HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 11:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,16
106.238
3,204
33,10
33,20
0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo je opet namjerna panika radi šišanja ovaca.

IMT?

vratio svoj dionice po 300 kuna

+ ht

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Ovo je opet namjerna panika radi šišanja ovaca.

Nadamo se. Neka budala je prodala po 297 kuna. Come on! Nemojte mi reći da je to bilo potrebno. Na kraju dana ćemo vidjeti ali ova priča se još nije odvrtila.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

2) Dividenda
Hrvatski Telekom d.d. ostvario je neto dobit (nakon oporezivanja) od 1.864.032.217,09 kuna u godini
završenoj 31. prosinca 2010.
Uprava i Nadzorni odbor Hrvatskog Telekoma d.d. predložili su raspodjelu dividende dioničarima u
iznosu od 1.863.783.056,60 kuna ili 22,76 kuna po dionici. Preostali iznos od 249.160,49 kuna
raspodijelit će se u zadržanu dobit.
Dividenda će se isplatiti dioničarima upisanim u Središnje klirinško depozitarno društvo (SKDD) na dan
Glavne skupštine, planirane za 4. svibnja 2011. Dividenda će biti isplaćena 23. svibnja 2011.
U 2010. Vlada je ukinula poseban porez na plaće, mirovine i druge primitke koji je uveden u kolovozu
2009. Shodno tomu, ovogodišnja dividenda nije oporeziva.

izvor: http://www.t.ht.hr/investitori/pdf/q4_2010rezultati.pdf

ko je uletio na 297 imat će sigurno dobar day trade, preduhitrio me da mi prosjek bude još niži. grrrr.

Izvjesce je cak dosta dobro s obzirom na regulatorno okruzenje.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

je blueman odlično nema kaj [lol]

da ne kažem da je perspektiva ove firme samo na bolje!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Nije mi jasno čemu ovaj pad cijene dionice na burzi. Pa pad prihoda i profita bio je očekivan, pa prema tome trebao je i biti uračunat u cijenu dionice. Kakvo nezrelo tržište!

znači dan D bio bi 29.4 (petak), pošto je skupština (4.5. srijeda), do tada ima još 2.5 mjeseca, do 320 kn bi trebala dogurati 10 -ak dana prje dana D, a to je cca 6,5% od cijene 300kn.

@MyMoney

Nezreli su oni koji ovo plaćaju preko 290 kuna kolega, pad prihoda, pad dobiti koji će se u idućim godinama još povećati jer vam to nešto govori.

Bravo Dinko Novoselac.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

ti imaš kristalnu kuglu za progonoziranje pada dobiti?

novoselac se pokazao kao veliki znalac na INGRA-R-A. koliko ono bješe 55.000 kuna prije splita? [lol]

New Report

Close