HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


hrca11: ” da li tko zna popis banaka u zagrebu gdje se mogu upisati dionice? ili se dionice mogu upisati u bilo kojoj poslovnici navedenih banaka ” Dionice se mogu upisati u svim poslovnicama FINE,HPB i ERSTE.

Dionice se ne mogu upisati u svim, nego u većini poslovnica FINE, a popis je dostupan ovdje: http://www.tht-dionica.com.hr/main.php?p=pp
Pozdrav!

[i]"Čovjek - to je naše najveće blago"[/i] Ljudožder

A prospekt, jel stigao, jel ga tko digao, dal ima način rezanja? Ono što je glavno za danas nitko ni ne pita, ni piše. čudno.[smiley3]

erste mi je tu u susjedstvu… čekalo se od 7 ujutro, a banka radi od 8

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Evo prospekt

420 stranica [smiley2]

No respect


erste mi je tu u susjedstvu… čekalo se od 7 ujutro, a banka radi od 8

Je, to ti je po sistemu, što prije dođeš, možeš više dijonica upisat, očigledni ti ljudi znaju nešto što mi ne znamo. Vraga će bit proporcionalno. Ko prije, taj dobije.


Evo prospekt

420 stranica [smiley2]

Si pročitao, ima li način rezanja?


Si pročitao, ima li način rezanja?

Kad bi prije pročitao, čovječe. Nisam još naišao na to.

No respect


Kolega trubadur, sve se ovo već više puta prožvakalo , ali evo da ne trežiš ( i ja sam često lijenčina pa mi se ne da listati i onda gnjavim dežurne na temi): Ako bude rezanja , a zbog velikog interesa je izvjesno i da bi moglo biti, rezat će se proporcionalno ulogu. Dakle svejedno ti je koliko uplatiš, ako odluče rezati recimo za 20% , za toliko će biti srezan svaki paket bez obzira koliko velik…

Mislim da ovo nisam razumio. Ako je rezanje proporcionalno u postotku u kojem potražnja nadmašuje ponudu, onda ti nebi smjelo biti svejedno koliki paket upišeš. Prema ovome, u slučaju da se konačni iznos smanjuje za recimo 20% onda onaj koji je uplatio 30k dobije 26, a onaj koji je uplatio 20k dobije 16. Prema tome, najbolje je uplatiti 38k, barem ako ti je stalo da dobiješ što više dionica.

Pozdrav


Si pročitao, ima li način rezanja?

Stranica 306.:

Broj dionica koji će biti raspoređen ponuditelju sukladno valjanoj obvezujućoj povlaštenoj
ponudi bit će jednak broju koji se dobije dijeljenjem ponuđenog iznosa za obvezujuću ponudu
s prodajnom cijenom, s time da će tako dobiveni broj dionica biti zaokružen na prvi niži cijeli
broj. Ukoliko ukupan broj dionica za koje hrvatski državljani podnesu obvezujuće povlaštene
ponude koje se smatraju valjanima premaši ukupan broj dionica koje se izlažu prodaji, broj
dionica za koji je podnesena valjana obvezujuća povlaštena ponuda razmjerno će se smanjiti za
svakog ponuditelja, s time da će tako dobiveni broj dionica biti zaokružen na prvi niži cijeli
broj.

No respect


tenkista: ” Si pročitao, ima li način rezanja? ” Kad bi prije pročitao, čovječe. Nisam još naišao na to.

Svima nam treba

Učenici i studenti!
Prijavite se za seminar brzog čitanja
te ostvarite popuste!

Za detaljne informacije nazovite: 0800 442 442

[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Dakle razmjerno. Bar mi ne treba više ljudi. Puni paket, svaki dan polako pišem po 1 i to je to.

Pokusao upisati jutros.
U Erste u Vukovarskoj je red 50 ljudi. Rade 3 saltera. Odustao.
U FINA takodjer u Vukovarskoj je red 70 ljudi. Radi vise saltera. Takodjer odustao.

New Report

Close