HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 04:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
79.009
2,387
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja sam danas ušao full u HT, ne razumijem ove koji prodaju, pogotovo ispod 300 kn i gube dividendu, ali zato 95% ulagača na burzi gubi… [yawn]



jel to prošao ex dividend day ??? [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

I meni je to palo napamet.
[lol]
[/quote]

Za tebe nomen est omen.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume



Resultati su ok, ebitda marža nije značajnije pala, prihodi su pali šta je s obzirom na sve jaču konkurensiju i sniženje cena uticalo i na pad neto profita. Ipak, pad na mobilnim komunikasijama, delomično je ublažen rastom u internetskom i IPTV sektoru.

Šta se tiče dividende, pa to je očekivano i prije najavljeno iz DT-a da će sve da ide u dividende, a očito su neki špekulisali ne znam na kojim osnovama da će profit i dividenda biti veća nego lane. Radi se o value, a ne growth akciji pa su resultati posledica katastrofalnog stanja u lokalnoj privredi i zbog pada potrošnje, pa su u tom smislu oni prilično dobri. Mislim da će tek da uslede razočaranja kad ostale kompanije počnu da objavljuju izveštaje.


Mislim da su neki očekivali da će se isplatiti i zadržana dobit koje trenutno ima oko 9 kn po dionici čime bi ukupna dividenda narasla opet na prošlogodišnju razinu.
Ali većina vjerojatno nije ništa razmišljala a kamoli gledala izvještaje već je kupovala zato što su očekivali da će dividenda zauvjek biti 30 kn. Tako mu je čo’ek rekao.
Balkan, šta ćeš.
[/quote]
takvi će za izons dividende saznati tek navečer dok budu gledali dnevnik

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

fala im na finom trejdu. već sam u plusu.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Pored toga, opalio ih je i poseban porez na mobilne komunikasije i to je umanjilo prihode tog dela poslovanja za skoro 164 miliona dinara, šta bi se u neku ruku da poreza nije bilo skoro pa direktno konvertovalo u profit. Dakle, država im je tim porezom izbila oko dva dinara profita po akciji… a vama za toliko umanjila ovogodišnju dividendu. Al ko jači, kači…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Nemojte bezrazlozno rušiti cijenu!!!
Zašto prodajete ispod 320??

Zato što nitko neda ni 300, ovo je tržište i vrijedi zakon ponude i potražnje a ovdje je ponuda puno veća od potražnje.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


takvi će za izons dividende saznati tek navečer dok budu gledali dnevnik

Istina. Zato sam se i sklonio sa kupnje jer tsunami će trajati barem tjedan dana ako ne i više

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


jel to prošao ex dividend day ??? [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Haha, dobro zboriš. Ma čista navlakuša, evo opet netko brsti. Baš me zanima kako izgleda "osoba" koja prodaje po 292 na dan objave solidne dividende?
Pa prošle godine kad je objavljeno da će biti 34,05 cijena se nije doslovno pomaknula tjedan dana sa 308, a mjesec kasnije je dosegnula 332.

burza, kladuša sve ti je to isto. ovisiš o budalama...nažalost

Meni samo nisu jasni oni koji imaju cash i ne kupuju jer ovo je cisti poklon day trade od par posto.


Ja sam danas ušao full u HT, ne razumijem ove koji prodaju, pogotovo ispod 300 kn i gube dividendu, ali zato 95% ulagača na burzi gubi… [yawn]

fondovi igraju igru i ruše i dižu cijenu kako im se svidi…
to je vrlo očito…

Ja se isto prvo zaprepastio pa natrpao :)) hehe 🙂

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

tsunami će samo bit danas (kao i pravi tsunam), bomba je pala kao što sam najavio.
žrtve se prebrojavaju, a onda sve po starom. ovi koji će saznat na dnevniku objavu ionako stoje na 365 kuna. pogledajte malo 63 ice iznad 350.
njih niša ne tangira, ni dividenda ni izvješće.

inače očekujem da se stabilizira na iznad 300 i popne do 310 do ex dividend daya.

New Report

Close