HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 09:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,20
44.616
1,344
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Cijena dionice nebi smjela biti preko 230 Kuna, ako se držimo tradicije ili 10% dividendi prinos od cijene dionice, a nakon toga bi treba biti 210 Kuna.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

kolega upitnik9, o valuaciji HT-a se može razgovarati, vrijedi li 250, 300 ili 350. ali pad prihoda i profita je bio očekivan. mene to nije niti malo iznenadilo. čemu onda ovo "razočaranje" investitora koje se očituje u padu cijene? zar je netko očekivao 2,2 milijarde dobiti i 40 kuna dividende? pa ne može se isplaćivati u dividendu novac koji nije zarađen.

@MyMoney

Ova dionica je trenutno jako precjenjene i svakome tko imalo razumije tržište to bi trebalo biti jasno, pad prihoda i dobiti će se nastaviti i to po još većoj stopi a dionica raste li ga raste, meni nije jasno zašto raste e to se ja pitam.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

@Upitnik, ja govorim o jednom a vi o drugom. Ja ne govorim o precijenjenosti ili podcijenjenosti dionice općenito već o današnjem padu koji nije utemeljen.

jel to prošao ex dividend day ??? [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Može li netko reći, šta se ovdje dešava, zašto toliki stampedo?

Tolerancija, znanje i dobra informiranost su preduvjeti za rast i kreativnost svakog društva

Prosječna danas je 305 kn, a cijena je jako srušena na malim količinama. Prošli tjedan netko je u jednoj transakciji kupio 44.000 dionica po 309 kn, a dosadašnji promet HT-a za 2 sata trgovanja je 35.000 dionica. Tko prodaje po ovim cijenama gubi dividendu, pa je to kao da prodaje po 270 kn. Suludo [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Stali smo na 292. Sad ćemo vidjeti kaj će biti dalje. Malo neočekivano za mene rekao bih…

Evo mene iz grada…mislio sam da će već izaći iz blokade a kad ono nije ni ušlo u blokadu. Nisam očekivao da će se ovako dobro držati danas. Vidim da su se neki hvalili da su ušli po 300 kn danas.. [lol] [lol] [lol]

više mi ništa nije jasno
ili je možda ovo čerupanje ovih novih tzv ulagača (BUREK trejdera)
u tom slučaju i bolje da se oni mogu nazad vratiti u ingru i ostale tzv firme i dijojnice

Postanite Eu-robovi



@Upitnik
, ja govorim o jednom a vi o drugom. Ja ne govorim o precijenjenosti ili podcijenjenosti dionice općenito već o današnjem padu koji nije utemeljen.

Izgleda da neki ne razumiju što znači dobiti dividendu od 22,76 kn, vjerojatno misle da oni moraju toliko platiti HT-u ako su dioničari pa brzo prodaju [tongue]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



@Upitnik
, ja govorim o jednom a vi o drugom. Ja ne govorim o precijenjenosti ili podcijenjenosti dionice općenito već o današnjem padu koji nije utemeljen.

Rast od 270 do 315 je bio utemeljen, na čemu molim lijepo.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close