[/quote]
svaka čast kolega. a bilo mi je sumnjivo to što su se do sada rezultati i dividenda uvijek objavljivali prije otvaranja burze a danas baš ko za vraga malo prije podne [smiley]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Baš me zanima hoće li japanci okrenut glavu na ovaj prihod od 7 % po dionici.




takvi će za izons dividende saznati tek navečer dok budu gledali dnevnik

Istina. Zato sam se i sklonio sa kupnje jer tsunami će trajati barem tjedan dana ako ne i više
[/quote]

ti koji za dividendu saznaju iz dnevnika ne trejdaju HT-om, tako da ga neće ni sada prodavati nego i dalje držati… svi ostali već sat vremena znaju kolika je dividenda i sve ostale podatke o poslovanju, tako da nikakvih posebnih reakcija sutra neće biti [yawn]
[/quote]
nitko nije ni tvrdio da ce oni prodavati.. neki vjerojatno hoce, no to nije u direktnoj korelaciji sa cijenom i olujom..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

pa tko ne kuži ovu igru bolje da ni ne trguje, fondovi će štopat koliko god budu mogli da se nakrcaju po ovim cijenama a to se vidi i po bidu i po asku.naravno da će idućih dana cionica LAGANO rasti.

kako je došlo dolje, tako će i otić gore danas i sutra. 🙂

New Report

Close